Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

aslında benimde morelim bozuk kızlar ben 7li rakamları gördüm diye çok sevinmiştim dün sağlık ocağında bir tartıya çıkayım dedim o ne 80 üstü çıktım bu yanlıştır dedim sonra ilaç almaya eczane girdiğimizde orada da tartıldım sağlık ocağındaki rakamı gördüm. bu sabah aç karnına hem kendi tartımda hemde arkadaşın tartısında tartıldım,benim tartım 2 kilo eksik tartıyomuş.
84 kiloyla değil 86la başlamışım bu diyete.

ne yicem tavuk slata:)tesellin için sağol.umarım öledir.sabah aç karnına tartılayım yarın bakalım.tekrar sağool ya

elifce sakın üzülme daha yenı başladın emın ol gidiyor kılolar ama dıyete sadık kalman lazım ben tartılmadım bugun 7. gun bakalım ne cıkacak?

mesajını okuyunca çok üzüldüm.tartın yanlış olmasın..ben zannetmiyorum kilo vermediğini..başka tartıya bak,olmadı bi tahlil yaptır,ben verdiysem herkes verir..

elifcecim içtiğin suda yemekte fazla gösterir en azından 1 lt.su içsen tavuk salatada yarım kilo desen oldu sana 1.5 kilo...

Son düzenleme:

kırlangıç arkadaşım..ben 89 ile başladım diyete.yanlış mı yazdım acaba biyerlere ?

evet 89 yazmışımm..acaba dedim ben mi yanlış bilgi verdim ... bugün ilk turda son günüm ve şuanki kilom 85. yani 7 günde 4 kilo vermişim arkadaşlar..bakalım 3 gün aradan sonra tekrar devam inş..

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7...............................57,1 (3.gün)

baslangic 73,3 suanki kilom 71,5[/QUOTE]

Pegasu.........................................90......................................89 (4.gun)

Benim anlamadim sey neden bas agrisi cekiyorsunuz?
Bende sukur oyle bir problem yok suyu cok ictigimdendir herhalde
Gunde 3 litre su iciyorum ama cok tavas zayifliyorum bu hafta yaa

Kızlar selam herkese... 12 tane özelden mesaj yazılmış bana neler yaptın senin programın ne diye? ben burda yazıyorum ayrıntısıyla.. yalnız ben çok spor yaptım ve yazdım da bunu... günde 2 hatta bazen 3 tane limonlu tarçınlı yeşilçay içtim. ben sürekli tavuk yemedim... sabahları haşlanmış yumurta ile salata yedim .. öğlen peynir rendeledim salataya öyle yedim... akşamları da tavuk bol salata ve ayran içtim... son bir hafta sabahları 1 dilim çavdar ekmeği de ilave edip günde 1 çeşit meyve yedim. 3 litre su içtimm. kan şekerim çok düşünce kuru kayısı yedim hatta bir bardak içine üç kurukayısı üçceviz ekleyip yedim.... 2 saatten fazla spor yaptım.... kızlar spor yapmazsanız asla beklenen kilo gitmez... çok hızlı yürüyüş yapın en azından... 45 dakika değil arttırın. tuzu da tamamen kestim.......

Bende başladım bugün 1 hafta sonunda tartılıcam. hergün tartılmak iyi değilmiş yanıltıcı oluyomuş kızlar bir doktordan duymuştum .

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3................................

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

benide yazın olmaz mı :) bende şuan 75 ki,loyum yarın başlayacagım onca yöntem okudum buna karar verdim artık inş veririm. 70 kiloyu bir görsem gerisi gelir gibi.

Asya27................................57.......... .........................56.50

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.800.....................58.800(4. günün sabahı)

RainbowColors.............................58.3.... ............................

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı) mine39........................................78.8.........................77.3

bugün adetimin 2. günü,o yüzden diyette 3.gün olmasına rağmen sadece 1 kilo kayıp görünüyor..şişlik bi gitsin bakalım..günde 1 saat bebek arabasıyla yürüyüş ekledim kızlar ben..sporsuz bu göbek gitmicek anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…