Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
nasıl oldu bende anlamadım valla canım :) tüp bebekle anne olmuş biri için normal yolla hamile kalmak en büyük şok şu anda onu yaşıyorum :)

darısı senin ve tüm isteyenlerin başına olsun İnşallah.

Canım çok sevindimmm. Tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.

Tüp bebekle hamile bile kalamamış biri olarak normal yolla hamile kalmayı beklemem pek gerçekçi değildi galiba. Yinede böyle hikayeleri duymak insanı mutlu ediyor.

Egunal harikasın.

Çökertme kebabı çok sık yaptığım ve sevdiğim bir yemektir.

Su böreğine zaten bayılırım,baklavanda çok iştah açıcı gözüküyor.

Ellerine sağlık:KK9:

Ramazan olmayaydı iyiydi,çooooook acıktım bunları görünce:KK56:

Egunal harikasın.

Çökertme kebabı çok sık yaptığım ve sevdiğim bir yemektir.

Su böreğine zaten bayılırım,baklavanda çok iştah açıcı gözüküyor.

Ellerine sağlık:KK9:

Ramazan olmayaydı iyiydi,çooooook acıktım bunları görünce:KK56:

parkon cum beğenmene çok sevindim:KK16::KK16::KK16:
çökertme kebabının en güzel yanı çıtır patatesleri :KK56::KK56::KK56:

güldencim ev baklavası su böreği cheseecake ve daha neler neler diyorum tahmin edebiliyorum :)) bu yeteneğini değerlendirmelisin heba etme kendini.ya evden yap ya bir mekan aç bak kalkıp gelecem izmirden :) başarılar canım hayırlısı olsun hakkında ,şahanesin ellerine sağlık :)

hamile var ya bu kadar güzel yemek mi yapılır:KK49::KK49:
o baklava nedir ya:KK53::KK53:
eridim burda
ellerine sağlık mükemmel olmus

datlucaduuuuuuu canıımmmm çok teşekkür ediyorum beni beğeniyon demek:KK9::KK9::KK9:
yaparken oruçluydum iftar olması için bekledim tatmak için oruç ta en uzun gündü benim için iftar bir türlü gelmedi:KK9::KK9::KK9:

hayır beğenmedim kıskandım:63:
koca bir yalan tabiki çok beğendim, bayıldım:KK16:. bu yarışma sayesinde ne gizi yetenekler varmış öğrendik:KK48:

güldencim ev baklavası su böreği cheseecake ve daha neler neler diyorum tahmin edebiliyorum :)) bu yeteneğini değerlendirmelisin heba etme kendini.ya evden yap ya bir mekan aç bak kalkıp gelecem izmirden :) başarılar canım hayırlısı olsun hakkında ,şahanesin ellerine sağlık :)

yakınımda olaydın senin gazınla bişiler yapardım ama ben çok üşeniyorum yaw :KK9::KK9::KK9:
sen bu konuda aldın yürüdün zaten senin azminin üçte biri bende olsa keşke tembelim ben yavrucum:KK37::KK37:
güzel sözlerini aldım kabul ettim hemen daha da vermem:KK19::KK16:

hayır beğenmedim kıskandım:63:
koca bir yalan tabiki çok beğendim, bayıldım:KK16:. bu yarışma sayesinde ne gizi yetenekler varmış öğrendik:KK48:

sen kıskanmazsın bi kere inanmam zaten ancak beğenirsin takdir edersin :KK16::KK16::KK16:
diğer kategorilerde sadece bakınıyodum kızların yaptıklarına pasta yarışması ile start verdim alışkanlık yaptı sanırım hepsine katılırım bundan sonra:KK9::KK9::KK9:

yakınımda olaydın senin gazınla bişiler yapardım ama ben çok üşeniyorum yaw :KK9::KK9::KK9:
sen bu konuda aldın yürüdün zaten senin azminin üçte biri bende olsa keşke tembelim ben yavrucum:KK37::KK37:
güzel sözlerini aldım kabul ettim hemen daha da vermem:KK19::KK16:

yok hayatım kendi etrafıma işte bende aldım yürümedim daha çok yolum var :) ama bir sayfa ile tanıtımını yaparsın ben gibi evde yap sat valla insan üretince mutlu oluyor :) olur olacak olmalı yaaaw :)))

:KK17::KK17::KK17::KK17:
hamile hatun sorryyyyy
saol canım beğenmene sevindim
epey oldu seni görmeyeli yarışma vesilesi ile karşılaştık süper oldu:KK19:

evt canım bence de süper oldu ne güzel gezi de konusuyorduk
sana nasıl oy vericem
ben bilmiyorum
sen biliyorsan anlatsana bana

yok hayatım kendi etrafıma işte bende aldım yürümedim daha çok yolum var :) ama bir sayfa ile tanıtımını yaparsın ben gibi evde yap sat valla insan üretince mutlu oluyor :) olur olacak olmalı yaaaw :)))

sen beni ciddi havaya sokuyosun daha öncede demiştin emin ol harekete geçtiğim an sana ulaşıcam canım:KK16::KK16::KK16:

evt canım bence de süper oldu ne güzel gezi de konusuyorduk
sana nasıl oy vericem
ben bilmiyorum
sen biliyorsan anlatsana bana

evet yaa topik kapanmıştı en son gördüğümde sonrada uğramadım oralara...
başvuru süresi 10 ağustosta bitiyor diye hatırlıyorum 11 ağustosta oylama açılır...
oylama anketi açılıyor görürsün mutlaka:KK16::KK16::KK16:

X