Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhabalar bende dun basladımmm bu dıyete daha oncede uygulamıstım 3 gün 3 kılo vermiştim gercekten tam anlamıyla uygularsa verebılıyor ınsan motivasyonumuzu kaybetmeyelım..

sabah yumurtalı salatamı yedim 1 saatsipor yaptım parkyta yürüyüş deyaptım 2litre de su içmişimdir bu saate kadar şimdi 1 litre su daha koydumyanıma heyeşilçayımı da içtim

Kızlar merhaba
Bende yarın bu diyete baslicam nasipse
Baslangıc kilom 57 hedef 47

Sormak istediğim bir iki sey var bilen biri cevaplarsa cok sevinirim

-Bazı arkadaslar sabahları tavuk değil de yumurta yediğini soylemiş. Bu sekilde de aynı etkiyi yapıyor mu?

-Aksam kactan sonra yemeyi bırakıyorsunuz?

-Diğer sorumda salatadan kastınız sadece yesil salata mı yoksa domates havuc soganda dahil mi?

Birileri yardımcı olabilirse cok sevinirimm:)
sabahları haşlanmış yumurta yiyorum ben kılo verıyorum problemyok
aksam 8 de falan yıyorum
marul maydonoz soğan domates salatalık ne bulduysam evde ne varsa yıyorum ılk yaptıgımda sadece domates bıber yemıstımbu ıkıncı genelde yeşilyıyorum kolay gelsın

evet hanımlar;
ben dün tavuğu haşladım,salatamı yaptım bunların yanında akşam kızıma dut almıştım onlardan da yedim :KK5:

aslında diyet sırasında hergün tartıya çıkılmaz ama tabi ben öyle yapmadım her saat çıktım :KK9:
sonuç: 74.400den 73.400 durum

sabahları haşlanmış yumurta yiyorum ben kılo verıyorum problemyok
aksam 8 de falan yıyorum
marul maydonoz soğan domates salatalık ne bulduysam evde ne varsa yıyorum ılk yaptıgımda sadece domates bıber yemıstımbu ıkıncı genelde yeşilyıyorum kolay gelsın

tesekkur ederim alpim
artık sorularıma cevap geleceğinden umidi kesmistim oysaki=)

merhabalar hanimlar

87 kilo ile basladigim dietim de bugun 85.8 gordum 5. gundeyim bugun.
1.200 kilo gitmis toplamda cumartesi pazar ara verip pazaretesi tekrar yapmayi dusunuyorum

merhaba kızlar..İş güç derkkadaşlar..en topiğe yazamadım..bana teşekkür eden arkadaşlar sağolun bana dua edin yeter..

Son düzenleme:
kızlar bana önereceğiniz twist markası varmı yaa..çok araştırdım ama hangisini alacağımı şaşırdım ..:KK36:

merhabalar hanimlar

87 kilo ile basladigim dietim de bugun 85.8 gordum 5. gundeyim bugun.
1.200 kilo gitmis toplamda cumartesi pazar ara verip pazaretesi tekrar yapmayi dusunuyorum

kilolarımız aynı canım benimde 6 cı günüm yarın son beraber yarışalımmı bakalım ne olacak

merhaba kızlar..İş güç derkkadaşlar..en topiğe yazamadım..bana teşekkür eden arkadaşlar sağolun bana dua edin yeter..

canım sen daha iyi bilirsin daha önce uygulayıp kilo verdiğin için ben bazen patazet koyuyorum salatama 2 kere öyle yaptım bir zararı yani kilo vermem me engel olurmu normal de patatez rejimi de yapıyorlar ya kafam karışıyor

canım sen daha iyi bilirsin daha önce uygulayıp kilo verdiğin için ben bazen patazet koyuyorum salatama 2 kere öyle yaptım bir zararı yani kilo vermem me engel olurmu normal de patatez rejimi de yapıyorlar ya kafam karışıyor[/QUOTE

patatesde nişasta olduğu için önermiyorlar.patates diyetini biliyorum..ama sağlıksız diyorlar..

kio vermek gerçekten uzun bi süreç..sabır işi..ben bunu kilosu çok olanlar için söylüyorum..eğer birinin kilosu çoksa uzuuuuuuun zaman diyet yapacak yazık ki..eskiden 57 olurdum hemen diyet bi de bakardım ki 3-4 kilo gitmiş tamam.şimdi öyle olmuyor..bu diyet olmasa ben kilo veremezdim..

X