Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlaaar coşmuş sayfa yinee bende bugün başlayanlardanım sabah kalkar kalmaz tartıldım 58.7 başlangıç

günaydın kızlar. bugün 5. günüm. diyete 55.5 kilo ile başladım, 2. gün regl oldum ve 56ya çıktım. biraz da reglin etkisiyle bol kaçamağım oldu. bu sabahki kilom 54.7

kaçamaklarımı da yazmak istedim:
1. gün koca bir dilim cheesecake ve bolca fındık fıstık
2. gün açık büfe brunch (salata ağırlıklı yedim ama diyet şaştı tabi açık büfeyi görünce) ve fındık fıstık
3. gün patates salatası
4. gün akşamdan kalma patates salatası ve 2 yeşil elma

bu arada 39 yaşındayım. bunca kaçamağa rağmen kilomda eksilme var. sabahları yumurta peynir ve salata yedim daha çok, tavuk yerine de köfte yediğim oldu. her gün vitamin alıyorum.

ben bu diyeti beğendim, haftada 1-2 kilo vermek yeterli bence bünyeyi birden sarsmamış olmak için. ara günlerde mutlaka karbonhidratlı gıdalar yiyeceğim.

herkese kolay gelsin

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrrr :))herkes için güzel,sağlıklı,kilo verilen bir hafta olur inşallah.... benim bu diyette ikinci aşayedimmam ve sabah ben de peynir rendelediğim salata ve haşlanmış yumurta yedim.... bu arada ben diyet boyunca hergün kahve içtim bana olumsuz etkisi olmadı zaten kahvesiz yapamam:) bu sabah itibariyle ben de 57.3 kiloyum.. lütfen vitaminlerimizi de unutmayalım benim gibi uçuklarla boğuşursunuz yoksaaa

ara öğün olarak ne yiyosunuz bugün başlayanlardanım da gerçi henüz bişey anlamadım çünkü sabah kahvaltımı normal yaptım

selam hanımlarrr :=) dün ki yaramazlıgım yine bana +300 olarak dönmüş :))) pztesi başlangıç kilom 59.8

umarım cumaya kadar kaçamaksız giderim.zaten 5+2 yapacagım.

ara öğün olarak ne yiyosunuz bugün başlayanlardanım da gerçi henüz bişey anlamadım çünkü sabah kahvaltımı normal yaptım
a

Normal kahvaltı nedir ki?ekmek falansa ekmek yok tuz yok şeker yok sadece peynir ve yumurta olabilir.. bu bir nevi kimyasal bir diyet ve bir dilim ekmek bile kilo vermeyi geciktirir.. amaç karbonhidratı kesip protein desteğiyle vücudun şok olarak kilo vermesi cnm.... aralarda yeşil çay veya ayran.. topic i baştan sona okursan herşey yazıyor ayrıntılı olarak

günaydın bayanlar konu açıldığından beri takip ediyorum sizleri maaşallah güzel kilolar verilmiş bende bugün itibariyle başlıyorum
ben sabahları normal kahvaltı yapıp öğlen akşam tavuklu ya da yumurtalı salata yemeyi düşünüyorum tabiii ayranımıda içcem
eğer bi liste yapılcaksa benide yazın lütfen başlangıç kilom 57.0

kızlar haftada 1 gün mutlaka diyeti bozalım ve karbonhidrat yüklemesi yapalım.egeada 7 gün yapın ara verin demişti hatırlarsanız.bazı arkadaşlarda ara günlerinde ne yiyelim diye sormuş.şimdi size iyi karbonhidratları ve kötü karbonhidratları yazıcam.ona göre içinden menü seçebiliriz.ayrıca nur'un da söylediği gibi multi vitaminlerimizi ihmal etmeyelim

Kötü Karbonhidratlara Örnekler:

Beyaz Ekmek
Makarna
Beyaz Pirinç
Çikolatalar
Abur Cuburların Geneli
Gazlı İçecekler
Sofra Şekeri
Meyve Suları (Evet Kendiniz Sıksanız Bile!)
Bal (Az Tüketildiğinde Kaliteli Bir Besindir)
Kahvaltı Gevrekleri

İyi Karbonhidratlara Örnekler:

Tam Buğday Ekmeği
Kabuklu Pirinç
Kepekli Buğday Makarnası (Esmer, Lifli Makarna)
Bulgur
Sebzeler
Meyveler

örnegin benim ara günümde diğer yaramazlık yapacagım yiyecekler dışında mutlaka yiyecegim bir menü;

1 tabak bakliyat yemegi
yanına tam tahıllı ekmek yada pilav olarak bulgur pilavı.zaten en kaliteli karbo da bulgurdur.yabancılar tr den çuval çuval bulgur alıyorlar :=) neden acaba :=)

hay allah razı olsun
meyve yiyebiliyoruz yani çok zorda kalırsak
beyaz ekmek yok kahvaltıda da tambugday bir dilim yesek ?

merhabalar bende gecen hafta pazartesı günü diyete basladım ve kılom 73tü. diyeti 3 gün tam manasıyla uyguladım ve kılom 70e düştü. ınsan kılo verdıkce motıve oluyor hıc değilse sudan gıtmıs oluyor ve ınsanı mutlu edıyor bugun tekrar baslıyorum herkese kolay gelsın

hay allah razı olsun

yok bebegim sen yanlış anladın sanırım :) bu karbonhidratları normal diyetimizde degil ara verdiğimiz zaman yiyecegiz.

bizim yaptıgımız diette ;

tavuk salata var.bazı kızlar sabah haşlanmış yumurta,biraz peynir yada yogurt yiyorlar.sabah tavuk yiyemem diyorsan kahvaltıda bunlardan birini seçmelisin.aralarda yada ana ögünlerine ek tuzsuz ayranda içebiliyorsun

3 günde 3 kilooo vavvvvv tebrikler

hay allah razı olsun

Canım bunlar ara öğün değil ara gün... yani en az az beş gün gün yapınca iki günde karbonhidrat yenilebilir demek istedi arkadaşımız... sen daha molaya gelmedin tatlım ya:)

Canım bunlar ara öğün değil ara gün... yani en az az beş gün gün yapınca iki günde karbonhidrat yenilebilir demek istedi arkadaşımız... sen daha molaya gelmedin tatlım ya:)

haklısın canım daha 5 gün vaarrr ben bile bu diyeti becerip de yapabilisem herkes ypar

kızlar ben diet yaparken (şimdiye kadar sporla 30 kg verdim) 1 sene ekmek ve kızartma yemedim :=) inanın hayatımdan hiç birşey eksilmedi.türk beslenme sisteminde ekmek en üstlerde geziyor.yılların alışkanlıgı kolay bırakılamıyor tabi :) hayatımızın sonuna kadar ekmek yemeyeceğiz diye birşey yok.istediğimiz kiloya inene kadar biraz sabırlı olacagız o kadar :)

Kızlar bugün fabrikada denetlemeler var ben kaçar( hepimiz söz verdik vazgeçmek yok diyet dışına çıkmayalım dostlarımızı güzelliğimizle mutlu edelim düşmanlarımızı çat diye çatlatalım inşallahhhhh:))bu topic sütun gibi manken gibi kızların topic i olsun inşallah:))tüm sütun adaylarına güzel bir diyet günü diliyorum akşama görüşürüz hepinize kolay gelsin kızlarrr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…