Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben de meraktayım ilk sayfadaki kilo çizelgei ne zaman dolacak? kim kaç kilo erdi 1 haftada. bu sayfa beni çok motive ediyor.
canım bende geçen pazartesi başladım cuma bitirdim 3 kilo verdim 2ara verip bu gün tekrar başladım.
Canim ben yaklasik 5 aydir Omega3 günde 3gr. Kulaniyorum. (500mg. lik tabletlerden 6 tane aliyorum)
Keske daha önce alsaymisim.Sabah yorgunluklarim gitti. Cok dincim..Spor yaparken kesilmiyorum..Ayrica kesinlikle istah acmiyor kapatiyor bence..Al ve basla ama anca 2 hafta sonra etkisini anlamaya baslarsin.Kesinlikle ve siddetle tavsiye ediyorum.Internetten gir ve oku faydalari müthis.

tşkler canım.

Son düzenleme:
kızlar bende 81le başladım bu gün.
nedense bu gün çok kötü oldum,başağrısından kalkamıyordum.
öğlen salatamı yerken 2dilimde kepek ekmek yedim,şimdi daha iyiyim.

selamlarrr..
calistim geldim günü bitirdim cok sükür.
sabah sadece yogurt yedim öglende tavukla salata simdide yine tavuk ve salata yiyecegim aksamada yani saat 19.00 da spora gidecegim bugün en az iki saat size söz. )))) iyi bir ter döküp gelecegim

reyhan abla senin nasıl gidiyor.

canim gecmisi okudumda yazmam onun icin gecikti :))
bildigin gibi bugün ilk günüm ve bire bir yapiyorum bu diyeti ve ilk sayfada yazildigi gibi 7 gün full 3 gün ara ve 5 gün full olarak yani biri birine yapacagim bende 9 kilodan kurtulacagim :KK66:))) kendimi öyle programladim hic sansi yok :))

canim gecmisi okudumda yazmam onun icin gecikti :))
bildigin gibi bugün ilk günüm ve bire bir yapiyorum bu diyeti ve ilk sayfada yazildigi gibi 7 gün full 3 gün ara ve 5 gün full olarak yani biri birine yapacagim bende 9 kilodan kurtulacagim :KK66:))) kendimi öyle programladim hic sansi yok :))

seni tebrik ederim ablacım.

1.ögün (09:30)
1 yumurta
Roka, feslegen, domates, kirmizi biber ile salata
az beyaz peynir
4 omega3 kapsül

2.ögün(14:30)
1 porsiyon haslanmis Tavuk (organik)
1 kase yogurt
1 kase salata
2 omega3 takviye kapsül

sivi: 2,5 litre su
spor: Aksama yürüyüs -kosu yapicam...(muhtemelen gene 6,300km yaparim)

benim ruh halimin konuyla alakası olduğunu düşünmüyorum ki ben sizin ruh halinizi sorgulamıyorum. Merak ettiğiniz için cevaplayayım, ben yediğim tavuğun etin yumurtanın nerden geldiğini bilerek yiyorum.
Geçen gün eşimin doktor ve hemşire arkadaşlarının şuan piyasada olan tavuklarla ilgili yaptığı korkunç konuşmayı dinledim.Sonra bu konuyu gördüm ve masum gelmedi bana. çünkü elma diyeti tavuk diyeti gibi başlıkların masum olduğuna inanmıyorum. Bu ürünlere karşı tüketimi arttırmak için insanların özellikle de kadınların zayıf noktaları kullanılıyor bence. tamamen kişisel fikrim. ve bunu paylaşmak istedim mantıklı bulan olur bulmayan olur ben sadece paylaştım.
Ayrıca bir diyetisyene sorun bakalım tamamen tavuk ve salata yiyerek beslenmek sağlıklımıymış. bu konuyu neden bu kadar sahiplendiniz ve neden eleştirel yorumlara bu kadar tepki veriyorsunuz onuda anlamış değilim:/ Şu dakikadan sonra biryerlere varmayacak homojen polemiklere de girecek değilim.
Bu diyete başlayacak hanımlar şu sıra tavuklarla ilgili çok korkunç söylentiler var ve sağlıklı bi diyet değil lütfen araştırıp öyle başlayın. Bi diyetisyene sorun referansınız o olsun.

Hmmm ben Tavugumu organik aliyorum yumurtamida öyle...Ama sunuda unutmayin ki bu sadece 1 haftalik tas catlasin 12 günlük yapilan bir diet...Insanlar deli gibi Alkol ve sigara tüketiyor bence bunlar Antibiyotik yüklenmis bir Tavuktan cok daha sagliksiz. Simdiye kadar Tavugun Hic gün isigi görmeden büyüdügünü ve hastalik kapmasin diye yemine ilaclar atildigini bilmeden yedik yedik yedik...Yani diyorum ha 3 ha 5 bence :KK34::KK34: Genede uyari icin tesekkürler..

Egeada kadar kilo veren pek yok galiba bildirimleri listelesenize arkadaşlarım ben bugün başladım ama böyle sıkı bir diyette beklentim 4 kg civarı çok mu şey umuyorum bilemedim

selam kızlar bugün 2nci ara günüm. annem makarna yapmış yine ben seviyorum diye. öğlen ve akşam olmak üzere azar azar yedim. sabahta 2 dilim ekmekle kahvaltılıklarımı yedim. çayımda yada herhangi bir içecğimde ben şeker hiç kullanmıyorum yaklaşık 6 senedir. bu benim için avantaj. biraz sonra kendimi dondurma ve elmayla ödüllendiricem:) sporumuda yaptım bugün. yarın salata tavuğa devam :KK70: tekrar 5 gün yapıcam. tekrar hatırlatayım 6 günde 3.5 kilo verdim ben bu diyetle. hedefim 55 kilo.

Kizlarr bugun kilomuzu geri yazmicazmi?
Ben yinede yazayim onceki kilom 73.3 simdiki kilom 71.7:21:
Ama bugun ara vericegim cok tiskindim cunku 6 gunder ayni yemek yemek zor :S
Tiplamda 1 kilo 600 gram verdim mutluyumm :KK70:

slm kislarr bende varim acaip gaza geldim yalniz :))) egeada hersey gönlünce olsun arkadasim okadar cok diet denedik 2yada 3 kilo anca verebildim..paylasim icin tesekkür ederiz tatlim..
70 kiloyum suan ..birak haftada 9 kiloyu ayda 5 kilo versem süperr olucak..boyum 1.65, kilom 57 falan olsun istiom.tavugu severim üc ögün yerim lakin 7 gün boyunca cakilirmi bilmiom :))
ben bugün söle basladim,
sabah.... bir bardak elma sirkeli su ictim, sonra bol yesillikli ton balikli salata yedim..
öglen...... cacik yaptim hazir köftem vardi 2 adet yedim
aksamada tavugu haslama ve salata :KK66:

bu bugünün menüsü yarindan itibaren egeadanin aynisina devam :KK66: bu arada bende egeliyim...

ya arkadaslar ben biraz mutsuzum şuanda of.. regl oldugum için şeker istegime daha fazla dur dıyemedim ve dun aksam 3 tane etiform limonlu biskuvi varmış ondan yedim. bugun de 2 tane limonlu etiform ,yarım dilim ekmek , 1 elma , yarımdan biraz daha az muz yedim. ve birde sabah hiçbirşey yemeden tartıldım 72.2 cıktım yani başlangıc kilomdan 300 gram az.bugun 4.gunum.dün 69dum. of reglden dolayı bukadar şişmiş olabilirmiyim. hani 1-1,5 neysede 3kg ya yakın almak beni cok üzdü. ay bana bi akıl verin bişi deyin..

Son düzenleme:
Egeada kadar kilo veren pek yok galiba bildirimleri listelesenize arkadaşlarım ben bugün başladım ama böyle sıkı bir diyette beklentim 4 kg civarı çok mu şey umuyorum bilemedim

evet geçen sene iyi verdim ama bu sefer 3.5 kg verebildim 1 haftada bugün yine başladım ama olsun 1 haftada 3.5 kg bi de benim gibi zor kilo veren için süperrrr...iyi incelmişim ama..

ya arkadaslar ben biraz mutsuzum şuanda of.. regl oldugum için şeker istegime daha fazla dur dıyemedim ve dun aksam 3 tane etiform limonlu biskuvi varmış ondan yedim. bugun de 2 tane limonlu etiform ,yarım dilim ekmek , 1 elma , yarımdan biraz daha az muz yedim. ve birde sabah hiçbirşey yemeden tartıldım 72.2 cıktım yani başlangıc kilomdan 300 gram az.bugun 4.gunum.dün 69dum. of reglden dolayı bukadar şişmiş olabilirmiyim. hani 1-1,5 neysede 3kg ya yakın almak beni cok üzdü. ay bana bi akıl verin bişi deyin..

bazı insanlar regl den dolayı geçici1-2 kilo alabiliyorlar..ben de regl öncesi alıyorum..bugün bi kür paylaştım onu için tatlı krizlerine açlık hissine kabızlığa birebir..kilo verme uzun bir süreç..dert etme verirsin..

bazı insanlar regl den dolayı geçici1-2 kilo alabiliyorlar..ben de regl öncesi alıyorum..bugün bi kür paylaştım onu için tatlı krizlerine açlık hissine kabızlığa birebir..kilo verme uzun bir süreç..dert etme verirsin..

devam edeyim degil mi ? yoksa bırakıp 3-4 gün sonra yenidenmi başlasam

slm kislarr bende varim acaip gaza geldim yalniz :))) egeada hersey gönlünce olsun arkadasim okadar cok diet denedik 2yada 3 kilo anca verebildim..paylasim icin tesekkür ederiz tatlim..
70 kiloyum suan ..birak haftada 9 kiloyu ayda 5 kilo versem süperr olucak..boyum 1.65, kilom 57 falan olsun istiom.tavugu severim üc ögün yerim lakin 7 gün boyunca cakilirmi bilmiom :))
ben bugün söle basladim,
sabah.... bir bardak elma sirkeli su ictim, sonra bol yesillikli ton balikli salata yedim..
öglen...... cacik yaptim hazir köftem vardi 2 adet yedim
aksamada tavugu haslama ve salata :KK66:

bu bugünün menüsü yarindan itibaren egeadanin aynisina devam :KK66: bu arada bende egeliyim...

memnun oldum ege oğlumun ismi eşim ayrıca egeli isim o sebepten..

X