Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ee o halde biz veremiycekmiyiz :KK43: plates yok bende :)
tebrikler cnm..yaf su 45 e 48 inmem dienleride anlamiom cok zayiflikta güzel deil benim fikrimce..

Benim boyum 1.70 ve 55 olunca orada kalacağım inşallahhhh:)bana ideali 55 kilo güzelim belki onların boyu kısadır uygun olan kiloları 48 falandır

Benim boyum 1.70 ve 55 olunca orada kalacağım inşallahhhh:)bana ideali 55 kilo güzelim belki onların boyu kısadır uygun olan kiloları 48 falandır

himmm :) belkide öledir cnm..benim boyumda kisa 1.65 ama hic 55 altina inmeyi düsünmedim..hemkisa hem zayif oluncada cocuk gibi görünür insan :)) nurcum bana müsade yarin erken kalkicam yataim artikin :KK66: görüsmek üzre iyi aksamlar cümletenn

himmm :) belkide öledir cnm..benim boyumda kisa 1.65 ama hic 55 altina inmeyi düsünmedim..hemkisa hem zayif oluncada cocuk gibi görünür insan :)) nurcum bana müsade yarin erken kalkicam yataim artikin :KK66: görüsmek üzre iyi aksamlar cümletenn

senden kısalarda var canım mesele ben 152 cm boyum idealim 45-46 ama ben 49 olduğumda bırakcam

Kızlar herkese günaydın...
Bugün benim 7.günüm.Yarın ara vereceğim.
Diyetin bütün kurallarına uydum,arada hiç istemesem de
kaçamak yaptığım oldu.Diyete başladıktan bir gün sonra regl oldum.
Başlamışken bırakmak istemediğimden devam ettim.
Belki reglinden etkisi olmuştur bilemiyeceğim ama sonuç;
Başlangıç 51,100
Bugün 48,700

Toplamda 2,400 vermişim.Hedefim 45 olmak.

"45 48 olmak istiyorum diyenleri anlayamıyorum" diyenleri de ben anlayamıyorum.
Zannetmiyorum 1,60 1,70 boyu olanların hedefim 45 diyeceğini.
Demek ki bunu söyleyenin boyu 1,50 1,55 arası diye düşünüyorum.
Herkes kendini rahat hissettiği kiloya gelmek için uğraşıyor.
Senin hedefin 60 tır benimkide 45.
Bunda anlaşılmayacak hiç bir husus göremiyorum doğrusu.

kızlarr günaydınnnnn sabahh 2 yumurta akını yedım azcık peynırle bırlıkte.tavugu ızgaraladım folyoya sardım çalıştgım yere gtrdım yok sa patronun hanımı genelde makarna yaptgı ıcın karbonhıdrat deposu oluyorum:KK43:(

şimdi yesıl cay ıcıyorum...dün spor yapamadım ama 2 sefer pazara cıktım.bugun kendımı yorgun hıssedıyorum bıraz

Günaydın kızlar,
Ben artık iyice alıştım tavuk salataya . Hiç acıkmıyorum. hatta ilk başta yediğim kadar salata yiyemiyorum. 2 gündür kalıyor hep tabağımda. Dün gece yarısı biraz kuruyemiş kaçırdım ama olsun aynen devam. Regli olduğum için tartılmıyorum. Bu hafta tam 6 gün yapacağım kızlar, 1 gün ara vereceğim yani pazar günü sonra tekrar 6 gün devam. Yanlız hala bende başlangıç kilomdayım sanrıım regli şişkinliği. +2 kilo yani.

bu arada salatanıza havuç katıyormusunuz diye sormuştum ama görmedi kimse galiba.

ee o halde biz veremiycekmiyiz :KK43: plates yok bende :)
tebrikler cnm..yaf su 45 e 48 inmem dienleride anlamiom cok zayiflikta güzel deil benim fikrimce..

Canım mesela kendim için konuşayım benim boy 155 cm. Ve bu boyla 48 kilo hiç az değil inan. 170 cm boy ile 55 kilo olduğunu düşün arada 15 kilo var boy ile. Bende sadece 7 kilo var boy ile. Aslında bu hesapla bakınca gayet mantıklı. Bu boyla benimde 45 kilo falan olmam gerek aslında. 10 kilo fark olması gerektiğini düşünürsek.

bende aranıza katıldım ve bugün bu diyete başladım çok sık idrara çıktım sizdede öyle oluyormu bide aralarda ceviz badem iyebilirmiyiz acaba

bende ilk günler çok sık çıktım canım.ilk günler ödem atıyoruz çok normal.eşitlemek için suyunu fazlalaştırırsan sıkıntı olmaz.ceviz badem yasak ne yazık ki :=)

tabi ki de dayanamadım ve tartıldım :=) dün 59.8 bugün 59.4... 400 gr gitmiş.

sanırım kilo verme durumumuz şöyle olacak.ilk günler ödem sökecegiz 1 kilo 1 kilo gidecek,3-4 günden sonrada günlük 400-500 gr gidecek kızlar

Kızlarrrrrrrrrrrrrr hani bugün liste yapacaktık

canım egeadan sürekli online olamıyorum sanırım.aramızdan birisi liste yapsa süper olacak.ben isterdim lakin hergün dersim var :KK43:

var mı liste yapacak gönüllü :=) liste yapan günde 1 kilo versin inşallaaaaaaaaaaa :))))))

Evet canım bende de öyle olmuştu.
2.gün bir baktım tam 1 kilo gitmişti.
Şok olmuştum,sonraki günler gram gram gitti.
Zaten böyle olması gerek.Kilo kilo gitse ne yapardık düşünebiliyor musun?

eyvah eyvah nurcum senden ilham alioduk ama sen bu diet disinda günde 3 saat spor yapmis desteklemissin..ben günde 1 saat tempolu yürüom..bakalim yarin 2. günüm tam gaz devammm

canım bende nur gibi günde 2-3 saat spor yapanlardanım.4 aydır kilom gram oynamadı :=) sporu beslenme ile desteklemezsen olmuyor.yada beslenmeyi sporla desteklemezsen.

canım egeadan sürekli online olamıyorum sanırım.aramızdan birisi liste yapsa süper olacak.ben isterdim lakin hergün dersim var :KK43:

var mı liste yapacak gönüllü :=) liste yapan günde 1 kilo versin inşallaaaaaaaaaaa :))))))

Çok iyi olurdu liste motivasyon için ama...
Keşke birileri gönüllü olsa.Benim de çok
vaktim olmuyor maalasef.

Evet canım bende de öyle olmuştu.
2.gün bir baktım tam 1 kilo gitmişti.
Şok olmuştum,sonraki günler gram gram gitti.
Zaten böyle olması gerek.Kilo kilo gitse ne yapardık düşünebiliyor musun?

kilosu yüksek olanlar haftada 4-6 kg arası kilosu düşük olanlar 2-4 arası vermiş farkettinmi :=) bencede canım böylesi daha iyi oldu.zaten benim haftada 5 kilo gibi bir beklentim yoktu.ki şu anda sporuma ara verdim.spora başlayınca +1-1.5 da onun şişliği gelecek bir süre.

bu arada spor yapmak isteyenler için bu liste süper bir sporcu beslenme dieti.spora da başlarsanız harika sonuçlar alır yazın bikini ile salınırsınız :=)))

tavugun yanında salataya zeytınyagı hıc katıyor musunuz ben bol nar eksısı katıyorum ama azcık zeytınyagı katsam dıyorum daha cok sevıyorumm..

X