Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım 6 gün yaptım 2 gün ara verdim. dün 2. turuma başladım. yani tam 9 günde 4 kg vermiş oluyorum. şimdi 5 gün daha yapıcam 1 günm gitti 4 gün kaldı. sonra tekrar 2 gün ara vericem. hedefime ulaşıncaya kadar tam gaz devam. ben zorlanmıyorum çünkü sabah ekmekte yiyorum o yüzden hiç bi sağlık sıkıntım yok başağrısı falan çekmiyorum hiç. bence 1 dilimde olsa ekmek yenilmeli sabah kahvaltıda. o zaman daha sağlıklı oluyor kendi adıma böyle. bir de ayranı es geçmeyin çok yararı var hem yağ yakıyor hem tok tutuyor. aralarda yeşilçayınızı için. kabızlık sorunum olmasa herşey daha da güzel olucak. 3 gündür çıkamıyorum tuvalete illa ki ilaç içtirecek bana.

masallah cok iyi bir sonuc almissin beetlee. ekmek konusunda haklisin ama ben ekmeksiz yapacagim ilk etabi iki haftada birsey olmaz herhalde ama bende iyi kilo verirp devam edersem sabahlari normal kahvalti yaparim bir dilim ekmekle. kabizlik sorununa bir care bulursan bizede yaz canim ya..

canım 6 gün yaptım 2 gün ara verdim. dün 2. turuma başladım. yani tam 9 günde 4 kg vermiş oluyorum. şimdi 5 gün daha yapıcam 1 günm gitti 4 gün kaldı. sonra tekrar 2 gün ara vericem. hedefime ulaşıncaya kadar tam gaz devam. ben zorlanmıyorum çünkü sabah ekmekte yiyorum o yüzden hiç bi sağlık sıkıntım yok başağrısı falan çekmiyorum hiç. bence 1 dilimde olsa ekmek yenilmeli sabah kahvaltıda. o zaman daha sağlıklı oluyor kendi adıma böyle. bir de ayranı es geçmeyin çok yararı var hem yağ yakıyor hem tok tutuyor. aralarda yeşilçayınızı için. kabızlık sorunum olmasa herşey daha da güzel olucak. 3 gündür çıkamıyorum tuvalete illa ki ilaç içtirecek bana.

canım sabah kahvaltıda roka ye..inanılmaz çalıştırıyor bağırsakları...

bu diyete henüz başlamadım ama başlamayı düşünüyorum o yüzdne bu topiğe bolbol ugruyorum bende,

kabızlık sorunu çeken arkadaşlara ıhlamuru tavsiye ederim her öğünden sonra, ben bu yolla çözdüm

Son düzenleme:
ne güzelmiş :KK9::KK9: birçok kişide işe yaramış galiba bende başlayacağım yapıp faydasını görenler de paylaşınca daha bir motive oluyorum

ne güzelmiş :KK9::KK9: birçok kişide işe yaramış galiba bende başlayacağım yapıp faydasını görenler de paylaşınca daha bir motive oluyorum

kesinlikle faydası var canım tabi sonuçlar bünyeye göre de değişiyor :KK51: benm gibi diyet yapamayan biri bile yapıyo ve fayda görüyosa herkes yapar :KK1:

kızlar et yerine yumurta yesek olmaz mı, eti sevmiyorum vejeteryanım

canım yumurtanın beyazı tam protein kaynağı dukan diyeti kitabında okumuştum istediğin kadar ye farkedeceğini sanmıyorum tavuktan bile daha çok protein varmışş

bu diyet yapılır demi yumurta beyazı ile birde sarısının bir zararı olur mu?
çok sağol canımmm cevap yazdığın için

kızlar bu gıdık olayına çooook taktım ya gıdık çok çıkmış bu diyeti uygulucam kilo verince bu gıdıkta gider mi acaba ???

benim gıdığım 6 günde kayboldu inanılır gibi değil tartılmadım ama pantolonlar bol geliyor yüzümde gitti :) darısı başına

iyiyim canim baslangic kilom sizin gibi olmadigi icin ben pek zorlanmiyorum galiba yani depo saglam gibi :))
hayatim kocaman bir kilo gitmis azmi? uzun zamandan beri diyet yapan biri olarak hem arada takilmalar hemde az kilo vermeler falan normaldir ..sakin bozma moralini. bizi hep yikan o bozuk moraller degilmi zaten.. söyle düsün; eger diyette olmasaydin neler yiyecektin kac bin fazladan kalori alacaktin dolayisi ile simdiki kilondan kac fazla kilon olacakti.. anliyacagin her halukarda kardasin. sikilasiyorsun sagligina kavusuyorsun bir kiloda olsa inceliyorsun kas yapiyorsun..
sakin vazgecme cok az kilon kalmis zaten onlarida verde kurtul canim.. istedigin en sik kiyafetleri giyip kirittigin zaman iyiki yarida birakmamisim diyeceksin kendinle gurur duyacak ve kendini cok seveceksin .. kolay gelsin hepimizi:KK16:

evet kilo verme azaldıkca daha zor oluyor ben hayatım da hiç 55 görmedim belkide vucüt bundan dolayımı direniyor neyse moralim düzeldi :)bu gün arkadaşlara diyorum insanlar üzüntüden sıkıntıdan hemen kilo veriirler hatta hızlı kilo veren insanlara hemen bu şekilde yaklaşırlarya ne o kilo vermişsin bir sıkıntınmı var diye:) neyse iş hayatımda çok sıkıntılı günler yaşıyorum 5-6 ay dır bir gr gitmiyor diyorum bu kadar sıkıntıda kilolarım kendiliğinden gitseydide bir artısı olsaydı çektiğim şeylerin diyorum:)
sanada kolay gelsin sen çok azimlisin sana inanıyorum vereceğine

kaç gündür yapıyorsun ne kadar faydasını gördün canım

3.günm bu canım ilk gün sabah 58,7ydim bugün 57,4 bi de regl oldum bugün şişim benm derdim hep göbek oldugu için ona bakrak faydasını gördüm diyorum :KK9: kesinlikle kurtulamıyorum ondan çünki ama şimdi küçülüyo hissediyorum ve kesinlikle bırakmayacağım bu diyeti kurtulcam ondan inşşş :KK51:

okuduğum kadarı ile herkesde benim gibi kabızlık sorunu yaşıyor ben de şimdi yeşil çay içeceğim bakalım bir faydası olurmu bu arda benim sabahtan beri başım ağrıyordu psikolojik olduğunu anladım çünkü sabahtan beri bıraksammı diye diyeti düşüncesi vardı bırakmadımda şimdi yazılanları okuyunca hem arkadaşlarıma destek olmak için hemde kendim için devam edecem düşüncesi oluştu ve baş ağrım hafifledi mi ne:)ben bu topikleri bundan dolayı çok seviyorum inanın kızlar birbirimize psikolojik çok desteğimiz oluyor benimde başkalarına desteğim oluyor ise çok mutlu olurum son verdiğim 4 kilomu bu topiklere karşı olan sorumluluğumdan verdim:)devam yarın inş 56 geleceğim sabah 56 görmek aşkına hiç bir şey yiyesim gelmiyor birde çevrenizdekilere aldanmayın bu gün bana çok dediler yeter artık daha ne kilosu verme ama hayır dedim 55 olayım ondan sonra kulak asmayın kızlar bunlara:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,
Benimde 11 aylık kızım var halen emziriyorum. Regl olamıyorum bu da beni çok şişiriyor. 29 yaşındayım 1.69 boyum var 90 kiloyum ne yazık ki :KK43:
Hayata küstüm ya. İşe bile gelmek istemiyorum. Hipotiroidim de var. Sinirlerim tepemde. Kilo vermek istiyorum.

canım uzulmeeee bırlıkte sevelım erıtelım yaglarımızııııı:)
moral bozdukca nasıl metabolızmamız varsa alıyoruzzz

verırsın ınsallahh

X