Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Show tv de yayınlanan show klupde ki bir zayıflama çayını kopyayım dedim Bu çayı her gun içerek 5 ayda 36 kilo verilmiş

Zayıflatan bu çayın içerisindeki bitkiler :

Mate çayı – iştah kesici
Çoban çökerten – Diyet yapanlarda görülen halsizlik ve siniri yok ediyor..
Kekik – Beyaz toz kekik olacak bilye kekik olacak
Barut ağacı kabuğu
Yeşil çay – ödem attırır
Sinirli ot – Bağırsakları rahatlatır
Biberiye – yağ yakıcı özelligi var
Funda yaprağı
Cinnema bitkisi – Hindistandan özel bir sarmaşık bu

Önemli notlar : Asla kaynatmayacaksın Aç karnına içeceksin kaynamış suyun içine atıp demlendir

Hazırlanışı :

Bir su bardağının içine parmak ucu ile bir tutam koyacaksın Yeşil çayı diğerlerine göre 2 kat fazla koyacaksın Cinnema bitkisinden de sadece 2 yaprak koyacaksın … Daha sonra bardak içerisindeki bu karışımın üstüne sıcak suyu ekle 6 – 7 dakika bırak demlensin ve içilecek duruma gelsi

denesem mi acaba

ben aldım bugün canım kızılaydan aktara daha söylemeden anladı zaten çok alan varmış yarın başlayacam bakalım bende denemekte fayda görüyorum hem içinde bağırsakları çalıştırıcı bitkiler de var ki bu aralar öyle bi sorunum var :KK34:

bugün arkadaşımla buluştum o acıkmış bi yere oturduk kebap söyledi o tabi bi sürü ikramlar falan bende tavuğumu vesalatamı yanımda götürmüştüm çıkardım onları yedim bide ayran aldım ordan ye diye ısrar etti yemedim ,dondurma alalım dedi almadım ve akşam yemeğini yiyemedim eve gelince geç oldu 8 buçuktu salata yedim ayran içtim annem sütlaç yapmış onu da yemedim vay bee kendimi aştım resmen dedim yani :KK52::KK52::KK52:

bugün arkadaşımla buluştum o acıkmış bi yere oturduk kebap söyledi o tabi bi sürü ikramlar falan bende tavuğumu vesalatamı yanımda götürmüştüm çıkardım onları yedim bide ayran aldım ordan ye diye ısrar etti yemedim ,dondurma alalım dedi almadım ve akşam yemeğini yiyemedim eve gelince geç oldu 8 buçuktu salata yedim ayran içtim annem sütlaç yapmış onu da yemedim vay bee kendimi aştım resmen dedim yani :KK52::KK52::KK52:

Çok iyi etmişsin canım, zaten ipin ucunu azıcık kaçırsak devamı geliyor, dikkat etmek lazım, tam gaz devam :KK55: Hem benim canım önceden herşeyi çekerdi bu diyete başlayalı pek birşey çekmiyor, amaannn onu yemesemde olur diyorum, sizde de öyle mi acaba ?

Bugün hiç gram dahi verememişim neden olduğunu anlamadım :44: Sürekli tartıya çıkmak insanın moralini ne kadar bozuyor, hergün tartılmıycam diyorum ama tartılmadanda yapamıyorum :KK52: Şu 5 kiloyu biran önce verebilseydim, başka bişicik istemiyorum , ta ki hemen ardından hedefim olan 5 kiloya kadar :KK34:

süpersin canım ya :KK16:

yok dışardaydım ,yok çay saatine davetliydim kıramadım diye diye hep bozuyoruz güzelim diyetleri

tebrik ederim yanında götürmen süper fikir..

ne kaybettin kaloriden başka hiçbirşey :KK9::KK9:

1.Evet.
2.Bulantı yapmıyor hatta ben bu diyetle beraber abur cuburu ve asitli içecekleri kestiğim için midem diyetten öncekine göre daha rahat etti.
3.7 gün bu diyeti yapıyoruz. Sonra 3 gün ara verip dikkatlice serbest yiyoruz. Sonrasında 5 gün daha tavuk diyeti. Yani 7+3+5 şeklinde olacak.

27.sayfada da bilgi verilmiş. Oraya da bak istersen.

Yardımcı oldugun için çok saol.27.sayfayıda okuyayım hemen

günaydın hanımlar :KK16: bugün mutluyum haftasonu ilk defa tartıda 55li rakamları gördüm 55.9 da olsa :KK53: mutlu oldum yani bu kadar çok bozmama ragmen şaşırttı beni kilo vermem bu hafta da aynen devam :KK51:

Günaydın kızlar. 400 gr. vermişim 67 yi ucundanda olsa gördüm, bunada şükür :KK16: Şimdi artık sırada 66 ve 65 var :KK55: Calleneticis i de yapyorum 3 gündür, faydasını görmeye başladım, vücudum biraz daha esnek eskiye nazaran sanırım 1 haftasonunda çok daha iyi hissetmeye başlayacağım.
Herkese sağlıklı, mutlu, bereketli ve huzur dolu bir hafta diliyorum :KK16:

ben bu diyete pazartesi baslama niyetindeyim bana bi yardimci olurmusunuz bi yazarmisiniz sporcsartmi su okayi bitki cayi kahve serbestmi baharat tuz ve yag kullanabiliyormuyuz ve pazartesi baslicak biri varmi aranizda ben 67.7 ile basladim bu sabah 59dum herseyden yedim saglikli beskenerek yani...ama simdi bu hafta bu diyeti yapip 56 57falan olmayi cok ama cok istiyorum bennn bana arkadas olmak usteyen varmi burdan motive edelim burbirimizi bir haftacikkk

canım bende bugün başlama niyetindeyim ve 10 gün kadar yapmayı düşünüyorum.. sen ve yeni başlayan başka kimler varsa burda birbirimizi motive edip istediğimiz kiloya daha çabuk ulaşabiliriz... yorumların çoğunu okudum ve çok iyi kilolar verilmiş ben şuan 65 kiloyum 10 günde 60 61 olsam daha ne isterim.. :))

orucumama merak etmeyin sözümden dönecek değilim akşam salata bol ayran ve tavuk haşlayıp yapıp yiyeceğim..yarında ddevam edeceğim cumaya kadar açlıktan ölünmez ya tiksinmemde..inşallah hadi bakalım sporda oruç olmadığım günler yapmayı düşünüyorum.pazartesi ve perşembe orucum..ama yinede devam edeceğim iftarımda.aslında oruc metabolizmamı durdurabilir kilo vermemi zorlaştırabilir onuda haftaya düşüncem.kilo vermezsem 1hafta tutmayacağım sonraki hafta tutarım inşaallah

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile bu diyete bende başladım zaten konuyu uzun zamandır takip ediyordum,

başlangıç kilom: 71.5 - Hedef kilo: 65

Bugün 7. günüm. Sonraki serbest 3 gün ne yaptınız? Abartırsam verdiğim tüm kiloyu geri alırım diye korkuyorum. Şimdiden bir plan yapmam lazım.

Bugün 7. günüm. Sonraki serbest 3 gün ne yaptınız? Abartırsam verdiğim tüm kiloyu geri alırım diye korkuyorum. Şimdiden bir plan yapmam lazım.
Ben yarın karatay diyetine geçiyorum kızlar. Hızlıca 4 kilo verdim zaten, moral oldu. Egeada başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Belki 3 gün sonra kilo veremedim der geri gelirim. Size kolay gelsin.

Son düzenleme:
orucumama merak etmeyin sözümden dönecek değilim akşam salata bol ayran ve tavuk haşlayıp yapıp yiyeceğim..yarında ddevam edeceğim cumaya kadar açlıktan ölünmez ya tiksinmemde..inşallah hadi bakalım sporda oruç olmadığım günler yapmayı düşünüyorum.pazartesi ve perşembe orucum..ama yinede devam edeceğim iftarımda.aslında oruc metabolizmamı durdurabilir kilo vermemi zorlaştırabilir onuda haftaya düşüncem.kilo vermezsem 1hafta tutmayacağım sonraki hafta tutarım inşaallah
bende üç günlük arada oruç tuttum hiç etkisi olmadı. ara günüm olmasına rağmen vermeye devam ettim.

Kızlar merhaba
Bende yarın bu diyete baslicam nasipse
Baslangıc kilom 57 hedef 47

Sormak istediğim bir iki sey var bilen biri cevaplarsa cok sevinirim

-Bazı arkadaslar sabahları tavuk değil de yumurta yediğini soylemiş. Bu sekilde de aynı etkiyi yapıyor mu?

-Aksam kactan sonra yemeyi bırakıyorsunuz?

-Diğer sorumda salatadan kastınız sadece yesil salata mı yoksa domates havuc soganda dahil mi?

Birileri yardımcı olabilirse cok sevinirimm:)

Allah kabul etsin canım :KK16:

ben sabah salatamı yedim afiyetle :KK56:

bu hafta 50 küsürlerden düştüğümü göreyim inş:KK8:

kızlar merhaba :) zayıflayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum darısı bizlere olsun inş :))))

ya bnde 1 sene olcak ewleneli,8 kilo aldım maalesef kocamda 10 kilo yaklaşık olarak ama o iyi oldu çok zayıftı :) ben hiç bir kotun içine giremez oldum yaa kayserideyim kış hala bitmedi kilo aldığımın farkına çook sonra wardım .. çok soğuk olunca hep kalın tayt tunikler yani rahat şeyler giydim anlamadm :) sebze yemeğini sewmiyoruz salata yiyoruz ama öyle kabak ıspanak lahana pırasa vs. asla yemeyiz..et tawuk yemekten fenalık geçircez .... ben nasıl diyet yapıcam yaa.. ztn şu kola patates kızartması we çikolatadan wazgeçmem gerek herşeyin başında :))) we kayseride bildiğiniz güzel bir spor salonu war mı tawsiye edebileceğiniz ? ben nasıl bir diyet uygulasam bilemedim ama düğünler war acil wermem lazıııım :))

bu gün azcık moralim yok kızlar yaaa:KK43:(dün mola günümdeydim .hemen 400 gr almışım. tamam bende costum biraz alkol falan da var ama nasıl sabitliyeceğiz bu kiloları diyet bitince.canım sıkılmadı değil hani.

aynen canım bende aynı seysen muzdaribim ben üç günlük molada 1 kılo almısım coookkk üzgünüm

X