Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlarrrr :=) sabah sevinç çıglıkları içinde 59 u gören ben yine bozdum yawwwwww bu hafta sonları çok zor benim için.dışarı çıkıyoruz.ordada gidiyor işte.
sanırım bozmamak için 5+2 yapsam daha iyi olacak.inş yarın tartıya fazla yansımaz

ya allahını seven bu sayfaya ben şöyle yaptım zayıfladım ben böyle yaptım zayıfladım yazmasın......... BİZDE BÖYLE YAPARAK ZAYIFLIYORUZ.........

hepimiz aynı pencereden bakmak zorunda degiliz.biz bu pencereden bakıyoruz. eminim sizin yaptıgınız türden zayıflayanların da sayfası vardır.kendinize yakın olan insanları bulup onlara yazın lütfen!

selam kızlar. bugün benim mola günümdü. sabah kahvaltımı yaptım 1 simit yedim peynir domates çay şekersiz. öğlen annem makarna yapmış inanırmısınız o çok sevdiğim makarnayı canım istemedi. 2 kaşık yiyebildim. midem küçülmüş sanırım. akşamda dışardaydım deniz kenarında :) kaşarlı pide söyledik yarım pide yiyebildim yanında kola içtim. üstünede çok sevdiğim dondurmamı yedim. mola günüm böyle. yarın 2nci mola günüm. ondada bol bol meyve yemeyi düşünüyorum. meyveye hasret kaldım. evde olacağım için yemek pek yemem zaten canım istemez. diyet süper gerçekten arada bile fazla yiyemedim. normalde 1 tabak dolusu makarna yer, o pideyide asla yarım bırakmazdım :) ama şimdi bitiremiyorum yemeklerimi. 3.5 kg bile o kadar farketti ki anlatamam size. gerçekten çok mutluyum. yarında bitsin tekrar tavuk salataya devam :)

canım sana bir sorum olacak omega 3 bu gün eczaneden istedim diyetle olmaz dedi iştahını acar dedi.sende böyle sorun olmuyormu

Ya ben sana mı sorucam hangi konuya hangi cevabı yazacağımı anlayamadım. yada insanlar senden mi izin alacaklar ne yazacakları konusunda. Aynı pencereden bakmak zorunda değil insanlar diyosun beni eleştiriyosun. kimseye fikir beyan etmeye gelmiyo. ki ben konuya dair fikir beyan ediyorum. niye kişisel alınıp cevaplar geliyo anlayamıyorum. hadi normal hayatta tahammülsüzüz de nettede mi böyle.
kardeşim sen yap al hormonları daha çok şiş inan umrumda değil. ver kilolarını bi haftada haftaya misliyle al buda umrumda değil. ben beni anlayacak insanlara yazıyorum. anlamayanlar zaten anlamasın abi. ayrıca ben şöyle zayıfladım böyle zayıfladım yazmadım nasıl zayıfladığımı beyan etmedim sadece herşeyden yiyerekte zayıflanabiliyo dedim.
pes doğrusu.

pardon sizin canınız mı sıkılıyor? siz son 15 yıldır hiç mi tavuk yemediniz? normal diyetisyen dietlerin bir ögün mutlaka 150-250 gr arası et ögünü verilir.sabah 1 yumurta , 1 dilim peynir,aralarda ve ana öğünlerde mutlaka süt ürünleri vardır.yani kullandıgımız ürünlerr çokk uzun zamandır hayatımızda.

kümes tavukçulugu,ahır hayvancılıgı son 15 yıldır hayatımızda.besi hayvanlarında mı beslendiğinizi sanıyorsunuz?

ayrıca ne abinizim ne de başka bişey...

Anlayamadığım birşeyler var ya belki çözeriz?? Bu platformda çeşitli topicler var ve hepsinde aynı grup içindeki insanlar bir mücadele halinde.. ve tavuk hormonlu yazmış ya bir arkadaş ben soruyorum ne hormonlu değil??yediğimiz ekmekler çok mu sağlıklı?içtiğimiz su çok mu sağlıklı?içinden yenilen plastikler,plastik şişedeki sular,naylon poşetteki ekmekler???inan hiçbiri sağlıklı değil...... belki bazı arkadaşlar uyarmaya çalışıyor ama inanın çoğumuz en az sizin kadar bilgiye sahibiz bu konuda. ben bu diyetle 6 kilo verdim ve şu an yaşadığım mutluluk,psikolojimin düzelmesi paha biçilemez... hem biz bunu uygun gördük ve en fazla birkaç hafta sürecek protein takviyeli diyetimiz. insanlar yıllardır kilolarla uğraşmış bırakın kafalarına yatan düzenle mutlu olsunlar... hem vücut için de terbiye şart arada yıllardır yediğimiz karbonhidratlara tutarız biz böyle mutluyuz:)

benim ruh halimin konuyla alakası olduğunu düşünmüyorum ki ben sizin ruh halinizi sorgulamıyorum. Merak ettiğiniz için cevaplayayım, ben yediğim tavuğun etin yumurtanın nerden geldiğini bilerek yiyorum.
Geçen gün eşimin doktor ve hemşire arkadaşlarının şuan piyasada olan tavuklarla ilgili yaptığı korkunç konuşmayı dinledim.Sonra bu konuyu gördüm ve masum gelmedi bana. çünkü elma diyeti tavuk diyeti gibi başlıkların masum olduğuna inanmıyorum. Bu ürünlere karşı tüketimi arttırmak için insanların özellikle de kadınların zayıf noktaları kullanılıyor bence. tamamen kişisel fikrim. ve bunu paylaşmak istedim mantıklı bulan olur bulmayan olur ben sadece paylaştım.
Ayrıca bir diyetisyene sorun bakalım tamamen tavuk ve salata yiyerek beslenmek sağlıklımıymış. bu konuyu neden bu kadar sahiplendiniz ve neden eleştirel yorumlara bu kadar tepki veriyorsunuz onuda anlamış değilim:/ Şu dakikadan sonra biryerlere varmayacak homojen polemiklere de girecek değilim.
Bu diyete başlayacak hanımlar şu sıra tavuklarla ilgili çok korkunç söylentiler var ve sağlıklı bi diyet değil lütfen araştırıp öyle başlayın. Bi diyetisyene sorun referansınız o olsun.

Ben maalesef tavugumu marketlerden alıyorum.yakınımda ne köy nede organik tavuk bulabilcegim bir yer var.şanslısınız!

Benim yazdıgım cvp size degil sizden önce çok yazan oldu :=) nedense siz kişisel alıp hemen atladınız.ama takip etmenizde hoş tabi ki :=)

Hemen kimlere sordugumu söyleyeyim .erkek arkadaşım endokrinoloji uzmanı .12 yıllıkta yogun bir spor geçmişi var.bana 5 gün pro+1 gün karbo yüklemesi+1 gün ara yapmam koşuluyla ok verdi.

Konu sadece tavuk degil.et : deli dana var denildi, balık: agır metaller taşıdıgı söylenildi.dogrumudur.bilemiyorum? seçenegim yok,marketten alışveriş yapmak zorundayım.tarım bakanlıgı onaylı gıdalar hepsi! Umarım tarım bak. Da yanılmıyordur!

Bu diyet dukan seyir evresindeki beyaz gününe çok yakın.ayrıca bu diyette sadece tavuk degil,yogurt ve yumurtada eklenebiliyor! Yaptıgımızı diet bodycilerin definasyon dietine çok benzer.umarım yeterince açıklayıcı olmuştur!
Neden mi diete sahip çıkıyorum? Çünkü bu dieti yapıyorum,benim fikrim,sonuç aldım,mutluyum vs vs

Puro cok tesekkur ederiz canim sagol fakat bu hep yapiliyor burda herkes biseyler deneyip basaramamis ve umutlarini. Bu diyete baglamis biri cikip bildiklerini fakat dusunmek istemediklerini soylediginde kiziyor sen tavukla ilgili bilgisi olmayan oldugunumu saniyorsun burda her topikte birileri aydinlatici olmak cabasinda ne mutlu biz halk olarak bu konularda superiz
Yarin tartilarinizi merakla bekliyorum ve tavugumu hasladim sabah aranizdayim arkadaslar

Kızlar yarın sabahtan itibaren hepimiz kilolarımızı yazalım bakalım ilerleyen günlerde neler olacak görmüş oluruz? Yarın herkes kilosunu yazsın ve liste yapalım görelim gelişmeleri

benim sözlüm tavuklara verilen vitaminleri üreten firmada çalıştı. tavuklar için söylenenleri biliyorum. çok kısa sürede büyümeleri için hormon ve vitamin takviyesi veriliyor tavuklara. nur arkadaşın dediği gibi doğal olan ne var artık? domateste domates kokusu var mı? eskiden kokardı mis gibi. bizi uyaran arkadaşlar gördüğünüz gibi bilinçsiz değiliz herşeyi biliyoruz. acaba sizin çiftliğiniz mi var? tarlanız mı var? seranız mı var? ekmek yapacak doğal ununuz var mı? hiç marketten ekmek almadınız mı? o ekmeği nasıl şişiriyorlar içindeki katkı maddeleri neler? kepek ekmeği denilen ekmeğin çoğunun içinde boyar madde var. hiç değilse yediğim tavuk beni tok tutup daha fazla katkı maddeli ürün yememi engelleyecek. bir artısı da kilo vermemi sağlayacak. 10 güncük yiyivereyim tavuğu.

:))canım ben bir tez hazırladım plastik malzemeler ve geri dönüşüm hakkında ve size birkaç örnek vereyim... mesela bebeklere su içeren mama yedirilen biberonlar özellikle plastik olanlar ve ucu plastikler dünyada en zararlı kanserojen madde olan bisfenol A içeriyor ve kanserojen madde...... su içtiğimiz plastik şişeler kanserojen...ekmeklerin sarılı olduğu naylonlar özellikle güneş altında kalırsa ki kalıyor kanserojen... siyah poşetler katran içeren en zararlı katkı ve bu böyle gider............. yani 1 hafta tavuk yemek ne öldürür ne güldürür...... valla daha çok sayabilirim de ruh halinizi bozmamak adına susayım:))

Kızlar yarın sabahtan itibaren hepimiz kilolarımızı yazalım bakalım ilerleyen günlerde neler olacak görmüş oluruz? Yarın herkes kilosunu yazsın ve liste yapalım görelim gelişmeleri

Eveeeet yazıyorum ben de :) bugün 3.cü günüm bitti ve 2.5 kilom gitmiş :) üstelik bu ay regl de olmadım.o şişliğime rağmen vermişim kilo.minicik kaçamaklarım oldu ama gerçekten miniciklerdi...mutluyum :) hadi bakalım inş. 7. Günün sonunda daha da mutlu olurum

slm kizlar bende ilk sayfadan takip ediyorum hatta konu ilk acildiginda 1 gun kacamaksiz yaptim diyeti fakat devam edemedim.yarin bende baslayacagim vermem gereken 10 kilo var.ben bu kilolarimla cok mutsuzum surekli zayiflama kurlerine bakiyorum fakat sonuc yok.suam 65 kilodayim boyum 160 bende umarim basaran arkadaslar gibi devam ederim.kizlar cok guzel kilo vermisler darisi basimiza herkese kolay gelsin..

Merhaba kizlar bende bu diyete bugun basliyorum. Birazdan kahvaltimi yapicam :)) ben 90 kiloyum ve cok zor kilo veriyorum insallah bu diyet bende iseyarar. Birde bisey sormak istiyorum bu 7 gunu tamamlayip 3 gun aradan sonra bu diyete ayni sekilde mi devam edilicek veya daha kac hafta devam edebiliriz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…