EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

%65 ihtimalle bebişimi kucağıma alacakmışım. Yeni okudum ☺️

Eklentiler

• B69D2379-631E-43A1-8B74-147627833932.jpeg
    B69D2379-631E-43A1-8B74-147627833932.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 60
Evet 5.gün dondurulmuştu. Bugün göğüs ağrısı başladı. Ama benim her ay böyle olur. Hatta regl yaklaşınca kollarımı zor kaldırıp giyinirim.
Heyecanla bekliyorum😊 Yatıyorum, duş almadan dayanmaya çalışıyorum. Pazartesi sabah duş almıştım. Hayırlısı olsun inşallah
Siz nasıl hissediyorsunuz ?
Bende çarşambadan bekliyorum duş almadım ama bugün alıcam artık

Kızlar yok artık demeyin nolur 😂 Dayanamadım napiyim 😅 ben bi erken gebelik bi kaset gebelik testi aldim 🙄 Simdi wcye 2 saat gitmeden sonra yapsam mi 😂 5. gün embriyosu 5. gün bugün 😊 Linc yemeye hazır yorumlarinizi bekliyorum kızlar 😂😘
Erken gebelikse çıkabilir ama yine de erken canım normal testlerde çıkmaz

Kızlar yok artık demeyin nolur 😂 Dayanamadım napiyim 😅 ben bi erken gebelik bi kaset gebelik testi aldim 🙄 Simdi wcye 2 saat gitmeden sonra yapsam mi 😂 5. gün embriyosu 5. gün bugün 😊 Linc yemeye hazır yorumlarinizi bekliyorum kızlar 😂😘
Canım. Transfer günüyle beraber 5.günse çıkmaz bence .1 gün daha bekle en azından .İlk gün sayılmıyor

Ahh biliyorum canim niye böyle oldum bugün bilmiyorum 🙄 hic aklima gelmezdi boyle bisey yapacagim 😂 hormonlardan ellaam 😂😊
Ay bende ilk transferde böyleydim .İnsan bir an önce öğrenmek istiyorum .Gerçi şimdi de çok sabırsızım ama 3.gün embriyosu olduğu için en erken 10.günde test yapabilirim

Onceki mesajlariniza baktim da nahit beyde tedavi olmuşsunuz sanirim sizin gibi once tayfun beye gidip sonra nahit beyle devam etmistim memnun kalmadigim için, ama malesef pozitif sonuc alamadim ben 4 denememde de..Sizin adiniza cok sevindim umarim saglikla kucaginiza alirsiniz bebeginizi.
İlk 2 denememde Tayfunla maalesef olmadı demistim.
Nahit bey daha güler yüzlü ve ALLAH korkusu olan davranışları vardı cezbetti.
Tun embriyolarim 5. Gün embriyosu
Dr bey bugün tuttuğunu 5 gün sonra tekrar gelmemi söyledi.
RABBİM herkese nasip etsin
Banada bebislerimi kucaklamayi :)

İkisini birden Bugün harcama bence. Birini yarın sabah yap. Benim 6.gün sabah testinde çıkmıştı. Transfer günü sıfırıncı gün sayılıyor

Son düzenleme:
Kızlar ben 3.gün akşamı duş aldım.Hatta bana aynı gün de alabilirsiniz dediler .O kadar sakıncası mı var ki duş almanın ?Ilık suyla 10 dk da alıyorum duşu
Canım bir sürü tavsiye var. Sen de duymuşsundur. Ben yapabildiklerimi yapıyorum. Tutmazsa “keşke yapsaydım” dememek için. Kızımda da 6.gün pozitifi görene kadar duş almadım. Tüm hamilelik boyunca da ılık suyla yıkandım.

Kabız olup ıkınmamak için bol lifli besleniyorum. Hem de yumurta, yoğurt, et yiyorum protein diye. Bir avuç kabak çekirdeğiyle bir dilim ananas da tavsiye ediyorlar ama ben sadece çekirdek yiyorum, ananas almadım. Sürekli yatıyorum. Yemeği ocağa koyup geri yatıyorum vb.
Bol su içiyorum, ilaçlarımı vaktinde kullanıyorum. Gerisini Allah bilir 🤲

Evet 5.gün dondurulmuştu. Bugün göğüs ağrısı başladı. Ama benim her ay böyle olur. Hatta regl yaklaşınca kollarımı zor kaldırıp giyinirim.
Heyecanla bekliyorum😊 Yatıyorum, duş almadan dayanmaya çalışıyorum. Pazartesi sabah duş almıştım. Hayırlısı olsun inşallah
Siz nasıl hissediyorsunuz ?
Benim de 5.gün dondurulumuşu. 3taneydi aslında 2si çözdürülürken bozuldu.😥 Geriye sadece 1 tanecik kaldı.inşallah tutunur bitanecik yavrum. Ben hiçbir şey hissetmiyorum. Sadece karnımda çok hareket var. Çok hafif de şişlik.göğüslerimde bi değişiklik yok.adet tarihim 26sı.ama rest günüm 28i.karışık durumlar yani

X