Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar ben de tam spordu diyetti sürünürken başlığa rastladım. yarın sabah başlamak istiyorum ama kafama takılan şeyler var. mesela bi öğünde ne kadar tavuk yiyoruz?

aybir soru daha patlıcan salatası yesek bişey olurmu akşama eşime yapıyorum dapatlıcan salatsı çok ta severim

kızlar ben de tam spordu diyetti sürünürken başlığa rastladım. yarın sabah başlamak istiyorum ama kafama takılan şeyler var. mesela bi öğünde ne kadar tavuk yiyoruz?

ben bir tavuk göğsünün yarımını 2 ye bölüyorum yani bir tavuk göğsünü 4 e bölüyorum ben bazen tavuğu tost makinesindekızarttım bazen de tavada bütün baharatları koyup azcık yağda kızarttım kısık ateşte yağ olmadığından fazla ateşolursa yanıyor

az önce bir tanıdık dut getirdi öyle güzel görünüyorki bu sene daha hiç dut yemedim birkaç tane yesem bişey olurmuki uff ya daha ilk gündende kaçamak yapmak istemiyorum yok yok ben en iyisi yemiyim bana destek olun nolur yoksa buda diğer diyetlerim gibi başlamadan bitecek

Bende patlıcan salatasını ve mantarı merak ediyorum, keşke biri cevaplasa Mantarda sonuçta protein deposu ama yesem mi yemesem mi merak ediyorum

gerçekten ya baktım yazan ykbende cacık yapıp yadim şimdi slatayı da saat 4 de yamiştim ben 4 den sonra yemek yani salata yemiyorum

Herşey bir tane yemekle başlar gerisi gelir ama 1 taneden bişey olmaz ama sadece 1 tane

böylemi düşünüyorsunvazgeçtim ozaman yemiyorumhırslandım şimdi kimse beni tutamaz zayıflıyacam

Canım bence şimdi bozma diyetini derim, 3 gün ara verdiğinde azda olsa yersin Ben meyve hakkımı o zamana saklıyorum.Hem hiç pes etmek yok devam, artık gitsin şu hergün taşımak zorunda oldugumuz fazlalıklar

Canım bence şimdi bozma diyetini derim, 3 gün ara verdiğinde azda olsa yersin Ben meyve hakkımı o zamana saklıyorum.Hem hiç pes etmek yok devam, artık gitsin şu hergün taşımak zorunda oldugumuz fazlalıklar

haklısın pes etmek yok bişey soracam regliykende kilo veriliyomu acaba :44:

Merhabaa Ben 2. etabımın ardından 1 hafta ara verdim. Yarın tekrar başlıyoruuuuum. Açıkcası 2. etabımda hiç kilo verememiştim motivem düşmüştü bundan dolayı arayı biraz uzattım. Hepinizden destek bekliyoruum ALLAH HEPİMİZİ HAYIRLISIYLA İSTEDİĞİMİZ KİLOLARA DÜŞÜRSÜN

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…