Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tşkkr ederim canım sağolasın..halsizlik genel anlamda var zaten de..etrafımdaki hamile olmayanlarda da var :)) sıcaktan diyolar :))
doktorum sadece ilk üç ay diyet yapabilirsin dedi içerik olarak bişey konuşmadık ama gittiğimde yine bi sorarım 2 hafta sonra ..zaten hamilelik süresince dikkat ederim gibi geliyo..2.hamileliğm bu benim 2,5 yaşında bi kızım var onda ne bulursam yiyodum çok acıkıyodum..elimde olmadan..zaten kalan kiloları vermeye çalışırken süprz oldu bu bebek :)) bakalım hayırlısı artık napalım :))

doktor öyle deyince hemen yapıvereyim bikaç kilo vereyim dedim ama :)) insan acıkıyo yaa elde olmadan saat başı acıkıyorum..bende dediğin gibi dikkat etmeye karar verdim..ekmek yemiyorum kahvaltı normal yapıyorum..akşam yemeğinde tavuk salata yiyorum 2 gündür ara ara meyvede yiyorum bakalım bi değişiklik olacakmı :)) buda senin diyetin hamile versiyonu olsun :)) dün 73,300 idim bugün sabah bi kalktım 72,100 çıktım :)))) ama aç karnına tabiki :))

egeadacıgım senin diyetinle 3 kilo vermiştim sadece 1 kilosunu geri aldım ve çok yesem de artık geri almıyorum o 2 kiloyu sabit kaldı yani :) teşkkür ederim.. yalnız benim iştahım çok açıldı istah kesen bir kür bilen var mı

zayiflama VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

bu kür iştahı azaltır canım..

bende denemeyi dusunuyorum egeadacim bu diyeti birde benim kilom çok fazla 135kgyum 10dan belki daha çok veririm :) bir sorum var belki sorulmustur çok sayfa var hepsini okuyamadim :) 7 gunden sonra bu kadar çok kilo verdikten sonra tekrar yemeye baslayinca kilo alinmaz dimi?

alınıyor canım dikkat etmek gerekiyor etmessen alıyorsun ben 12 gün yaptım 7 gün bi yaptım 3 gün ara 5gün dahayaptımsonra yapamadımama 5 kg verdim şuan 1 2 kg aldım sanırsam

Günaydın kızlar dün okudum yazdıklarınızı ve aranıza katılmaya karar verdim. Bu sabah başladım bende haşlanmış tavuğumu yedim ama sabah salata yemek içimden gelmedi o yüzden sadece tavuk yedim. Bende aranızdayım artık 68 kilo ile başladım ancak regl olduğum için 1 kilo fazla çıkmışımdır ama olsun her sabah tartılcam bakalım 1 haftada kaç kilo verebilcem

canim bende bugun basladim beraber yapalim :)

kızlar merhaba
su zamana kadar bir çok diyet deneme girişimim hep başarısız oldu. pazar günü bu diyete başlamaya karar verdim ve dünden bu yana uyguluyorum. ptesi sabah tartıya çıktığımda 59,90 nı görmüştüm bu sabah tekrar tartıldım ve 57,10 gördüm inanamadım 1 günde 2,80 kg vermişim tartı aynı tartı ben aynı ben .aranızda böyle birşey yaşayan var mı. işim gereği sürekli pc başındayım yani hareketsiz. sadece sabah öğünün kahveyle başlatım öğle ve akşam yemeğinde tavuklu salata yedim. dün yaklaşık 3 lt den fazla su içtim ve 3 fincan yeşil çay yorumlarınızı bekliyorum kızlar

canim normalmi bilmiyorum ama belki ödem gitmistir kaç kilo ile baslamistin?

süper yaaa tebrik ederim benimde en çok korktuğum konu sürekli pc başında olmam. inşallah bende senin gibi hızlı kilo verebilirim. Benim metabolizma zaten yavaş bakalım nolcak. akşamları spor falan yaptın mı?

hiçbirşey yapmadım canım odamın klimawsı bozuk ve antalya gibi bi yerde yaşıyorum acaba ondan mı diye düşündüm:) 59,90 la başladım bildiğim kadarı ile metabolizmamda yavaş garip bir durum var ama ne çözemedim

garip marip boşver sen verdiğin kiloları say şekerim

garip marip boşver sen verdiğin kiloları say şekerim

doğru diyorsun :)) bakalım yarın kaç görücem yine yazarım umarım bu şekilde devam eder. erkek arkadaşımla iddiaya girdik 1 ay içinde 12 kilo vermem gerekiyor veremezsem ben şişkoyum kilo veremiyorum diye herkesin içinde bağırıcam o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…