Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

slm arkadaşlar
dün diyetisyenimle randevum vardı bu diyeti sordum sağlıklı olup olmadığını öğrenmek istedim yapan kişilerin çok kilo verdiğini söyledim vücüdü şaşırtıp metobolizmayı hızlandırmak için arada yapılabilir dedi ama her öğün aynı olduğu için sıkılabilinir dedi bunu yapmak istiyorsan şu şekilde yap dedi sabah bol salatanın içine haşlanmış yumurta koyup ye günde iki tanede meyve ile ara öğün yap tavuk yoğurt ve salata zaten önerdiğimiz gıdalar dedi ben listemi uyguluyorum ama ileriki günde 5 gün bile olsa deneyebilirim diyetisyenin önerisine sadık kalarak tabi herkese bol kilo vermeler

her sorunun mutlaka bi çözümü olsa gerek..madem iş yerinde olmuyor..sen de öğlen salata, ayranla geçiştir..

yorumları okurken bir arkadaş yazmış .
Tavuk döner olur mu diye.
Aklıma şöyle bişiy geldi sonra.
Iş yerinde dürüm söyleyp içindeki tavukları salatam için ayırabilirim.
Yada senin edğin gibi yapabilirim.
Sağol canım...

günaydın arkadaşlar bugün benim 2. etabım yani 5. günüm bitti ve 1. etabımda beş kg. vermiştim aynı tartıda tartıldım 500gr. dahi vermemişim çok üzgünüm

günaydın fıstık gibi zayıf arkadaşlarım ve zayıflayacak olan fıstık adayları:)))))))))))))))))

anlamadığım bi şey var yeni gelen arkadaşlar neden tereddüt ediyorsunuz.tavuk ve salata gibi zevkli diyet olabilir mi yaa... bol salata olsun başka bi şey bile aramam valla.doymam gibi geliyordu ilk başta bana da.ekmeği dilimlemeye sabrı olmadan neredeyse bütün yutan ben...meğer mutfak çöpünden daha çok şey atıyormuşum mideme.inanılmaz hafif ve sağlıklı hiç olmadığım kadar enerjikim bu diyete başlayalı... ama ben derdim hep yakınlarıma karnım doydu gözüm doymadı diye... o nasıl bir iştahtı yarabbim. bende dur diyebiliyormuşum meğer kendime.........

ayyy yazacak ne çok şey birikti... sakin olayım biii:)))))))))kızlar ayın 30 .da regl oldum ben.her seferinde 2 kilo oynardı. bu kez anlamadım bile sakince gelivermiş.ay bu diyet onuda terbiye etti valla:))))))))

haa asıl önemlisi durakladı bi ara kilo vermem.hemen yoğurt kürünede başladım çok faydası oldu inanın.200 gr eksilmeye başladım her gün yine.200 değil 20 gram olsa bile göbek atarım .çünki imkansızdı benim kilo vermem..tabi bu diyetten önce...bu diyete su sözü uyarladım benn.. kilo vermek zor evet ama başarabilirim imkansız ise biraz zaman alır... tskler egeada öpüldün şekerrrrrr.........

kilomu da güncelledim. ohhhhhhhhh ucundanda olsa 65li rakamları gördüm yaa. süperim valla bu gün:))))

Kendinizi o kadar güzel ifade etmişsiniz ki bi an beni anlatıyorsunuz sandım..Galiba bu diyet nefsi de terbiye ediyor..

Yoğurt küründen bahsedebilir misiniz biz de yapalım..ben de öptüm rica ederim..

iyi zayıflamalar kızlar
ilk hafta 2.100 gitmişti 3 günlük aradan sonra bugün tekrar başladım bakalım bu beş günde kaç kilom gidicek
kilosu fazla olan arkadaşlarım üzülmeyin biraz sabır sakın vazgeçmeyin

Yoğurt küründen bahsedebilir misiniz biz de yapalım..ben de öptüm rica ederim..

tabi ki canımcım burda amacımız paylaşmak değil mi:))))))))))yarım kase yoğurda zencefil zerdeçal ve tarçın:::::::hepsi birer çay kaşığı olacak)katıp yemeklerden önce aç karnına yiyoruz.iştahı da kesiyo sanki biraz.özelliği yemekte aldığımız yağları yakması.kastan değil yağdan vermemizi kolaylaştırıyor...

evet ben bu kürü hatırlıyorum..daha önce yapmıştım tadı da fena değildi..sonucu yazarım..teşekkürler..

kilomu da güncelledim. ohhhhhhhhh ucundanda olsa 65li rakamları gördüm yaa. süperim valla bu gün:))))

Tebrikler canım,sen nasıl yaptın,aynen uyguladın mı diyeti,ne kadar zamanda kaç kilo verdin? Çok soru sordum ama ben de 3.günümdeyim bu diyette,tavuğu çok severim çok zorlanmıyorum hatta karnım da acayip doğuyor. Ben de 8 kilo vermek istiyorum ramazana kadar. Şimdi 58 kiloyum ilk hedefim 55 i görmek sonra da 50 yi inşallah verebilirim. Ben sabah akşam yürüyüş yapıyorum,3lt suyumu içiyorum ve diyete sağdık kalmaya çalışıyorum. Herkese iyi kilo vermeler,inşallah incecik olacağız kızlar.

Bugün 600 gram vermişim. Bu diyetle henüz hiç bir kiloda takılıp kalmadım, mucize gibi gerçekten. Egeada sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün eşim de genel olarak incelmişsin, ayak bileklerin incecik olmuş dedi. Ben bacaklarımı hep kalın sanırdım, demek ki en büyük sebebi ödemmiş. Direkt bacaklar eridi ya ama göbek sabit, mekik çekmek lazım galiba.

ben bu diyete pazartesi baslama niyetindeyim bana bi yardimci olurmusunuz bi yazarmisiniz sporcsartmi su okayi bitki cayi kahve serbestmi baharat tuz ve yag kullanabiliyormuyuz ve pazartesi baslicak biri varmi aranizda ben 67.7 ile basladim bu sabah 59dum herseyden yedim saglikli beskenerek yani...ama simdi bu hafta bu diyeti yapip 56 57falan olmayi cok ama cok istiyorum bennn bana arkadas olmak usteyen varmi burdan motive edelim burbirimizi bir haftacikkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…