Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende kahveyi çok severim şekersiz içsek ne olurki
hem kahve metebolizmayı hızlandırmıyormu benmi yanlış hatırlıyorum acaba:26:

Bu hafta benimde misafirim var ve de eşimin doğum günü var ama idare etmeye çalışacağım artık bakalım

Kocaman bir kase salata yaptım, üzerine de ızgara tavuk göğsü serpiştirdim biraz onu yedim bugün.
Şimdi de böğürtlen çayı içiyorum. Hepimiz için bol kaçamaklı günler

kızlar bende yarın başlıyorum doğum yapalı 3 yıl oldu ama vermem gereken 20 kilo var
bu arada haziranın 22 ikisinde de düğün var ona kadar 13 kilo vermek isityorum
SENDE BENDESİN BENİMDE KIZ KARDEŞİMİN DÜĞÜNÜ VAR HAZİRAN 15 BRADA SANIRIM 23 DE OĞLAN TARAFINDA.
ben cumadan beri yapıyorum en iyisi sıfırlayayım,bu gün ilk gün kabul edeyim karışmasın..[/QUOTE]

NİYE BEN YOKUM LİSTEDE KÜSERİM AMA BEN...............

...........................................................................................................................................

Son düzenleme:
isveç diyetiyle beş kilo verdim yeni bitti dört gün önce bitti diyet simdi hemen buna başlasam sorun olur mu acaba conconlarım :) birde yeşil elma ve yeşil çay diyeti vardı aslında dün ona başlamıştım ama bu daha hoşuma gitti tavuk salata ayran uhuuuuuuu öpüşelim mi :) çok severim de :)))

SENDE BENDESİN BENİMDE KIZ KARDEŞİMİN DÜĞÜNÜ VAR HAZİRAN 15 BRADA SANIRIM 23 DE OĞLAN TARAFINDA.

ben cumadan beri yapıyorum en iyisi sıfırlayayım,bu gün ilk gün kabul edeyim karışmasın..

NİYE BEN YOKUM LİSTEDE KÜSERİM AMA BEN...............[/QUOTE]

inşallah istediğimiz kiloya kavuşucaz
burada bir birimizi konturol edip destek verirsek daha kolay olur işimiz

ben de başlıyorummm bu gün sadece 7 gün ayy heyecanlandım

sağlık için zararlı değil değil mi

bende bugun basliyorum ins arkadaslar, burada henuz sabah 08.40
esimi okula biraktim donuste helal et alabilcegimiz eti aldim :)
simdiye kadar bi 12 kilo falan verdim baska diyetlerle
en son aksam 6 dan sonra yememeye calisiyorum
bu diyet biraz karbonhidrat diyetini animsatti bana hadi bakalim bismillah diyip baslayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…