Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

sahi nerelisin canım?

canım egeada da bir haftada değil şu şekıilde vermiş 9 kiloyu 7gün yapmış ara vermiş 5gün daha yapmış.yani 12 günde 9 kilo.

selam fıstıklar bugünü atlattım.

sabah pir parça tavuk+domates+salatalık

öğlen dışarıdaydım ev yemekleri yapan bir yere gittik tek tavuk seçenegim tavuk soteydi onu yedim

akşam ancak 9 da evde oldum.bir parça tavuk+ 2 salatalık yedim

şimdilik günü kapattım

canım egeada da bir haftada değil şu şekıilde vermiş 9 kiloyu 7gün yapmış ara vermiş 5gün daha yapmış.yani 12 günde 9 kilo.

anladim kuzum tesekkürler ilgin icin..12 günde fena deil ayyy acaip seviniom bende kilo almaya müsait biriyim basenler var onlar bi gitse..5 gün yapip 2 ara yapmayi düsünüom ama o 2 gündede abartmamak gerek sanirim

suan tavugun haslanio oleyyy yarinki menümüde hazir ettim koydum ..2 parca gögüs baharatladim yagsiz tavada yarin salatayla ohh misss miss

bende aranıza katıldım ve bugün bu diyete başladım çok sık idrara çıktım sizdede öyle oluyormu bide aralarda ceviz badem iyebilirmiyiz acaba

bugün ara günümdü sabah kahvaltımı 2 dilim beyaz ekmek ve doyana kadar peynir domates salatalık zeytin yedim öğlen den akşama kadar sayısını bilemediğim kadar çok çikolata yedim ve sonuçç 94.800 gördüm akşam yarın tekrardan başlıyorum diyete:)))

Merhabalar,
Gecen hafta pazartesi aksam yemegi ile 56.5 kg baslamistim;5gun diyeti uyguladim hic bozmadan.2gun ara verdim;cok dikkat ettim ama.Ve bugun sabah 54.8kg ile uyandim.Yarin tekrar 5gunluk uygulayip bitirecegim...

Bugün sabah salata az beyaz peynir yarım dilim tam buğday ekmeği
öğlen ve akşam tavuklu salata yedim
iki bardak süt içtim grip olmuşum sıcak sıcak napıyım
Ama şu anda açmıyım evettttttt,
yorum yaparmısınız kızlar nasıl menüm olmuş mu

selamm kızlar benim de ara vermede yarın son günüm, bugün çok kaçamağım oldu, annemler bizdeydi haliyle..
ama tam da kaçamak yani ara verme günüme denk geldi...

çarşamba günü kalan 5 günlük diyetime de başlıyorum inş.
bakalım kaç kilo gidecekk

kızlarbu akşam 6.gün tamamlandı toplamda 4 kg gitti bile:)ama çok disiplinli yaptım çevremdekiler bizböyle yapamayız dediler hep eşim 3.gün pes etti, ben iatla devam ediyorum yarından sonra 2 gün ara verip tekrar devam edeceğim.bugün tüp bitti tüm gün domates salatalık marul yedim sonra yola çıkmamız gerekti inat ettim atmadım ağzıma birşey yolda hani hazır şişte tavuk çeviriyorlar ya ondan aldım derisiz yedim yol boyu arabada :)şimdi eve geldik saat23:30 çay içip yatacağım bakalım yarın tartı ne diyecek :)))

Güzel olmuş menün de ekmek yoktu da yarım dilimden birşey olmaz:)) grip olduysan bir bardak kaynamış suya yyarım limon sık bir kaşık bal ve bol tarçın kat iç..... anında zımba gibi olursun tatlım

bugün son ara günüm. diyetim başlasın diye bu kadar sevineceğimi hiç düşünmezdim kızlar. yarın 5 günlük diyetime tekrar başlıyorum, sonuçları düşününce çok mutlu oluyorum. umarım bir 3.5 kilo daha gider toplamda 7 kilo off offf :) annem görünce yüzün süzülmüş dedi sevindim. 3.5 kilo bile o kadar farkediyor ki. Şu 50 li rakamları görmek istiyorum artıkkkk çok az kaldıı. bekle beni tavuk salata ayranım:)

Olsun yavaş yavaş verirsin.... ben günde 1 saat koşuyorum,bir saat plates ve yarım saat yüzüyorum... ben kilo vermeyim de kim versin:)

eyvah eyvah nurcum senden ilham alioduk ama sen bu diet disinda günde 3 saat spor yapmis desteklemissin..ben günde 1 saat tempolu yürüom..bakalim yarin 2. günüm tam gaz devammm

eyvah eyvah nurcum senden ilham alioduk ama sen bu diet disinda günde 3 saat spor yapmis desteklemissin..ben günde 1 saat tempolu yürüom..bakalim yarin 2. günüm tam gaz devammm

:)))Canım ben bu sayede 64 ten 57 ye düştüm ben bile inanamıyorum:)az önce tartıldım tam 57

bende aranıza katıldım ve bugün bu diyete başladım çok sık idrara çıktım sizdede öyle oluyormu bide aralarda ceviz badem iyebilirmiyiz acaba

Canim bende bugun cok sik idrara ciktim. Bugun benimde ilk gu.umdu sanirim bedenimizde birikmis olan fazla suyu atiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…