EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

💕Herkese hayır duaları diliyorum Rabbimden. Her zaman söylediğim birşey var ALLAH o kapıya giden hiçbir kulunu boş çevirmesin hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah.🤲 Benim tedavim geçen ay başladı ekim 30 - 31 NASİPSE transferim olacak. Çikolata kistim varmış ondan endişeliyim biraZ. Duanızda banada yer verin ☺️ RABBİM gönlümde olanı hayırlısıyla nasip etsin. 🤲 ❤ Ben bahçeci fulya merkezine gidiyorum dr rum Mustafa bahçeci ama şuan orada değil bu salgından dolayı pek uğramıyor Kübra hanım ilgileniyor. Benimde dondurulmuş emriyom var tekrar deniycez inşallah dualarla. 🥰🤲

💕Herkese hayır duaları diliyorum Rabbimden. Her zaman söylediğim birşey var ALLAH o kapıya giden hiçbir kulunu boş çevirmesin hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah.🤲 Benim tedavim geçen ay başladı ekim 30 - 31 NASİPSE transferim olacak. Çikolata kistim varmış ondan endişeliyim biraZ. Duanızda banada yer verin ☺️ RABBİM gönlümde olanı hayırlısıyla nasip etsin. 🤲 ❤ Ben bahçeci fulya merkezine gidiyorum dr rum Mustafa bahçeci ama şuan orada değil bu salgından dolayı pek uğramıyor Kübra hanım ilgileniyor. Benimde dondurulmuş emriyom var tekrar deniycez inşallah dualarla. 🥰🤲
Hayirli olsun canim insallah nasip olur sanada 🤲

Kizlar iyi geceler, benim ilk tup bebek denemem olacak. Dogru gruba mi yaziyorum onu da bilmiyorum. Buradaki ilk mesajim bu. Yarin gidip ultrasonla bakilacakmis ve ilaclar verilecekmis, 10 gun sonra da anladigim kadariyla yumurtalar toplanacak sonra da transfer olacakmis. O kadar cok bilmiyorum ki ve ilk denemede nasil olacak hic bilmiyorum. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yazmak istedim. Ben 30 yasimdayim, tup bebek denememizin sebebi esimin spermleri hiz olarak yavasmis. Iste boyle. Ilaclar agri ya da baska seyler yapiyor mu korkuyorum. Boyle seylerden hep urkerdim, simdi nasil olacak cok endiseliyim

Kizlar iyi geceler, benim ilk tup bebek denemem olacak. Dogru gruba mi yaziyorum onu da bilmiyorum. Buradaki ilk mesajim bu. Yarin gidip ultrasonla bakilacakmis ve ilaclar verilecekmis, 10 gun sonra da anladigim kadariyla yumurtalar toplanacak sonra da transfer olacakmis. O kadar cok bilmiyorum ki ve ilk denemede nasil olacak hic bilmiyorum. Kimseyle paylasamadigim icin buraya yazmak istedim. Ben 30 yasimdayim, tup bebek denememizin sebebi esimin spermleri hiz olarak yavasmis. Iste boyle. Ilaclar agri ya da baska seyler yapiyor mu korkuyorum. Boyle seylerden hep urkerdim, simdi nasil olacak cok endiseliyim
Merhaba,iyi geceler.. ben nasıl tedavi gördüğümü koşacak anlatayım ama kişiye göre değişebilir koşa protokol uzun protokol gibi yöntemler var . Yarın muhtemelen adetinizin 2. Günüdür. Doktorunuz muayene edip ilaç dozlarınızı belirleyecek yumurtalarınız istenilen büyüklüğe gelene kadar kullanacaksınız sonrasında çatlatıp toplayacaklar. Aynı gün eşinizden sperm örneği alacaklar. 5 gün bekletip kaliteleri belirlenecek bozuk olanlar elenecek vs. Sizin rahim ve hormon durumunuza göre doktorunuz ya dondurur ya taze transfer yaparx benim bu şekilde ilerlemişti. Tedaviden çok korkmuştum benimde ilk denemem. Ama inanın Allah gücünü verıyor.. İğneler zaten hiç acıtmıyor ben kendim yaptım. Yumurta toplama işlemi de çok koşa sürüyor ve bayılttıkları için hiç bişey anlamıyorsunuz hiç korkmayın en zoru transfer sonrası beklemek emin olun tedavi de hiç korkulacak bişey yok.. Allah yardımcınız olsun hayırlı olsun tedaviniz..

Günaydınlar günaydınlar yine sabahın köründe test yapan ben 😂 testim koyulaşmış çok mutluyummmm ❤️ Son testimdi söz veriyorum yarın kan testine gideceğim artıkkk
Dip not: transferin 7.günü bugün ve üstteki dünkü testim alttaki bugün

Eklentiler

• F097EF83-0097-415B-905D-32C54F4006D0.jpeg
    F097EF83-0097-415B-905D-32C54F4006D0.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 84
Günaydınlar günaydınlar yine sabahın köründe test yapan ben 😂 testim koyulaşmış çok mutluyummmm ❤️ Son testimdi söz veriyorum yarın kan testine gideceğim artıkkk
Çok güzel çıkmış canım bende as önce tekrar yaptım dünkü gibi çıktı benimde transfer gününü saymazsak 6. Günüm ikiside çok silik inşallah vardır bebişim ☺️

Aramıza hoşgeldin 🌺 tüp bebek iğnelerinin ucu çok ince olmasından dolayı ağrı sızı yapmıyor bazı ilaçlar yakabilir sadece yumurta toplama işlemi anestezi ile oluyor zaten hiçbişey hissetmiyorsun geriye transfer kalıyor canım transfer de acısız ağrısız yavrunla kavuşacağın an sıkışık halde giriyorsun trasnfere o az biraz stres yapabilir gerisi de bekleme dönemi sabır ve dua ile iyi beslenerek yavrunun sana tutunması için bekleyip emeklerinin karşılığını alacağın kan testi var son olarak 🌺❤️ En heyecanlı an o an işte🤗

:KK9::KK9:Günaydınlar günaydınlar yine sabahın köründe test yapan ben 😂 testim koyulaşmış çok mutluyummmm ❤️ Son testimdi söz veriyorum yarın kan testine gideceğim artıkkk
:KK9::KK36:çok sevindim canım. Rabbim bebişine kavuşmayı da nasip etsin.

X