Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Slm kızlar bu gün ikinci günümüde firesiz bitirdim 72,2 le başlamıştım bu sabah 71,4 düm yani ilk günde 800 gr vermişim yarın ne olur bilmiyorum ama kabızlık yaptı bu tavuklar bana 3 lt su içiyorum iki gündür ama vc ye gidemiyorum kayısı yedim yine tık yok ya

tatlım seninki stepper.
Twister şöyle bişey.Eki Görüntüle 446225

ama benimkinin kutusunda mini twister yaziyor bilmiyorum ama super bi alet 2 yil once almistim ilk aldigimda gunde 10 dk yapiyordum 2 hafta sonra selulit diye birsey kalmamisti tavsiye ederim ben ne spor aletleri aldim power plate diye bi alete 300 euro verdim bisikletiydi kosu bandiydi ama hiç birinin faydasini bunun kadar gormedim ustelikte bunu 30 euroya almistim

evet kizlar 2. etap bugun bitti aslinda bugunde diyeti yapmak istiyordum ama evde tavuk kalmamis oyuzden dun itibariyle bitirmis bulunuyorum ben bu diyete 87 kiloyla baslamistim 2 faftada 3 kilo verdim bugun tam 84 kiloyum pazartesi baska bir diyete gececegim ama hala kararsizim herkese basarilar egeada sanada tessekkurler

Canım bak stepperların twister olarak kullanılanlarıda var,seninki sağa sola dönüş yapıyor mu?

Ayrıca 2haftada selülit yokoldu ne demek yaa,bak gider bunuda alırım:) hassas noktalarıma basıyosunuz:)))

evet kizlar 2. etap bugun bitti aslinda bugunde diyeti yapmak istiyordum ama evde tavuk kalmamis oyuzden dun itibariyle bitirmis bulunuyorum ben bu diyete 87 kiloyla baslamistim 2 faftada 3 kilo verdim bugun tam 84 kiloyum pazartesi baska bir diyete gececegim ama hala kararsizim herkese basarilar egeada sanada tessekkurler

Aaa ben bilmeden bu diyeti yapmışım kızlar,gerÇekten işe yarıyor tavsiye ederim
bir arkadaşımla birlikte diyet yapmaya karar verdik,ocak ayıydı,muzaffer kuşhan diyetini bulduk,orda hemen hemen her öğünde bol protein düşük karbonhidrat vardı.yani yağsız et,tavuk,balık,yumurta,yoğurt gibi yiyecekler ve sınırsız yağsız salata.ben tavuğu çok sevdiğim için neredeyse hergün tavuk pişirdim,yanına koca bir borcam dolusu yağsız salata yaptım yedim,arkadaşımsa genelde listeye uydu,birçok kez de diyet sebze yemekleri yedi,hiç kaçamak yapmadı.ben tatlı manyağıyım,çok kaçamağım oldu,1ay sonra tartıldık o 3kilo vermişti ben 8.çok şaşırdık demek benim yediğim tavuk sayesindeymiş.
Size tavuğu nasıl pişirdiğimi de yazayım,belki işinize yarar,lezzetli oluyor,tiksinmezsiniz.1bütün tavuğu yıkayıp süzüp derileriyle düdüklüye koyuyorum üzerine yarım tavuk bulyon eziyorum,1çorba kaşığı kadar limon suyu,yarım çay kaşığı şeker,iyice ovup yarım su bardağı su ekliyorum ocağa koyuyorum,düdük ötünce kapatıp kısık ateşte 40dakika kadar arada sırada tencereyi sallayıp içindekini karıştırarak pişiriyorum nefis bir tavuk.evliler evdekiler ne yiyecek diye düşünmesin,yanına pilavla hem eve hem kendine yemek yapmış oluyorsun,tabii pilavı biz yemiyoruz

Canım bak stepperların twister olarak kullanılanlarıda var,seninki sağa sola dönüş yapıyor mu?

Ayrıca 2haftada selülit yokoldu ne demek yaa,bak gider bunuda alırım:) hassas noktalarıma basıyosunuz:)))

yok saga sola donmuyor ama super etkili bisey fazla pahalida degil selulutlerin varsa bence al tavsiye ederim

merhabalar..nihayet kulağım iyileşti..bugün spor yapmaya başladım..twist+birkaç basit hareket..incelelim kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Merhaba kızlar:)
Bende geçen hafta ptesi başladım bu diyete
evde otururken çok spor yapamadım ama bazı akşamlar yemekten sonra yürüyüşe gittim.
Bugün tartıldım ve 2 kg vermişim ama biraz suçluyum çünkü bazen açlığa dayanamadım salatama biraz barbunya yemeğinin tanesinden attım tok tutsun diye
:26::26::26::26::26::26::26:
Ama sevindim 2 kg da iyi bişey şimdi yarın izin günüm başlıo sanırım 3 günlük.
Sizler neler yapıyosunuz bu izin gününde?
Ben çok abartmadan özlediğim şeyleri yerim diye düşündüm ama tecrübeden de bilgi almak istedim:)))
:26::26::26::26::26:
Bir de bende bu twistten yok ama yürüyüş yaptığım parkta bu aletlere yoğunluk veriyorum yanlarımdan dolayı.

Sizce twistin yerini tutar mı?

bugün benim 4. günüm yani 3 günü geride bıraktım 72,2 le başladım ve 3 günde 70,8 düştüm yani 1,4 kilo gitmiş 3 günde bakalım 15 günü tamamladığımda kaç olacam :)

anım
Evet canım twistin yerini tutar hatta daha etliki yanlara..mola güünde her şeyden ye ama az ye..tam doyma c

ben de ilk 7 gün sonunda 3 kilo verdim ve 55 kiloyu gördüm. bugün izin dönemimin 2.günündeyim, shinitzel, yoğurt salata, birkaç dilim fırın patates yedim öğlende, akşama sadece k-flakes yicem.. dün biraz abarttım, dengelemem lazım :26:

merhaba kimsecikler yok diyetten vaz mı geçtiniz?sıcaklardan kimsenn içinden bi şey paylaşmak gelmiyor anlaşılan..sevgiler...

bu sayfanın başlığı değiştikten sonra kimse uğramaz oldu bende zor buldum zaten başlık değişmiş diye,

selam kızlar 3-4 gündür bütün yazılanları okumaya çalışıyorum inanın beni gaza getirdiniz doğumdan kalan 15 kiloyla tos tos oturuyordum taa ki burayı görene kadar hemen başlamak istedim ama önce yazılanları merak ettim şimdi bitirdim pazartesi başlıyorum inşallah hem spora hem diyete.

sonucu merakla bekliyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…