Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben tavukda takılı kaldım ya cumartesi gününden beri serdim yani şu 9 otlu çayın otlarını aldım az önce içtim üzerine yarım elma yedim bugün de 1 paket diyet büskivi tavuk dürüm ayran akşam yarım elma otlu çay içtim 1buçuk litre su su içmeye devam ediyorum 3 lt ye tamamlıcam 87 kiloyum kilomu korumuşum fakat bugün adet görüyorum

aybir soru daha patlıcan salatası yesek bişey olurmu akşama eşime yapıyorum dapatlıcan salatsı çok ta severim

bende eşime yapıyorum patlıcanın üstüne kuşbaşı duğruyorum tavuğu sonra üzerine sarımsaklı yoğurt içine ekmek üfalayıp harman yapıp tavuğun üzerine koyuyorum çok hoş oluyo yanına ayran veya kıvırcık salata akşam yemeyi

Aminnnn inşallah gitsin yağlar diyete devam

biz şunu şöyle yapsak sabahları iki dilim esmer ekmek biraz peynir olsa öğlen ve akşam sizin dediğiniz gibi tavuk salata olsa işe yaramaz mı :) yoksa öğörmekten sosyete reflüsü olup çıkarız ıyyyy :/

Bende o çaydan denemeyi düşünüyorum canım, tadını merak ediyorum. Bu çaydan zayıflayanlara şahid oldun mu ?

Günaydın arkadaşlar, bugün diyette dördüncü günüm, tavuk salata tok tuttuğu için hiç zorlanmıyorum ama arada canım tatlı istiyor ufak tefek kaçamaklarım olsa da diyeti bırakmayacağım henüz tartılmadım, ben 5 gün yapıp haftasonu 2 gün ara verip yeniden başlayacağım haftasonu tartılacagım sonuçları paylaşırım, hoşçakalın

ben de bu sabah tavuklu salatamla başladım diyetime hadi bakalım hedefim 4 kilo inşallah bozmadan bir hafta devam ettiririm

bu arada bu diyete başladıktan sonra bende kabızlık sorunu oldu, bu sorunumu da günde 2 kayısı ile çözdüm aynı sorunu yaşayanlar varsa paylaşmak istedim

kızlar ben beş günümü de bitirdim
3 günlük arada aldığım 500 gr mı verdim anca
hiç abartmadığım asla abur cubur yemediğim halde
son beş günümün içerisinde şöylede bi olay yaşadım
banyoya girerken gözlerim karardı sallanmaya başladım kendimi durduramıyorum titremek değil sallanmak yani
neyse bi süre sonra geçti ama çok korktum halsizlik te yaptı bende
velhasıl ben sağlıklı beslenmeyle daha iyi kilo veriyodum keşke bunu hiç denemeseydim kilo vermem durdu 15 gün eziyetin sonunda 2 kilo verebildim
devam edicek arkadaşlara tavsiyem en azından sabah kahvaltınızı sağlam yapın

Tavugun sınırı ne yanı ne kadar tavuk yiyecegiz ben onu anlamadım :/ ... benmde vermem gereken 5 kıloom var

Arkadaşlar karpuz yiyebilirmiyiz ? Su ve en önemlisi tatlı ihtiyacımızı gidermiş oluruz, :2: canım çok karpuz istiyooooooooooor

çok üzüldüm sizin için geçmiş olsun,
herkesin bünyesi bir değil ama işe yaradığı kesin, ben kendimce değiştirdim diyeti 5+2+5 şeklinde yapıcam bugün 4.günüm diyette hiç zorlanmadım ayranla birlikte yendiğinde inanılmaz tok tutuyor. ama sabahları ara öğün yapıyorum bir meyve ile, yada akşamları bir bardak süt içiyorum. o yüzden sanırım hiç zorlanmıyorum normal diyetleri yaparken yemek ve 1 dilim ekmek yediğim halde acıkırdım bu diyette hiç acıkmadım zaten en çokda bu yönünü sevdim ama başta dediğim gibi her bünye bir değil dikkat etmek lazım

kilolarımız aynı canım benimde 6 cı günüm yarın son beraber yarışalımmı bakalım ne olacak

tamam kiz varim yarisa ben bugun tartilmadim yarin tartilcam ha bu arada mantar salatasini sormustunya ben cok severim mantari cig yemeyi ben kremali yapiyordum dere otu maynonoz zeytin yagi bide krema koyuyordum ama diyette oldugum icin yiyemiyorum yinede soyle bisey deneye biliriz mantarlari hafif soteleyip maydonoz dere otu diyet yogurt sarmisak koyup yiyebiliriz

arkadaşlar haydin topiği canlandıralım inanın topik canlı olunca motivemizde artar bugün sadece 1 sayfa ilerlemiş eski topiği arıyoruuuuuuuum canlılık başlangıcını ben yapıyorum sıra sizde kızlarrrrrrr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…