Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam fıstıklar nasılsınız bakem ben bir ileri bir geri mehteran bölüğü gibi ilerliyorum :) hala tartılmıyoruum tartımın pilini çıkardım attım.ayın 20 sinde tartılıcam demştim.20 si de tam regl günüme geliyor.o yüzden tartı günümü 25 ine attım kendime 5 günlük bir güzellik daha yaptım yani

diet iyi gidiyor.genel olarak uyuyorum.mucize eseri hala tatlı ve meyve yemedim.2 gündür günde 1.5 saat yürüyorum.bugün jillian ve call da eklicem.bir hafta şişer sonra güzelce şekillenmeye başlarım.resmi olarak yaza girdik :) haziran ayındayız.bu da bikini demek şort demek elbise demek :) az daha dişimi sıkmam gerek demek.temmuz son haftası tatile gidicez.o zamana kadar spora devam etmek istiyorum.15 günde bir 4.5 kg daha versem olurum 52-53 eh daha ne isterim :))

yeni gelen kızlar hoşgeldiniz.tam yerindesiniz emin olun.2 yıllık spor ve diet geçmişi olan birisi olarak bu dietin sporla birlikte çok işe yaradığını ve süper yağ yaktığını söyleyebilirim.diete başladığım ilk günden bu yana göbeğim hala dümdüz

günaydın hanımlar bugün mutluyum haftasonu ilk defa tartıda 55li rakamları gördüm 55.9 da olsa mutlu oldum yani bu kadar çok bozmama ragmen şaşırttı beni kilo vermem bu hafta da aynen devam

Tebrikler canım,benim de ilk hedefim 55'li rakamları görebilmek şu ara 57'lerdeyim. Daha önce 56 yı gördüm ama 55 i hiç göremedim,inşallah bu diyetle 55 i göreceğim inadım inat!

Tebrikler canım,benim de ilk hedefim 55'li rakamları görebilmek şu ara 57'lerdeyim. Daha önce 56 yı gördüm ama 55 i hiç göremedim,inşallah bu diyetle 55 i göreceğim inadım inat!

tşk canım görürsün tabi ki bende 58 le başladım istikrarlı oldugumuz sürece gidecek bu kilolar

tşk canım görürsün tabi ki bende 58 le başladım istikrarlı oldugumuz sürece gidecek bu kilolar

hallo güzeller, nasilsiniz arkadaslar nasil gidiyo motive durumlari...tam olarak 3 ögün bu diyete uyamasamda bu diet benim nefsimi terbiye etti :) herseysen cok az yemeyi ögrendim ve 1 saat yürüyorum dolayisiyla kilo vermeye devam ediyorum..amann önce agzima ne buldum atardim kahve cay yaninda yediklerim cabasi..simdi korkuom alistim yememeye :) eve abur cubur almaz oldum

68 kilodan 57 kiloya bu diyeti yaparak mı geldin peki ?

egeada sana cooook tesekkurler ,cok uzun suredir diyet icin sadece arastirdim ve ben de baslayacagim ve ,gercekten umitliyim senin formulden :))

Diyete dün başladım akşam tavuk salata inanılmaz tok tuttu, sabah ta peynirli salata ve ayran içtim, ardından yarım saat
leslie senson la yürüyüş yaptım

ben bu diyeti 5 gün yapıp haftasonu ara verip 5 gün daha devam etmei düşünüyorum o şekilde deneyen oldu mu? yani 5+2+5 şeklinde

Son düzenleme:
merhaba kızlar;
ben de bugün başlayacağım, kilom 74 umarım işe yarar başarabilirim..:2:
ayrıca jıllıan mıchaels ile 30 günde incelin programınada dün başladım genelde sonunu getiremiyorum ama Allah büyüktür

hepinize bol sabır ve başarılar diliyorum..

arkadaşlar birde konunun başına bu diyeti uygulayıp kilo vermeyi başaranların önceki ve ulaştığı kilosu yazılsa olmaz mı ?
sanki daha bi gaza getirir gibi geliyor bana..yani benim için öylede

Kızlar günde 2 saat yürüyüş ve bu diyetle tam gaz devam ediyorum, bugün 6. günüm ama daha tartılmıyorum hafta sonu tartılmayı düşünüyorum çünkü arada kaçamaklarım oluyor,motivasyonumun düşmesinden korkuyorum. Pazar günü tartılacağım bakalım kaç kilo gidecek...

Bende kurtulmak istiyorum kilolardan..bugün başladım bu diyete tavuğuda çok severim zaten. :)sabah ballı sirkeli suyumuda içtim umarım bir zararı olmaz.

bugün diyetimin 7.günü yarın ara var bakalım 3 günlük ,aldığım bitki çayıni da 2 gündür içiyorum ama spor çok fazla yapamıyorum yürüyüşe gitmek hiç istemiyo canım bakalım yarın sabah tartılacam ama çok korkuyorum ya hiç vermediysem die :26:

bugün 5ci günüm vesabah salatayapmak istemedi canım yiyesim de yoktu cacık yaptım kendime onu yadim yanlışmı yaptım acaba birkere de salatama patatezattım 1kere de yumurta koydum değişiklik olsun diye sizce yanlışmı yaptım ama hep tavuk sıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…