EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende dayanamadım evime yakın sağlık ocağında kan verdim sonuç yarın çıkacakmış:dondurma: ite ite 8. Günü ettim sonunda inşallah bişeyler çıkar çıkmazsa pazartesi test günüm artık o zamanda denerim
İnşallah poztif çıkar canım :dua: :KK36:

Ayyy çokk sevindim ☺️❤️🥰🌸😁🎈 hayırlı uğurlu olsun. Benim de 6.gün 25 çıkmıştı. Ama sonra iki günde ikiye katlamamıştı. Bu kadar erken evrede ikiye katlamayabilirmiş. Haberin olsun canım. Ama sonra çok yükselecek 🎈🎊🎉
Evet benımde %60 artış olmuştu erken donemde ıkı katı artmamıstı oyle bır durum olursa tedırgın olmayın 😘

Kızlaaaaar Bugünün Güzel Haberi Benden Gelsin 😂😍🎈🎊🎈 Ohh iyiki de gitmisim. 5. gün embriyosu 6. gün kan testi sonucum: 26,54 🙏❤ İnşallah hayirlisiyla artarak devam eder 🙏Tekrar pazartesi gidicem. Tiroid ilaci kullandigimdan TSH testi de yapildi iyi ki yapilmis cünkü 1 olan degerim 4.4 olmus ilacimi artirdi hoca. Sıpa 6 günde bile tsh degerime ortak olmus 😂 Kızlar insallah hepimizin degerleri artar. Tüm arkadaslar pozitif sonuclarini alir. Negatif olan arkadaslarda en kisa zamanda hayirlisiyla pozitif sonuclarini alirlar. İyi günde kötü günde buradan birbirimize hep destek tam destek 🙏😍
Com sevindim ne güzel bir haber boyle😍😍 darısı hepimize olsun

Kızlaaaaar Bugünün Güzel Haberi Benden Gelsin 😂😍🎈🎊🎈 Ohh iyiki de gitmisim. 5. gün embriyosu 6. gün kan testi sonucum: 26,54 🙏❤ İnşallah hayirlisiyla artarak devam eder 🙏Tekrar pazartesi gidicem. Tiroid ilaci kullandigimdan TSH testi de yapildi iyi ki yapilmis cünkü 1 olan degerim 4.4 olmus ilacimi artirdi hoca. Sıpa 6 günde bile tsh degerime ortak olmus 😂 Kızlar insallah hepimizin degerleri artar. Tüm arkadaslar pozitif sonuclarini alir. Negatif olan arkadaslarda en kisa zamanda hayirlisiyla pozitif sonuclarini alirlar. İyi günde kötü günde buradan birbirimize hep destek tam destek 🙏😍
Maşallah canm gözün aydın çok güzel bi haber buuu🥰🧿

Merhaba kızlar .. Ben de mutlu haberimi burada paylasmak istedim . 10. Gün sonucum a göre hamileyim 🤗 8 yasında oğlum var 6 senedir de 2. Yi istiyorduk ama olmuyordu.. Ağustosta transferim vardı ama o esnada tansiyonum cıktı kanama başladı derken işlem yarım kalmıştı. Embriyolarda donduruldu sonra . Histeroskopi yapıp neden kanama olduguna bakalım dedi doktorum. Meğer rahimde yapışıklık varmış 🤷 gitmedigim prof kalmadı hiç biriside bi bakalım sebep yapısıklık olabilir demedi.. Tüp bebek düşünmesek sorun yok diye bekleyip duracaktık hala. Neyse canlar rabbim isteyen herrkesslere nasip etsin inşallah kimsenin kucagını boş bırakmasın rabbim.🙏🙏

Merhaba kızlar .. Ben de mutlu haberimi burada paylasmak istedim . 10. Gün sonucum a göre hamileyim 🤗 8 yasında oğlum var 6 senedir de 2. Yi istiyorduk ama olmuyordu.. Ağustosta transferim vardı ama o esnada tansiyonum cıktı kanama başladı derken işlem yarım kalmıştı. Embriyolarda donduruldu sonra . Histeroskopi yapıp neden kanama olduguna bakalım dedi doktorum. Meğer rahimde yapışıklık varmış 🤷 gitmedigim prof kalmadı hiç biriside bi bakalım sebep yapısıklık olabilir demedi.. Tüp bebek düşünmesek sorun yok diye bekleyip duracaktık hala. Neyse canlar rabbim isteyen herrkesslere nasip etsin inşallah kimsenin kucagını boş bırakmasın rabbim.🙏🙏

Amin amiin bizde yasayalim insallah 🥰

Evet ekranda bak atiyor ama çok küçük daha 2 hffta sonra dinletirim dedi
Kalp atışını dinlemek için çok az da olsa ısı gönderiliyormuş bebeğe. Çok küçük olduğu zaman bu ısı zarar veriyormuş. O yüzden erkenden dinletmiyorlar. Çok sevindim canım. Sağlıkla kavuşun inşallah ❤️ Takvim eklesene 🥰

Bülent TIRAŞ yazmış canım. @ElifffErdemm
Canim bi polarin bi battaniyeyin verdigi sicaklikla birsey olmaz cidden😀 neyse tabi tedbirinizi alin. Ama karin agrisina hamileyken sicak iyi geliyor
Bi hamama girmek sahunaya girmek tabikide zarar verir ama polar giyip batanniyr ustne almasinda bi sikinti olmaz. 😍

Evet canım doktor bana da günlük hayatına devam et dedi. Erkek kafası işte. Sanıyor ki kadınlar evde oturup tv izliyor.
Her gün köy yolunda 45 dakika araba sürüp 7 saat ayakta ders anlatıyorum, tekrar 45 dakika araba sürüyorum dedim. Bunu duyunca 10 gün rapor verdi.
Ben de bir doktorun makalesinde okumuştum. Vücut ısısını yükseltmek gebelikte de çok zararlıymış. Sahuna, termal havuz zaten yasak. Sıcak suyla yıkanmak, yorganlarla örtünüp terlemek de damarların genişlemesine sebep olduğu için tehlikeliymiş. Doğuma kadar hep ılık suyla yıkanmıştım
Dogrudur canim suan zaten asiri bir soguk yok 9Allah tan. Benim doktorum herhangi bisey demedi. sadece ilik banyo yapilcaginj biliyorum

X