Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

5- 6 ayda aldım bunları nasıl becerdiysemmm :KK14:

inş bu diyete çok güvendim bugün 2. günüm bakalım ne olacak

Üzülme ve forumu sürekli takipte ol derim.
Ben 80li kilolarımdayken ve kilo vermeye uğraşırken takip ediyordum, diyetimi bozduğumda girmiyordum diyet bölümüne utancımdan.
Öyle kaça kaça bu kiloya geldim. Neyse ki çabuk kilo verebiliyorum ben. Biraz uğraşsam hemen şekilleniyor vücudum.
Spor yapıyor musun?

Üzülme ve forumu sürekli takipte ol derim.
Ben 80li kilolarımdayken ve kilo vermeye uğraşırken takip ediyordum, diyetimi bozduğumda girmiyordum diyet bölümüne utancımdan.
Öyle kaça kaça bu kiloya geldim. Neyse ki çabuk kilo verebiliyorum ben. Biraz uğraşsam hemen şekilleniyor vücudum.
Spor yapıyor musun?

evde kendi çapımda yapıyorum mekik, bel hareketleri o kadar
biraz da yürüyüş yapsam yeter sanırım

Başka çarem yok gibi yapıcam artık bende :18: iki gündür çok fena yiyorum yaz geldi derelere kaz geldi ben hala kendime gelemedim.. Ekleyin bari benide 72 dim iki gün önce :18: boyum 173 cm

haklisin sabah sabah tavuk hic cekilmez :KK53:
bende sade sekersiz kahveyle baslarim, istahimi kesiyo sabahlari, isvec diyetinden miras kaldida:KK1:

Canım sabah domates,salatalık,yanına peynir yumurtada yenebilir hepsi protein sonuçta tabi bu benim kendi fikrim :KK1:

Başlangıç tartım: 94.0
İlk gün sonu tartı sonucum : 92.3 :KK16:

Woooowwwww süpersin valla :KK9:

Bende bugün başlayacağım her sabah olduğu gibi şimdi yürüyüşe gidiyorum en az 1 saat yürüycem ve geldiğimde peynir salatalık domates yumurta falan kahvaltımı yapıcam :KK9:

Uf kızlar dün baya açlık hissettim ben, varlık içinde yokluk çektim resmen :KK1: Bu kez enerjimde bitti bir halsizlik çöktü üzerime. Eşim işten geldi akşam diyetimi bozdurdu, herşeyden az az yiyerek yapacakmışım diyet. :KK5:

Bende bugün başlayacağım her sabah olduğu gibi şimdi yürüyüşe gidiyorum en az 1 saat yürüycem ve geldiğimde peynir salatalık domates yumurta falan kahvaltımı yapıcam :KK9:

Peynir salatalık domates yumurta mı? Ben de bunları yiyeceğim az sonra inşallah ama benim diyet bozulmuş durumda, yoksa diyette miyim hala :KK53:

harikasınız kızlar.tebrik ediyorum hepinizi.yolunuz açık olsun.bende diyetteyim.beş gün sonra tam iki ay olcak başlayalı.75le başladım dün 68.2 gördüm.bu arada acayip kabızlık sorunum var.onuda çözdüm allaha şükür bitki çayıyla.yılların acısını çıkarıyorum diyebilirim..valla kızlar ne yalan söylüyüm tavugu çok severim tek yediğim et çeşitidir ama tüm gün yapamam heralde.ben sabah ve öğlen sp...ial-k yiyorum akşamlarıda tavuk salata ayran kardeşimde 30 kilodan fazla verdi demiştim ya oda sadece akşamları yapıyo böyle.hepinize kolay gelsin...

aman Allah'ım, 38. sayfa mı. dün bıraktığımdan bu yana1,-15 sayfa ilerlemiş :)

harikasınız kızlar.tebrik ediyorum hepinizi.yolunuz açık olsun.bende diyetteyim.beş gün sonra tam iki ay olcak başlayalı.75le başladım dün 68.2 gördüm.bu arada acayip kabızlık sorunum var.onuda çözdüm allaha şükür bitki çayıyla.yılların acısını çıkarıyorum diyebilirim..valla kızlar ne yalan söylüyüm tavugu çok severim tek yediğim et çeşitidir ama tüm gün yapamam heralde.ben sabah ve öğlen sp...ial-k yiyorum akşamlarıda tavuk salata ayran kardeşimde 30 kilodan fazla verdi demiştim ya oda sadece akşamları yapıyo böyle.hepinize kolay gelsin...

Sadece akşamları mı salata tavuk ayran yiyor? Gündüz ne yiyordu ki? Ve ne kadar zamanda verdi 30 kiloyu? Ay bu çok iyiymiş :KK52:

Sadece akşamları mı salata tavuk ayran yiyor? Gündüz ne yiyordu ki? Ve ne kadar zamanda verdi 30 kiloyu? Ay bu çok iyiymiş :KK52:

canım kardeşim erkek oldugu için bide boy 1.90 larda kilo nerdeyse 120 idi..nerdeyse hiç bir yemeğin tadına bile bakmıyodu ki sabahlara kadar oturup bir torba abur cubur kolası çerezi aklına ne gelirse çöp tenekesi gibi dolduruyodu mideyi..şimdi spor da yaptıgı için simit alıyo annem onların susamlarını tamamen temizliyo ikisini öğlen ikisini sabah yiyo.tabi erkek oldugu için ve ağır spor yaptıgı için spor hocalarının verdiği öneri bu bide haşlanmış yumurta yiyor..akşamlarıda ya sadece bol salata yada tavuk salata..bende onun gibi yapıyorumsabahları ya spe..-k yiyorum yada .bir bardak şekersiz çay yumurta bir iki zeytin çok az peynir roka maydonoz yarım dilimde tam buğday ekmeği.öglen çok acıkırsam yine spec..--k yiyorum akşamda akşam dediğimde en geç 6 veya 6.30 tavuk salata yoğurt ayran işte çok hafif şeyler yani.bu arada suyumu içiyorum bide öğlen akşam içtiğim bitki çayım var.kabızlığıma çare oldu çok memnunum..böylelikle iki ayda nerdeyse 7 kilo vermiş oldum..

selam arkadaşlar. dün saf protein yapmıştım. normalde kilo verirdim ilk günde ama dün vermedim. bugün başlayacaktım bu diyete zaten. sabahtan salatalık domates ve maydanoz yedim. öğlen yanımda salata ve bir parça ızgara tavuk getirdim. yalnız adet dönemimde olduğundanmı kilo veremedim bilmiyorum. normalde saf protein yaptığım ilk gün bir kilo gidiyordu bu sefer gitmedi. zaten bu ay kanamamda çok olmadı. vücudumda ödemmi oluştu ne oldu anlamadım. bakalım bugün bu diyet sonunda inşallah yarın eksileri görürüm.

kızlar bende sabah yoğurt yedim bi kase :)) sabah eksiler gördüm ancak bi bugünüde atlatıyım diye bekliyorum onun için tickerımı değiştirmiycem:)) acayiiiip bii heyecan var içimde yaa :KK52:

Günaydın kızlar.
dün tam olarak uydum diyebilirim ama hiç spor yapmadım. Bir de şekersiz kahve ve soda içtim. Akşam yemeğimi de saat 10 da yememe rağmen bu sabah sonuç harikaydı.

Başlangıç 53 (dün)
bugün 51,9 (1.gün)

Valla şişmi-su mu bir iki gün sonra görücez. Ama acayip motive oldum kızlar.

X