EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Devlet karsilamiyor mu kuzum. Ben hic boyle igneler kullanmadim progestan ignesi kullandim p.deport haftada 1 birde karindan clexandir ignesi. Adlarini belki yanlis yazmis olabilirim
Prolutex’i devlet karsilamiyor maalesef. Bana doktor ilk progestan ampul vermisti onu devlet karsiliyor. Ancak ilac beni mafetti 39 drece ates yapti bir hafta kalcamin uzerine oturamadim. Sonra alternatif olarak prolutex kullanabilirsin dedi. Bunu gobekten yapiyorum cok daha rahat

Devlet karsilamiyor mu kuzum. Ben hic boyle igneler kullanmadim progestan ignesi kullandim p.deport haftada 1 birde karindan clexandir ignesi. Adlarini belki yanlis yazmis olabilirim
Devlet karşılasa da anlayışlı bir aile hekiminin olması önemli. Ben bu sabah progestan, oksapar ve prolutex yazdırmaya gittim. Ben şimdi bunları yazarsam başıma bir iş açılır diye yazmadı🤦🏻‍♀️ 3 kere düşük yaptığımı da biliyor ama kesinlikle yardımcı olmadı aile hekimim. Bazı aile hekimleri çok yardımcı oluyor halbuki😞

Günaydınlar günaydınlar yine sabahın köründe test yapan ben 😂 testim koyulaşmış çok mutluyummmm ❤️ Son testimdi söz veriyorum yarın kan testine gideceğim artıkkk
Dip not: transferin 7.günü bugün ve üstteki dünkü testim alttaki bugün
Ayy masallaahh kat kat artmaya devam etsin🧿🧿🧿

Devlet karşılasa da anlayışlı bir aile hekiminin olması önemli. Ben bu sabah progestan, oksapar ve prolutex yazdırmaya gittim. Ben şimdi bunları yazarsam başıma bir iş açılır diye yazmadı🤦🏻‍♀️ 3 kere düşük yaptığımı da biliyor ama kesinlikle yardımcı olmadı aile hekimim. Bazı aile hekimleri çok yardımcı oluyor halbuki😞
Bende bugun aile hekimine yazrtayim diyodum yazmiyorlar mı yani 😑

Günaydınlar günaydınlar yine sabahın köründe test yapan ben 😂 testim koyulaşmış çok mutluyummmm ❤️ Son testimdi söz veriyorum yarın kan testine gideceğim artıkkk
Dip not: transferin 7.günü bugün ve üstteki dünkü testim alttaki bugün
Yaa kendimi goruyorum😂😂 2. Denememde poztifi gorunce tam 9 tane test yapmistim😂bunda da gorursem insallah🤲oyle olucak😌

X