Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim.iyiki varsınız.nasıl da toparlıyorsunuz insanın moralini hepinizi öpüyorum:KK54:

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

Burcin79 ...................................83,7........... ...................82 (3.gün)

Alpim........................................65.3. ................................

Kuaybes................................... 56.5............................. 54.8

ezgi _18....................................83......... ....................... 55

mainbo......................................94..................................90

Kızlar selam herkese... 12 tane özelden mesaj yazılmış bana neler yaptın senin programın ne diye? ben burda yazıyorum ayrıntısıyla.. yalnız ben çok spor yaptım ve yazdım da bunu... günde 2 hatta bazen 3 tane limonlu tarçınlı yeşilçay içtim. ben sürekli tavuk yemedim... sabahları haşlanmış yumurta ile salata yedim .. öğlen peynir rendeledim salataya öyle yedim... akşamları da tavuk bol salata ve ayran içtim... son bir hafta sabahları 1 dilim çavdar ekmeği de ilave edip günde 1 çeşit meyve yedim. 3 litre su içtimm. kan şekerim çok düşünce kuru kayısı yedim hatta bir bardak içine üç kurukayısı üçceviz ekleyip yedim.... 2 saatten fazla spor yaptım.... kızlar spor yapmazsanız asla beklenen kilo gitmez... çok hızlı yürüyüş yapın en azından... 45 dakika değil arttırın. tuzu da tamamen kestim.......

teşekkür ederim canım. ben de aynen bunu uygulamayı düşünüyorum. ama 2 saat spora zaman ayırmam zor görünüyor. 1 saat yaparım muhtemelen

Darısı başına canım ben de ilk kez 55 oluyorum:)) ben acayip disiplinle yaptım sadece sabahları 1 dilim çavdar ekmeği yedim ve haşlanmış yumurta ve öğlen peynir salata akşam tavuk salata ve bir meyve... ve çok spor yaptım ben o yüzden iki kat zayıfladım:) ve yeşilçayı sakın unutma sabah akşam yarım limon sıkıp yeşilçay içtim tarçın ilavesiyle.... bana da 55 imkansız gibi gelirdi de başardım şükür:)yarın birkaç kıyafet alacağım bol geliyor hepsi süper olacak kıyafetlerim süper ödül olacak bana:)

nuurrrr afelim kizcem seni mezun edebilirim artikin dimi :)) ilk nazar boncugu sana geliyoo :nazar::nazar::nazar: cnm ya ne mutlu sana hedefine ulastin..darisi bana ve tüm arkadaslarima olsun..kilonu koru sakin alma bida :KK66:

veee bende itiraf edeyim dayanamadim tartildim bugün 70 lerden asagiya inmemek icin direnen ibre nihayet bu diet sayesinde 68.70 gr lari gördüm cookkk sükür tanrim sana :KK66: 4. günümdü bugün sabah uyguladim am aöglen matinaya davetliydim öglen menü disina ciktim ama yarin kati bi sekilde devam..yani 3 gün yapip 1 ara vermis oldum 3 gün daha yapip bir ara versem haftada 2 kilo gitse ayda 6 kilo yaparr oleyyyy ikin ay devam etsem idael kiloma gelirim :)))

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40....... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ..........................

Burcin79 ...................................83,7............. ..................82 (3.gün)

Alpim........................................65.3. ..............................62.3

Kuaybes................................... 56.5................................54.8

ezgi _18....................................83......... .........................55

mainbo......................................94...................................90

biraz önce tartıldım 3kg vermişim tahminim 4 kıloydu ben su içmedim ondan olur mu ki :KK43:

Bi arkadaş yazmış sınav döneminde karbonhidratsız kalmadım diye kesinlikle haklı ben matematik öğretmeniyim mental zekam oldukça iyidir azda olsa yavaşlama olduğunu hissediyorum çok net aman diyim:KK37:
Ben bugün akşam üstü dışarda dayanamadım bir kaşarlı tost yedim akşam o yüzden salatayı kıstım biz bunu 7 gün mü yapıp ara vericez 5 gün mü acaba kafam karıştı:44:

Son düzenleme:
Bi arkadaş yazmış sınav döneminde karbonhidratsız kalmadım diye kesinlikle haklı ben matematik öğretmeniyim mental zekam oldukça iyidir azda olsa yavaşlama olduğunu hissediyorum çok net aman diyim:KK37:
Ben bugün akşam üstü dışarda dayanamadım bir kaşarlı tost yedim akşam o yüzden salatayı kıstım biz bunu 7 gün mü yapıp ara vericez 5 gün mü acaba kafam karıştı:44:

7 gün yapıyorsun 3 gün ara sonra 5 gün daha diyete devam

bu dietin ilk önce etki yaptigi yerler gIdI ve göbekmis..gercekten faydasi var gIdIm 3 günde kayboldu sankim :) birde farkettinizmi kislar tavuk gögsü cok tok tutuyo hemen tikaniom ben...önceden tavugun heryerini zevkle yer gögsünü yemezdim ama simdi mecbUr..gram gram eriyoruzz süper bisey..

bu dietin ilk önce etki yaptigi yerler gIdI ve göbekmis..gercekten faydasi var gIdIm 3 günde kayboldu sankim :) birde farkettinizmi kislar tavuk gögsü cok tok tutuyo hemen tikaniom ben...önceden tavugun heryerini zevkle yer gögsünü yemezdim ama simdi mecbUr..gram gram eriyoruzz süper bisey..

kırlangıç listeyi sen yapıyordun sanırım
benim kiloyu listede düzente bilirmisin başlangıç 86 şimdi 81

kesinlikle doğru gıdığım ve göbeğim düzleşti tavuk acayıp tok tutuyor haklısın ben tahmınım kadar veremedım hiç bozmama rağmen 3 kılo gıttı ama çok çok kararlıyım önceden hedefim 55tı ama hedefimi 50 yaptım neden mi çünkü kendıme ınanıyorum eşimde biraz canımı sıktı boşuna uğraşma sen veremezsin otur yemeğini ye dedi akşam öğünümü yemedim sırf ona inat vereceğim kızlar tam bir ay sonra görümcemin düğünü var memlekete gideceğiz benı görenlerin şaşırması lazım

slm kızlar arada dayanamadım 5 tane sarma yedim. hala yiyesim var zor tutuyorum kendimi. öğlen peynirli salata yedim. akşamda tavuğumu sote gbi yaptım yanına bol salatayla yedim.şuan çay içiyorum. inşallah 5 tanecik sarma kaçamağım kilo vermeme engel olmaz :)

canımcım maşallah 5 kilo :) kaç gün oldu?

canım ben geçen hafta 84 le başladığımı zanlediyordum meğer benim tartı yanlışmış 2 kilo eksik tartıyormuş bu gün fark ettim.
geçen hafta 5 gün yaptım 2 gün ara verdim
bu haftada işte pazartesi başladım devam ediyorum.

canım ben geçen hafta 84 le başladığımı zanlediyordum meğer benim tartı yanlışmış 2 kilo eksik tartıyormuş bu gün fark ettim.
geçen hafta 5 gün yaptım 2 gün ara verdim
bu haftada işte pazartesi başladım devam ediyorum.

Merhaba Xeyrocan ve diğer şeker kızlarım... Özelden cevap zor oluyor burdan yazalım herkes okusun dileyen kendisine uyan kısmını uygulasın... Kızlar bugün buzmavisi bir kot aldım akşam üstü 27 beden:)) sanki daha bir uzun duruyorum artık pek yakıştı maşallah diyeyim kendime:))hep isterdim buzmavisi de basenlerden hiç giyememiştim şükür kavuşturana diyelim ve darısı başınıza...... azimli olun sizler de sütun olacaksınız inşallah... Xeyrocan canım sen 84 kilosun aslında çok kilolar verirsin bu kadar kafana takma.. beni dinlersen kepek ekmeği değil çavdar ekmeği bir dilim ye ve elma da ye her gün 1 tane... akşam ekmek yeme ama... bir haftada en az 79 -80 olursun

X