EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arayıp özür dilediler. 7 yıldır hiç böyle bir şey olmamıştı dediler. Hayırlısı böyleymiş Allah bilir Karıştırma ihtimali benim de hep aklımdaydı. Ayrıntılı ultrasona girince karışmadığına emin olduk. Kızımın yüzü eşimin yüzünün aynısıydı ultrasonda

Hadi bakalım inşallah hayırlı haberlerini alırız.bende sadece kasık ve bel ağrısı var göğüslerimde ve bacaklarımda hiçbirşey yok inşallah hamişimdir

Hadi bakalım inşallah hayırlı haberlerini alırız.bende sadece kasık ve bel ağrısı var göğüslerimde ve bacaklarımda hiçbirşey yok inşallah hamişimdir
Canını hiç sıkma kuzum. Ben pozitifi geçen hafta gördüm. Halada bir belirtim yok. Belirti dediğimiz ilacın yan etkileridir.

Günaydın kızlar.. kan testi pozitif olup şuan adet ağrısı çeken var mi acaba yada öncesinde çok adet ağrısı çeken oldu mu? Benim buhun transfer sonrası 10. Gün be adet ağrım çok fazla. Bu ağrının bukadar aynı olması normal mi birebir adet ağrısı çekiyorum

Evet canım yerleşiyor iyice. Hatta her ay adet tarihi gelince ağrı olurdu bende. Ama en şiddetlisi ilk ay hamile kaldığımda olandı.

Evet tatlim cok normal sen hic canini sıkma hic test yaptin mi peki

Evet canım yerleşiyor iyice. Hatta her ay adet tarihi gelince ağrı olurdu bende. Ama en şiddetlisi ilk ay hamile kaldığımda olandı.
Kimi adet ağrısıyla aynı değil demiş başka sayfalarda okudum ondan çok korktum benim direk adet agrısı doluluk hissi ağrı hepsi var sanki oldum olcam gibi şuan çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…