Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ya yazdıklarınızı tek tek okudum ve veren arkadaşlarıjn olması inanılmaz derecede bende heecan yaptı ve kısa sürede vermekde en güzel yönüymüş bu diyetin paylaşan arkadaştanda allah razı olsun
malesef bende dogumda 25 kilo aldım ve sadece 10 kilosunu verebildim. çoçuk 2 yaşında ama ben hala şişmanım:)
bende başlıyorum akşam önce markete ugrıycam hemen tavuk alıcam ve bol yeşillik alıcam

gitsin bu kilolar artık gelsin çıtır hatunlarrrr

canım topiğini görünce çok mutlu oldum bende kilolarımdan kurtulmak için isveç diyetini uygulayacaktım ama bu diyet daha bana göre eşimle beraber yarından itibaren uygulamaya başlıyoruz sonuçları yazarım inşallah kısa sürede doğum kilolarımdan kurtulacağım çok mutluyum

ekledim sanırım

egeada, kilo verenlerle ilgili bir çizelge yapsan onu da ilk güncellemene eklesen. orayı sürekli güncellesen çok faydalı olur. hem de diyeti yapanlara baya moral verir bu liste bence.

güzel fikir aslında,faydalı olur ama benim buaralar yazılılar,notlar derken ciddi bir yoğunluğum var,biraz da bilgisayar kullanma özürlüyüm..keşke biri bu görevi üstlense ..fikriniz için teşekkür ederim.

İsim............................................................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta
se_zen.........................................................53
beyza0006...................................................
elizabeth_bath..............................................94
nazlma.........................................................56,8
cakmakesra...................................................71
büşra44........................................................65,4
Var mı ilave. alıntı yaparak kendi kilonuzu en alta ekleyebilirsiniz arkadaşlar.[/QUOTE]

kızlar bende yarın başlıyorum doğum yapalı 3 yıl oldu ama vermem gereken 20 kilo var
bu arada haziranın 22 ikisinde de düğün var ona kadar 13 kilo vermek isityorum

senin bu tarif ettiğin diyet dukan ın atak evresine ne kadarda benziyor :)))))

kızlar sadece tavuk yemek zorunda değilsiniz bende bu şekilde dukanın sadece atak evresini uyguladım ve 4 kilo verdim 7 günde evet biraz hızlı veriliyor çünkü o süre içine yağ tuz şeker ve un yokk bütün baharatlar serbestt dilediğiniz gibi tatlanndırabilirsinizz ayrıca tavuk protein deposu tek başına aynı şekilde haşlanmış yumurtada protein içeriyor yani yumurtada yiyebilirsiniz ara öğünler light peynir light süt ve yoğurt bütün bunlarıda tüketebilirsiniz , ayrıca kırmızı eti haşlama yada ızgara yapıp yiyebilirsiniz gene yağsız ve tuzsuz olarakk yağsız kıymadan yumurta yapabilirsiniz kıymalı yumurta alternatif çokk

sadece tavuk yiyerekk zorlamayın kendinizii öğle menülerinize light zero kola içebilirsiniz oda serbest ve bi hafta içinde en az 4 5 kilo veriyosunuz u şekilde eğer uyarsanız bütün bunlara

ben 1 hafta yaptım bu şekilde size saydıkalrımın hepsini yedim ve 10 gün ara verdimm ..

bu hafta tekrar başladım bakalım bi 4 kilo daha vermem gerekiyor

kızlar bide unutmayın kilo veriliyor verilmesine ama önemli olan verilen kiloyu geri almamak bide o yüzden diyetin arkasından bi güçlendirme yapmak gerekiyor uzun süre verilen kiloyu korumak için..

[/QUOTE]
ben cumadan beri yapıyorum en iyisi sıfırlayayım,bu gün ilk gün kabul edeyim karışmasın..

Son düzenleme:

tavsiyeniz için teşekkürler..rica etsem bunu ayrı bir konu olarak açar mısınız?karışmasın diyetler..olur ya gün gelir bünye tavuk salataya alışır,artık cevap vermez..bunu da deneriz 2. aşama olarak..

egeada bende basliyorum canim rus diyeti yapacaktim ama listeye uyamiyorum bu daha iyi acikinca tavuk eti ye gitsin tavuk gogsunu hasladin yarin basliyorum 66 kiloyla ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cooooooooooooooook heyecanlandim 6 yildir 64 kilodan asagi inmedim bitki cayi icebilirmiyiz tatlim

İçebilirsin ama şekersiz..

Valla kahve yok dedin ben bittim. Ben hergün 2 tane türk kahvesi içerim mutlaka. Hatta yok diye yazdığını görünce şimdi de canım istedi. Ben zaten şekersiz içerim herşeyi. Ben bu diyeti ne yazık ki 2 türk kahvesi ile yapıcam. Yoksa başım felan ağrıyor. HEr pazartesi tartılma günümz olsun arkadaşlar. Hep beraber gitsin bu kilolar
Pazartesileri sonuç listelerini aynı şekilde toparlarız. Kimsenin üstünde kalmasına gerek yok herkes alıntı yaparak kendi kilosunu ekler. Böylece kimse uğraşmak zorunda kalmaz. Alıntı yapamayan arkadaşlarınkini de toparlarız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…