EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar bu gece hic uyuyamadım. Dedim sabah gidip kan vereyim antalya finikedeyim. Acile gittim önce bir hemsire ates alacak deyip o ona o ona yolladi. 5 karis suratli bir hemsire bakislariyla bi dövmedigi kaldi kabul etmedi. Ki daha önce gecen yil filan yaptirmistim acilde. Bir beni dövmedigi kaldi gözleriyle. Neyse sinir oldum. Kadin dogumcudan randevu zaten alinamiyo bir tane var 1 hafta sonraya veriyorlar. Dahiliyeden aldim tatli bir kadin vardi orada tiroid ilaci da kullandigimdan onun tahlilini istedim hocam bir de gebelik testi yazarmisiniz dedim transfer oldugumu söyledim. Sagolsun yazdi. Gittim kani verdim ögleden sonra gidicem. Eve gelene kadar su icinde kaldim. Neyse kızlar cumartesi transfer günümdü biliyorsunuz. 5. Gü embriyosu 6. Gün olmus oluyor yani. Olmadı gibi hissediyorum ben. Kaset test yaptim cikmadi dün. Sizce var ise kanda az da olsa değer cikar mi 😔
Ayy hadi hayırlısı inşallah sağlıkla tutunmuştur. Negatif çıksa da üzülme 9.günden sonra çıkanlar var. Sonuç çıkınca bize yaz ❤😊

Canım Progestan dex var 140 lira .2 paketi 1 hafta gidiyor .Ben ilaç bitince bulamadım prolutex aldım o daha pahalı 1 paketi 170 liraymış .benim gebelik olursa belki bende kalçadan olana geçerim kendim bacaktan yaparım diyorum ama bakalım 🤷‍♀️
Progestan dexin kutusunda 7 tane var, bana bir hafta gidiyor canım

Bu sekilde 5. güm embriyosu 6. gün test yaptiranların degeri kac cikti genelde. Yani 5-10 da olsa bisey cikar varsa degil mi? 5in altiysa olmamis demektir sanirim.
Benim 25 çıkmıştı. Ama bu sitede erken test yaptırıp negatif çıktı diye ilaçları bırakan, doktora gidince hamile olduğunu öğrenen biliyorum

Kizlar merhaba, ben de arada girip bilgilendirme yapiyorum boyle :) bugun gittim tekrardan ignelerimin besinci gunuydu, doktor onumuzdeki cumartesi transfer olur muhtemelen dedi. Birazcik heyecanlandim, simdi yanina bir igne daha verdiler ona baslayacagim sanirim yakiyormus biraz cetrodite ismi. İlk denemem hepsini endiseyle yapiyorum. Hepimiz icin hayirlisi olsun kizlar agrisiz sizisiz insallah saglikla dileklerimiz kabul olur :)

Kizlar merhaba, ben de arada girip bilgilendirme yapiyorum boyle :) bugun gittim tekrardan ignelerimin besinci gunuydu, doktor onumuzdeki cumartesi transfer olur muhtemelen dedi. Birazcik heyecanlandim, simdi yanina bir igne daha verdiler ona baslayacagim sanirim yakiyormus biraz cetrodite ismi. İlk denemem hepsini endiseyle yapiyorum. Hepimiz icin hayirlisi olsun kizlar agrisiz sizisiz insallah saglikla dileklerimiz kabul olur :)
Ay yanlis yazmisim cumartesi yumurta toplama olacaak, transfer artik ne zaman oluyor bilmiyorum 🤣

Benim 5.gun embriyosu 9.gun 127 cikmisti. 5.gunde de az da olsa cikar diye dusunuyorum ama keske birazcik sabretsen😕 kendini boyle cok strese sokabilirsin😕
Benimde 9. Gün 160 çıktı canım ama 300 çıkan arkadaşta var 100 çıkanda bu vücutla alakalıymış sanırım. Çok adet ağrım var senin oluyor mu

X