Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

1 ayda 12 kilo inşallah verirsin tatlım ben de 1 ayda 12 versem başka bişey istemem. o zaman hiç kaçamak yapmaman lazım dikkat et

ay canim 1 ayda senin kilonda biri için 12kg vermek çok degilmi? ben 135 kiloyum 1 ayda verebilirim ama 59 kilo biri biraz zor gibi geldi

yok canim bozmam birdaha :) nasil gidiyor zormu?

bana zor gelmedi hala tokum. öğlen yine tavuk yedim yanına salata yaptım bir kasede yoğurt yedim. yeşilliğim kalmamış o yüzden domates salatalık biberle salata yaptım. şimdilik iyi bakalım yarın nolcak.

bana zor gelmedi hala tokum. öğlen yine tavuk yedim yanına salata yaptım bir kasede yoğurt yedim. yeşilliğim kalmamış o yüzden domates salatalık biberle salata yaptım. şimdilik iyi bakalım yarın nolcak.

benim kilom çok fazla oldugu için dayanamam diye korkuyorum ben sabah 1 dilim ekmek salata diyer ogunler tavuk salata ara ogunlerdede ayran içmek istiyorum olurmu sence?

benim kilom çok fazla oldugu için dayanamam diye korkuyorum ben sabah 1 dilim ekmek salata diyer ogunler tavuk salata ara ogunlerdede ayran içmek istiyorum olurmu sence?

bence sabah yiyeceğin ekmek yerine peynir ve yumurta ye protein ne kadar ağırlıkta olursa o kadar hızlı verirsin.

Dikkat edersen almassın canım..

aramıza hoşgeldin..bu forumda herkes ortalama 3-4 kg verdi sen de verirsin tabi bünyeye bağlı..

Ben ilk yaptığımda her gün 1 kg vermiştim bünyeyle alakalı bence..bu diyet tam senn bünyene göre olabilir ondan vucut tepki vermiştir..ilerleyen günlerde yavaşlar ama nerden baksan 7+5 süresince 6-8 kg verirsin.. ben 9 kilo vermiştim..

bu diyeti yılda 2-3 kere yaparsan emin ol 100 kilonun altına rahat düşersin buarada twist yapmayı ihmal etme..sevgiler..

bu diyeti yılda 2-3 kere yaparsan emin ol 100 kilonun altına rahat düşersin buarada twist yapmayı ihmal etme..sevgiler..

egeadacim heveslendirdin beni 3 beden ne demek :) simdi yanlis anlamadiysam 7 gun yapiyoruz sonra 3 gun ara sonra 5 gun daha dimi? birde ara yaptigin gunlerde makarna pilav falan yiyormusun? twistim var canim ayriyetten spor salonunada gidiyorum :)

Gunaydin canim ben basladim bugun :) 1 gunde kaç kilo gitti merak ediyorum :)

tatlım ben 7 gün bitene kadar tartılmayı düşünmüyorum :) 9 temmuzda biticek 7 gün 10 temmuz sabahı tartıda olucam ve hemen buraya yazıcam :)) bugün 2. günüm yine rahat geçiyo herhangibir sorunum yok çok şükür. açlık hissetmiyorum. akşam 9-10 gibi acıktığımı hissettim çay ve su içerek mideyi doldurdum sonra da yattım :)) senin nasıl geçiyor ilk günün?

ay ben sabredemem 7 gun yarin tartilirim :) iyi geçiyor gerçekten tok tutuyor ama benim sorunum vejetarjanim :) ve eti yerken acayip tiksindim ama dayanabilirim 1 hafta :) spor yapiyormusun canim

ay ben sabredemem 7 gun yarin tartilirim :) iyi geçiyor gerçekten tok tutuyor ama benim sorunum vejetarjanim :) ve eti yerken acayip tiksindim ama dayanabilirim 1 hafta :) spor yapiyormusun canim

alışırsın tavuk yemeye 1 hafta sonunda kilolar gidince bayıla bayıla yersin :))) bu akşam spora başlicam dün reglimin ilk günüydü ağrım vardı yapamadım. koşu bandında 40 dk hızlı tempoda yürüyüş biraz da pilates yapmayı düşünüyorum (üşenmezsem) :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…