Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

doğru diyorsun :)) bakalım yarın kaç görücem yine yazarım umarım bu şekilde devam eder. erkek arkadaşımla iddiaya girdik 1 ay içinde 12 kilo vermem gerekiyor veremezsem ben şişkoyum kilo veremiyorum diye herkesin içinde bağırıcam o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

1 ayda 12 kilo :KK52: inşallah verirsin tatlım ben de 1 ayda 12 versem başka bişey istemem. o zaman hiç kaçamak yapmaman lazım dikkat et

doğru diyorsun :)) bakalım yarın kaç görücem yine yazarım umarım bu şekilde devam eder. erkek arkadaşımla iddiaya girdik 1 ay içinde 12 kilo vermem gerekiyor veremezsem ben şişkoyum kilo veremiyorum diye herkesin içinde bağırıcam o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

ay canim 1 ayda senin kilonda biri için 12kg vermek çok degilmi? ben 135 kiloyum 1 ayda verebilirim ama 59 kilo biri biraz zor gibi geldi :KK43:

bana zor gelmedi hala tokum. öğlen yine tavuk yedim yanına salata yaptım bir kasede yoğurt yedim. yeşilliğim kalmamış o yüzden domates salatalık biberle salata yaptım. şimdilik iyi bakalım yarın nolcak.

benim kilom çok fazla oldugu için dayanamam diye korkuyorum ben sabah 1 dilim ekmek salata diyer ogunler tavuk salata ara ogunlerdede ayran içmek istiyorum olurmu sence?

benim kilom çok fazla oldugu için dayanamam diye korkuyorum ben sabah 1 dilim ekmek salata diyer ogunler tavuk salata ara ogunlerdede ayran içmek istiyorum olurmu sence?

bence sabah yiyeceğin ekmek yerine peynir ve yumurta ye protein ne kadar ağırlıkta olursa o kadar hızlı verirsin.

bende denemeyi dusunuyorum egeadacim bu diyeti birde benim kilom çok fazla 135kgyum 10dan belki daha çok veririm :) bir sorum var belki sorulmustur çok sayfa var hepsini okuyamadim :) 7 gunden sonra bu kadar çok kilo verdikten sonra tekrar yemeye baslayinca kilo alinmaz dimi?

Dikkat edersen almassın canım..

Günaydın kızlar :KK3: dün okudum yazdıklarınızı ve aranıza katılmaya karar verdim. Bu sabah başladım bende haşlanmış tavuğumu yedim ama sabah salata yemek içimden gelmedi o yüzden sadece tavuk yedim. Bende aranızdayım artık 68 kilo ile başladım ancak regl olduğum için 1 kilo fazla çıkmışımdır ama olsun :KK1: her sabah tartılcam bakalım 1 haftada kaç kilo verebilcem

aramıza hoşgeldin..bu forumda herkes ortalama 3-4 kg verdi sen de verirsin tabi bünyeye bağlı..

kızlar merhaba
su zamana kadar bir çok diyet deneme girişimim hep başarısız oldu. pazar günü bu diyete başlamaya karar verdim ve dünden bu yana uyguluyorum. ptesi sabah tartıya çıktığımda 59,90 nı görmüştüm bu sabah tekrar tartıldım ve 57,10 gördüm inanamadım 1 günde 2,80 kg vermişim tartı aynı tartı ben aynı ben .aranızda böyle birşey yaşayan var mı. işim gereği sürekli pc başındayım yani hareketsiz. sadece sabah öğünün kahveyle başlatım öğle ve akşam yemeğinde tavuklu salata yedim. dün yaklaşık 3 lt den fazla su içtim ve 3 fincan yeşil çay yorumlarınızı bekliyorum kızlar

Ben ilk yaptığımda her gün 1 kg vermiştim bünyeyle alakalı bence..bu diyet tam senn bünyene göre olabilir ondan vucut tepki vermiştir..ilerleyen günlerde yavaşlar ama nerden baksan 7+5 süresince 6-8 kg verirsin.. ben 9 kilo vermiştim..

tabi..bi de bu diyetin özelliği yağ yakması ve inceltmesi..güzelim sen 10 kilo ver..kıyafetlerinin içine düşeceksin..seni görenler daha fazla vermişsin 10 kg olamaz diyecek..10 kg verirsen bu diyette 3 beden incelirsin..

bu diyeti yılda 2-3 kere yaparsan emin ol 100 kilonun altına rahat düşersin buarada twist yapmayı ihmal etme..sevgiler..

bu diyeti yılda 2-3 kere yaparsan emin ol 100 kilonun altına rahat düşersin buarada twist yapmayı ihmal etme..sevgiler..

egeadacim heveslendirdin beni 3 beden ne demek :) simdi yanlis anlamadiysam 7 gun yapiyoruz sonra 3 gun ara sonra 5 gun daha dimi? birde ara yaptigin gunlerde makarna pilav falan yiyormusun? twistim var canim ayriyetten spor salonunada gidiyorum :)

Gunaydin canim ben basladim bugun :) 1 gunde kaç kilo gitti merak ediyorum :)

tatlım ben 7 gün bitene kadar tartılmayı düşünmüyorum :) 9 temmuzda biticek 7 gün 10 temmuz sabahı tartıda olucam ve hemen buraya yazıcam :)) bugün 2. günüm yine rahat geçiyo herhangibir sorunum yok çok şükür. açlık hissetmiyorum. akşam 9-10 gibi acıktığımı hissettim çay ve su içerek mideyi doldurdum sonra da yattım :)) senin nasıl geçiyor ilk günün?

tatlım ben 7 gün bitene kadar tartılmayı düşünmüyorum :) 9 temmuzda biticek 7 gün 10 temmuz sabahı tartıda olucam ve hemen buraya yazıcam :)) bugün 2. günüm yine rahat geçiyo herhangibir sorunum yok çok şükür. açlık hissetmiyorum. akşam 9-10 gibi acıktığımı hissettim çay ve su içerek mideyi doldurdum sonra da yattım :)) senin nasıl geçiyor ilk günün?

ay ben sabredemem 7 gun yarin tartilirim :) iyi geçiyor gerçekten tok tutuyor ama benim sorunum vejetarjanim :) ve eti yerken acayip tiksindim ama dayanabilirim 1 hafta :) spor yapiyormusun canim

ay ben sabredemem 7 gun yarin tartilirim :) iyi geçiyor gerçekten tok tutuyor ama benim sorunum vejetarjanim :) ve eti yerken acayip tiksindim ama dayanabilirim 1 hafta :) spor yapiyormusun canim

alışırsın tavuk yemeye 1 hafta sonunda kilolar gidince bayıla bayıla yersin :))) bu akşam spora başlicam dün reglimin ilk günüydü ağrım vardı yapamadım. koşu bandında 40 dk hızlı tempoda yürüyüş biraz da pilates yapmayı düşünüyorum (üşenmezsem) :)))

X