EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Acilde kan vermek için kadın doğum hastanesine mi başvuruyorsunuz yoksa herhangi bir hastanenin acili de kabul ediyor mu? Ya da ne diye başvurunca beta bakmayı kabul ediyorlar acb?
Direk beta baktiracagim deyince bakmıyorlar sağlık ocağında yaptırın diyorlar fiş alırken kasık ağrısı şikayetiyle alıyorum doktora girince söylüyorum kasık ağrım var tedavi görüyorum doktorum beta HCG baktirmami istedi diyorum o zaman bakıyorlar

yanlıs kişiye cvp etıketlermısım🤣canım hıc bılmıyorum 5.gun embrıyosu bölünürü ya da erkektemi böyle oluyomus hıc fıkrım yok vallahı🤷‍♀️
Erkek olursa cinsiyeti daha cabuk gelişiyomuş hatta harflı adlandrmadı bıle labda daha buyuk oluyo daha cabuk geliştgı için diye duymuştum bende😃

6.günüm yani dün yaptım.
Neden bu kadar erken yaptınjz
Benimde kalınlaşma problemim vardı 3 ay bekledim doktorum en sonunda estrofemi vajinal verdi ve climara forte bant verdi böylece kalınlaşma oldu dizinde aklınızda olsun ❤️
Teşekkür ederim ama ben nw yapabilirimki ilaç tedavisi söz konusu. O yüzden ben dr rumu yönlendiremem onlar nasıl yol izlerse o şekilde hareket edilir. Acaba gıda ile mümkünmü ben onu merak ediyorum aslında. Engelleyen veya iyi gelen besinler nelerdir bilen varmıdır. 😍

Pıhtılaşma sorunun mu vardı canım neden pıhtı attın?
Aslında detaylı pıhtı testleri yapılmıştı ve temiz çıkmıştı canım. Ağır kaldırdım bu zorlama ile oluşmuş olabilir. Hem iğne vurulup hem coaspirin alırken oldu birde. Vücut yapıyor canım. Çok şükür büyük kısmı atarken bebeklerim zarar görmedi. Ve şansıma kanama alanı yoktu. Kalan kısmıda vücudun emiyor zamanla.

Hayırlı olur inşallah. Nasıl hissediyorsun, senin de mi dondurulmuştu?
Evet 5.gün dondurulmuştu. Bugün göğüs ağrısı başladı. Ama benim her ay böyle olur. Hatta regl yaklaşınca kollarımı zor kaldırıp giyinirim.
Heyecanla bekliyorum😊 Yatıyorum, duş almadan dayanmaya çalışıyorum. Pazartesi sabah duş almıştım. Hayırlısı olsun inşallah
Siz nasıl hissediyorsunuz ?

X