EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu sabah daaa test yaptım yine negatif 7. Günüm 3. Testim silik çıkanlar normal testmi yaptınız erken gebelik testimi yaptınız bu gece sabaha karsı 5 te kasık ağrısıyla uyandım adet olmadan bir hafta öncede böyle ağrılarım oluyordu çok meraktayım ya
Kaçıncı gün embriyosuydu canım

Bu arada kızlar atladım pat diye ortalığa ama tanitwyim kendimi

Benim de 26 Ekim yani cumartesi günü transferim olacak inşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz..38 yaşındayım gene tüp bebekle olan 6 yaşında bir kızım var
Hayırlı olsun İnşallah. Benimde cumartesi nasipse. 26 ekim demişsiniz pazartesimi sizinki? Bu arada sizi sanırım diğer topikte görmüştüm prof.dr. Berfu Demirdemi tedavi oluyorsunuz?

Hayırlı olsun İnşallah. Benimde cumartesi nasipse. 26 ekim demişsiniz pazartesimi sizinki? Bu arada sizi sanırım diğer topikte görmüştüm prof.dr. Berfu Demirdemi tedavi oluyorsunuz?
Ayy kafamı kaldi yok yanlış yazmışım cumartesi günü 24 ünde:)

Evet berfu hocamda oldum tedavimi 6 yumurta toplandi 1 tane kaldı elimde insallah can bulur bende saglikla🙏

X