Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

başlık neden değişmiş?ben anlamadım peki ben ne yapabilirim eski başlığı geri getirmek için?ben de şaşırdım neden topik ıssızlaştı diye..sevgiler..

millet salata yeekten sıkıldı başta ben olmak üzere bende haftaya felan tekrar başlıyacağım şimdi normal rejim yapıyorum

diyeti bıraktıktan sonra acaip bir vicdan azabı oldu bende :)

kilo veremesem de kendimi haff hissediyordum..

uzun zaman sonra bugün poğaça ve börek yedim inanın hiç özlememişim ..

hepsi alışkanlık yediğimiz zararlı şeylerin anlık bir zevk onu anladım

Noldu niye kimsecikler yok ben çarşamba günü ciddi başlıyorum 10 kg vereceğim
1)Neler yapacağım sabah iyi bir kahvaltı
2)öğlen akşam salata tavuk
3)1 lt limonlu maydonozlu su
4)3 lt su
5) Ve spor hiç yapmam arabayla tuvalete gidenlerdenim desem yeri mümkün olduğu kadar hafif spor
Hadi canlanın kızlarrrrrrrrrrr bana katılın destek olalım 71 kiloyum 58 kg hedef ama 10 kg süper olacak zaten bu dediklerim yaparsam maksimum 2 ay sürmez bile ben bu tavuk diyetini 10 gün yaptım ciddi faydası var şimdi daha istikrarlı yapıcam inşallah hadiiiiiiiii

Merhaba arkadaslar,
Daha önce ögrencilik yıllarımda buna benzer diyetler uygulamış birisi olarak topiği görünce dikkatimi çekti.65 kiloyum ve hepi topu 5-6 kilo vermek istiyorum ama bir türlü başlangıç yapamıyorum.Geçtiğimiz cuma ve cumartesi günü diyeti uygulama fırsatım oldu.2. gün sonunda 63.9 u gördüm :)) Ancak dün elde olmayan nedenlerden tam olarak uygulayamadım...Sabah bozdum diyeti ama aksam tavuk ve salata yemeyi basarmama ragmen bugun yine 65 tartıldım ( Acıkcası moralim bozuldu..Devam etmek için hevesim kalmadı.Sadece su kaybına mı ugruyoruz acaba diye düşünmeye başladım...Başından gecen arkadaşlar YARDIMM lütfen :)

bende bu diyeti denedim 3 günde 2 kilo kadar verdim ama sonra neyi yaptım anlamadım gerisin geriye aldım hevesimde gitti sanki hiç veremicekmişim gibi geliyor anlamadım yaa

laracım bende sana katılıyorum valla şöyle destek olalım yaa bi verelim şu kiloları bende 65 kiloyum 10 kilo vermem lazım destek olalım bunalıma girdim resmen yaa

Günaydın kızlar, herkese iyi haftalar...
7+5'i bugün bitirdim, sonuç 58 kilodan 54,8'e düştüm... 0 sporla
5 günlük etapta nerdeyse hiç kilo veremedim gibi, sanırım regl olduğum için oldu, ama hiç kaçamak yapmadım aslında..
neyse bi süre dikkat ederek devam edicem, ama bu arada hiç tavuk yemeyeceğim sanırım
düğüne yakın 1 tur daha yaparım bu diyeti, 2 kilo daha versem yeter sanırım..
egeada çok teşekkür ederim sana ve burda bana destek olan herkese...

merhaba arkadaşlar bende dün başladım 70 kiloyla bu sabah poaca yedim dayanamadım ama başka yok salata tavuga devam ..herkese kolay gelsin inş. istediğimiz rakamları tartıda görürüz..

bende bu diyeti denedim 3 günde 2 kilo kadar verdim ama sonra neyi yaptım anlamadım gerisin geriye aldım hevesimde gitti sanki hiç veremicekmişim gibi geliyor anlamadım yaa

pat diye atladım kusuruma bakmayın .kolaylıklar dilerim ...

..diyet tecrübelerime dayanarak . iki mesajdada sorun diyetin kısa tutulması . birkaç gün bu beslenme yapılır. ve ardından tekrar karbonhidrata yüklenilirse sonuç bu olur ...
bu beslenmede kilo vermek istiyorsanız en az 6.7. gün uygulayın ...
ilk gidenler tabiki agırlıklı su kaybı ancak ilerleyen günlerde yag kaybınızda olur bunu mezuro ölçünüzle anlaya bilirsiniz baskülden çok ...
ama diyeti bırakdıgınızda sakın karbona yüklenmeyin ..

..... laracım selamlar seni görmek güzelll..

Son düzenleme:
ben ikinci bölümün ikinci günündeyim cuma günü bitiyor bittikten sonra biraz ara verip patates diyetine başlıcam :)sonrada ramazan geliyor zaten 72,2 le başlamıştım şuan 69,8 toplamda 2,4 kilo gitmiş aslında ben daha fazla bekiyordum ama regl olmadım onun etkisi var sanırım. arkadaşlar bu kilo takip çizelgesini nasıl yapıyoruz bilen varsa anlatabilir mi

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html...................................................

arkadaşlar hepiniz öncelikle hoşgeldiniz..topik yavaş yavaş hareketleniyor..daha önce de yazdığım gibi bu diyeti bırakıp kilonu korumassan alırsın 1-2 ay dikkat edin yemenize bünye yeni kilonuzu kabul edince rahatlarsınız..ben verdiğim kiloları almadım en son yaptığım diyette..ilk aşamada da 9 kilonun 2-3 almıştm bu da normal..bi de zayıfladım diyebilmek için en az 5 kg vermek lazım..hele kilosu çok olan için bu süreç uzun ve sıkıntılı sabır istiyor..

Cevaplar için teşekkürler..Tek öğün kayıpla(daha önce bahsetmiş olduğum) devam etmeye calışıyorum.. Bugun 63.5 gördüm,62 li bir rakam bekliyorum heyecanla...Sanırım ben en fazla 3 kilo filan verebileceğim en iyi şartlarda çünkü bugün 5. gün...Tabii her bünyede farklı etkiler oluşuyordur mutlaka..Herkese kolaylıklar,sabır ve güçlü bir irade diliyorum :)) Diyet yapanlar için başka ne dilenebilir ki :)) Sevgilerr...

Son düzenleme:
laracım bende sana katılıyorum valla şöyle destek olalım yaa bi verelim şu kiloları bende 65 kiloyum 10 kilo vermem lazım destek olalım bunalıma girdim resmen yaa
canım ben cumartesi başlıyoorum sen ne zaman düşünüyorsun ben ciddi ciddi başlıyorum öğretmenim ben cuma son sonra tatil biraz kendime emek verme zamanı yani :))

kızlar mrb herkese.. bende tam bu diyete başlayacaktım ki hamile olduğumu öğrendim ( 73 kiloyum şuan..ve 1,5 aylık hamileyim..bugün doktora gittim ve bana ilk 3 ay diyet yapabilirsin dedi..yediklerinden değil kanından beslenecek dedi..yani 1,5 ay gibi bi zamanım var ne kadar versem kar dır diye düşünüyorum yoksa bu kiloyla üstüne birde alırsam çok kötü olacak ( en azından verdiğimi geri alsam kalan 6 ay içinde onada razıyım ( çok canım sıkkın bakalım verebilecekmiyim yarın başlıcam nasipse (

canım hayırlı olsun, Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah
doktoruna bu diyetin içeriğinden bahsettin mi bilmiyorum ama gebeliğin ilk 3 ayı riskli aylardır, dikkatli olmakta fayda var. Bu diyet beni biraz halsiz bıraktı mesela, bu gibi bi durum sende de olursa bebeğine nasıl yansır bunları da sorsaydın doktoruna.
Tekrar hayırlı uğurlu olsun canım

sakııın..hamilelikte ne olursa olsun diyet olmaz sadece ilk 3 ay yediklerine dikkat edebilirsin o kadar sonra düşük falan yaparsın asla kendini affetmessin..sen hiç bi şey düşünmeden doğomunu yap 6 ay sonra diyeti yaparsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…