Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Evet bugun itibariyle basladımm
Izgara tavuk gogus yesillik ve havuc yedimm

Cizelgeye benide eklermisiniz lutfen kilom 57

bende bu sabah salatamı peynirli yaptım, yarın sabahta yumurtalı yapıcam, sabahları tavuk yiyemiyorum peynir ve yumurta protein oldugu için sorun olacakğını sanmıyorum ama patates karbonhidrat bence patates koymayın salatanıza, bu arada bugun 2.günüm

20 dk spor ancak yapabildimm

aksama bi 20dk daha yaparım

ilerleyen gunlerde zamanı arttırabilirim insallah

yok yok suan 68 im ben.önce 71 dim bi hafta yaptiktan sonra 68 oldum bi hafta aram vardi suan kilomu bilmiom :) hafif kacamaklarla diyete devam yani..ama teredtütün olmasin ise yario hic düsünme basla cnm

Hımmm çizelgeni yanlış görmüşüm pardon, ben de 57 sin sandım, ama o günlerde gelir inşallah Bende geçen perşembe günü başladım, yaklaşık 2 buçuk kilo verdim , iyi ki denk gelmişim bu diyete,sürekli tok hissediyorum kendimi ve yeşillik ve protein çok sağlıklı, yeme alışkanlığım düzene girdi resmen.Meyve ve tahıl yok ama onu da 3 gün ara verdiğimizde yersek , gayet sağlıklı bence egeadaya ve desteleyen arkadaşlara sonsuz teşekkürler

benide alın aranıza kızlar ya benim kilomda 74-74.5 falan oofff üşenmedim sabah markete gittim daha tavukları bilem yerleştirmemişler.sonra atladım arabaya başka markete gidip aldım dişe diş artık

bende dün basladim.. umarim faydasini görürüm.. muzaffer kuskanin dietini uyguladim ancak nedense bana yaramadi.. bi hftdan sonra biraktim.. dun sabah 57 kiloydum.. bakalim ilerleyen gunlerde nasil olacak.. sabahlari bende tavuk yiyemiyorum malesef.. onun yerine bir yumurta yedim, ince bir dilim tam tahil ekmegi ve cok kibrit kutusu kadar peynir.. :18: 2. dogumdan sonra 8 kilo fazlam vardi.. 2 kilo verdim diye sevinirken, dun bir baktimki 1 kiloyu geri almisim gerci 5 hftdir belimdeki disk kaymasi sebebiyle epidural kortizon tedavisi görüyordum.. belki birazda kilo veremememe o sebep oldu.. gecen cuma bitti sükür.. bundan sonra artik üstümdeki su yükten kurtulmak istiyorum..

6da aksam ogununu yeyip yemeyi bırakıcam
Ama aksamları benim canım hep bseyler yemek ister
Nasıl atlatıcam bilmiyorum insallah diyeti bozmamm

Salatalık yiyebilirsin önceki sayfalardaki arkadaşlar öyle yazmış, bu arada işyerinde dondurma dağıttılar az da olsa yedim dayanamadım
ama bırakmayacağım diyeti akşam sporu fazla yapıp arayı öyle kapatayım diyorum

canım patatez diyeti yapıyorlar kilo aldırmıyor kaynamış halikızartması değil bende patatez diyeti yaptım 2kilo vermiştim

bende sen gibiydim canım akşam cayıboş içemem yemeğe de düşkündüm amaşimdi günde 2 öğün salata yiyorum canım istemiyor zamanla alışırsın bana 1 ci gün iyiydi ama 2 ci gün işkenceydi sonra alıştım bugün 5 gün oldu2 günümkaldı

kizlar pazardan beri tartilmiyorum pazar gunu yigenimin dogum gunuydu 2 dilim pasta yedim :26: dun ve bugun 2 ogun olmak uzere salata tavuk yedim yarin tartilacagim ins 85 i gorurum bu arada 2 gundur sporda yapamiyorum

budiyete ara vermesek acaba 10 gün 15 gün sürdürsek ne olur aarkadaşlar fikirleri bekliyorum

ben saat 4den sonrayemek yemiyorum yani salata yemiyorum canım istemiyor miğdem yanarsa 2 salatalık yiyorum

canım patatez diyeti yapıyorlar kilo aldırmıyor kaynamış halikızartması değil bende patatez diyeti yaptım 2kilo vermiştim

anladım canım ama bu protein ağırlıklı bir diyet karbonhidratla birleşmesi iyi olmaz bence, buarada patates diyetini tarif eder misin? kaç gün yapılıyor

budiyete ara vermesek acaba 10 gün 15 gün sürdürsek ne olur aarkadaşlar fikirleri bekliyorum
Canım bence, o zaman tek yönlü bir beslenme olur ve sağlıksız olur. Bir yerden sağlıklı olalım zayıflayalım derken, diğer yandan başka hastalıklara davetiye çıkarmamak lazım. Vücudun diğer sebzelerden meyvelerden bakliyattan vs.. herşeyden ihtiyacımız var. 3 günlük arada o almadığımız vitaminleri alsak bence daha iyi olur gibi...

gubidikk senle kilolarimiz yakin gazlayim yaris yapalim olmasmi :)

bende panoyu yaptım ama ekliyemedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…