Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben bir ayda veriliyor sanmıştım 9 kıloyu 15 gun cok ıyı

Son düzenleme:
birde şöyle bir durum ver ben zaten tavuğu hiç sevmezdim ama zorla yiyordum iki gündür yiyemiyorum.iştağımda acaip kesildi.bende dünden beri salatanın içine bir yumurta haşlayıp dilimliyorum bunuda tavuktan sıkıldığımızda alternatif olarak düşünebiliriz gibi geliyor.

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7...............................57,1 (3.gün)

baslangic 73,3 suanki kilom 71,5[/QUOTE]

arzucel....................................80............................................76...................

ben de başlamayı düşünüyorum kızlar ama motivasyon eksikliğim var ya :KK14: güzel bir diyet bu. geçen haftalarda başlayacaktım ama bir türlü olmadı. sınavlarımda vardıı, sınav dönemi karbonhidratsızlık zor tabii. yarın başlamayı düşünüyorum

Kızlar ben protein diyeti yapmıştım bir süre ama çok ağır geldi yediklerim o diyette. 10 zeytin,ceviz,badem,iki yumurta vs vs içim bulandı ağır geldi. bu diyet tam benlikti... 7 gün yapıp 2 gün ara verdim sonra 4 gün daha yaptım ama hiç bozmadım. akşam 7 den sonra yeşil çay hariç içmedim. 1,2 ay ağır olabilir bilmiyorum... ve son bir hafta kahvaltıda birer dilim çavdar ekmeği yedim ve günde 1 meyve de yedim.... disiplinli olun kızlar yok kaçamak falan sonra şişman şişman gezersiniz:)

canım merhaba. senin mesajlarını okudum da 10 sayfadan fazlasına izin vermedi forum. öncelikle tebrik ederim büyük bir azimle çok güzel kilo vermişsin.
demişsin ki sabah bir yumurta öğlen peynirli salata, akşam da tavuk ve salata yiyromuşsun. yani 3 öğün tavuk salata değil. en başından beri böyle mi uyguladın diyeti? yani bu kadar kiloyu kendi programınla mı verdin?
yardımcı olursan çok sevinirim canım, öpüyorum :KK16:

birde şöyle bir durum ver ben zaten tavuğu hiç sevmezdim ama zorla yiyordum iki gündür yiyemiyorum.iştağımda acaip kesildi.bende dünden beri salatanın içine bir yumurta haşlayıp dilimliyorum bunuda tavuktan sıkıldığımızda alternatif olarak düşünebiliriz gibi geliyor.

Canım bende et ve tavuğu sevmiyorum fakat bu diyete yarın başlamam gerekiyor yumurta ile geçiştiricem bu ihtiyacı artık, araştırdım dün yumurta beyazında tavuktan daha çok protein varmış.

nurcum tebrik ederim hedefine ulaştın darısı başımıza inşallah :) annem sarma yapmış kendimi zor tutuyorum yememek için of offf. bi yandan yemek istiyorum bi yandan da o kadar uğraştım 4 kilo verdim yemesem ölmem diyorum iki arada bir derede kaldım :)

1 hafta boyunca tartılmıycam demiştim ama sabah dayanadım
bende 90 ile başladım ve şuan 88.50 deyim süperrrrrrr
ama ben hiç spor yapamdım bu hafta sonu sporada baş:KK52:lıycam

Canım hoşgeldin.Seninle bir topicte daha beraber diyet
yapmıştık.Ramazanda kilo verme deneyimlerimizdi galiba.
İnşallah istediğin kiloya ulaşabilirsin.
Ben de ramazanda vermiştim ama işte kış boyu insan ister
istemez alıyor biraz da olsa.Benim sorunum çok yemekten ziyade
hareketsiz bir işte çalışıyor olmam.Evde spor aletlerim de olmasına rağmen
inan yapacak vakti zor buluyorum.
Neyse tekrar hoşgeldin ve başarılar...
yeniden merhaba canım.Evet çok güzel bir gruptu o grup burasıda öyle görünüyor:)
bende çok düzensiz yiyorum bu yüzden alıyorum kilo sporda yapabilirsem tamamdır inşallah kararlıyım çok :KK55:
iş yerine :KK55: yemek götürme imkanın var mı.

hoşbuldum çooookkkk teşekkür ederim :KK16:

bugün çok dengesiz oldu menüm

kahvaltı: 1 bardak süt-1 yumurta

öğle: 2-3 yemekkaşığı lor peyniri-bolca maydanoz-taze soğan-marul

acilen dışarı çıkmam gerekti saat 15: te evdeydim hazırda yemeğim yoktu tavuk haşlamaya vakitte yoktu çok açtım çünkü.Şimdi haşlanıyor 18:e kadar dayanabilirsem yemeyeceğim. Çok kararlıyım vereceğim kiloları pantolonlarıma sığmaz oldum aldığım her 100 gr. basen ve bacaklara yapışıyor yaaaa:KK43::KK43:

kızlar şuan moralim sıfır.ağlıyorum sinirden.az önce okuldan geldim şeytan dürttü bir tartılayım dedim .hani bekliyorum ki 500 -600 gram gitmiştir.65 ile başladım.65.4 çıktı.bu gün 4. günüm ve ben dikkat ediyorum gerçekten.hergün en az yarım saat yürüyüş de yapıyorum neden böyle yaaaaaaaa.karatayda da verememiştim.tiroit sorunum da yok.anlamadım.eskiden ne güzel verirdim kiloları şimdi kendimi çok zavallı hissdiyorum.

kızlar şuan moralim sıfır.ağlıyorum sinirden.az önce okuldan geldim şeytan dürttü bir tartılayım dedim .hani bekliyorum ki 500 -600 gram gitmiştir.65 ile başladım.65.4 çıktı.bu gün 4. günüm ve ben dikkat ediyorum gerçekten.hergün en az yarım saat yürüyüş de yapıyorum neden böyle yaaaaaaaa.karatayda da verememiştim.tiroit sorunum da yok.anlamadım.eskiden ne güzel verirdim kiloları şimdi kendimi çok zavallı hissdiyorum.

canım ama öğle vakti tartılırmı hiç yediğin içtiğin hala midede ve bu tartıya yansır.hesapla bakim n yedin ne içtin.vur kiloya:)

kızlar bugun kayınvalıdeme gıdıcem sana ne yapayım ddı bol salata yap dedım:) kendımı tutabılıyorum cok sukur:)
ama bugun kendımı bıraz halsız hıssedıyorum 1 haftada 2 kılo vermıs oldm yaklasık.

akşam da bu sefer tavuk deık ızgara köfte yapmayı dusunuyorum ne dıyorsunuz kızlar

kızlar merhaba,ben ve bir arkadaşımın aklına yattı bu diyet uygulamayı düşünüyoruz.Yalnız haşlanmıs tavuk yerine yagsız tavada ızgara seklinde pisirsek nasıl olur sizce?bu sekilde uygulayan ve sonuc alan var mı aranızda acaba?

kızlar merhaba,ben ve bir arkadaşımın aklına yattı bu diyet uygulamayı düşünüyoruz.Yalnız haşlanmıs tavuk yerine yagsız tavada ızgara seklinde pisirsek nasıl olur sizce?bu sekilde uygulayan ve sonuc alan var mı aranızda acaba?

ben o sekıl yapıyorum canım ızgaralıyorum yagsız fırında..
ıster hasla ıster ızgara yapabılrsın sıkıntı yok.haslanms sevmıyorum cunku

benimde 4. günüm bugün.. benim sikayetim aclik degilde cok az yemem.
eti cok sevmem onun icin ögünleri yarim yamalak geciriyorum yani gereginden cok az yiyorum. buda kilo vermemi durdurabilir. dün spor salonunda ilk defa cok terledim. ben pek terliyememde. ama saunaya girecek halim kalmadi cok yorgun geldim eve. köy sütü vardi onu yogurt yapip yattim hemen :)) madem yogurt yani ayran iciyoruz kendiniz yapin kizlar cok saglikli oluyor. cok zor bir is degil gönül rahatligiyla yiyin icin yogurdunuzu. ben peynirimide kendim yapiyorum ekmegimide.
bende yoğurdumu kendim yapıyorum abla.
arkadaşlar bugün 7gün benim ve tam 4 kilo gitti bir bu kadar daha verirsem süper olacak:KK1:
canım çok güzel vermişsin,birebir uydunmu diyete.

canım bu saatte tartılman yanlış sabah erken aç karnına tartıl belki rengli zamanın mı.

X