Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Her sorunun mutlaka bi çözümü olsa gerek..madem iş yerinde olmuyor..sen de öğlen salata, ayranla geçiştir..

slm.bu tarz diyetten benimde tanıdıgım bikaç kişi yaptı ama onlarda sadece tavuk degil yumurta lıght sut lıght yogurt bunlar sınırsızdı.ikinci haftada yanında haşlanmış sebze.baya bir kilo vermişti

Dün burdan arkadaşın verdiği linkten zorda olsa indirmeyi başardım şükür. Nasıl oldugunu bilmiyodum ama çok duymuştum call teyzeyi :) Akşam ilk defa denedim,1 saati zar zor yaptım ama hareketleri çok beğendim tam benlik . esneme ve şekillenme süper bişey herkese tavsiye ederim Bu diyete desteklenerek çok işe yarayacağını düşünüyorum, tavsiye eden , yönlendiren arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum

Buarada sabah tartıldım 700 gram daha vermişim, 68.2 olmuşum çok mutlu oldum 1 haftada 5 kilo veren arkadaşlar gibi, benimde ilk hedefim 1 haftada 5 kilo verebilmek İnşallah azimliyim, kararlıyım ve sabırlıyım vericem , başka çaresi yok, bu fazlalıklar bu bedenden gidecek

herkese kolay gelsinn...ben linki indirmeye çalışıyorum ama başaramadım.siz nasıl başardınız

Çok zor iniyor turbobitten , ben yarım saat bekledim, ekranda görünen karakterleri girmeme rağmen sayaç tekrar baştan başladı saymaya. Ama sonra bi baktım tesadüfen indir linki çıktı indirdim. yoğunluktan yada sistemde bir sorun var sanırım, tekrar tekrar deneyin bence

sabah yedim salatmı ayranımı içtim yeşil çayımı içtim öğlen de yaptım salata ayran yedim saat 3 te hala bişey yemedim onunla duruyorum canım da istemiyor dişimi yaptırdımgeldim 8 e biraz da ondan yiyesim gelmiyor şimdi de form çayımı içeceğim hazırladım

teşekkür ederim moral dolu sözlerin için ALLAH sabrımızı artırsın cümlemizin amin......

aynen hasgül bende doğumumdan sonra tam 90 kıloydum 30 kılo almıstım
sadece sabır suan 59 um inşallah sende hızlıca verırsın
ay inşallah canım sizin gibi başarılı olanları gördükçe iyice heyecanlanıyorum bir an önce incelmek istiyorum haydi ya ALLAH....

ben arkadaşlar kahvaltıya geldi diye diyeti bozdum, verdiklerimi hep geri aldım bühüü

merhabaa :) bende sizlere katılıyorum artık çok severim tavuk-salata ikilisini ayranda girince daha da güzelleşiyor :) başlangıç kilom 60 bakalım 1 hafta sonra nolucak :) ama merak ettiğim birşey var, aralarda meyve fln yok dimi sadece salata ayran tavuk. ?

tavuk döner olur mu acaba bu diyette? dışarı çıktığımızda falan yesek.

benim de artık acilen bi diyette karar kılıp başlamam lazım kilolar aldıı başını gidiyor. 5 günde 5 kilo diyetini yapmayı çok istiyodum aslında hatta 2 kere de başladım ama ikisinde de 2.günde bıraktım çekilir çile değilmiş o diyet. bu daha yapılabilir göründü gözüme tavuk salata ayran filan pazartesi başlamak istiyorum. ayrıca bugün callanetics egzersizlerine başladım diyete de başlayabilirsem süper olucak.

ben bugün 5 köfte biraz yeşil salatalık 1 bardak soğuk kola biraz patates kızartması sonra 1 fincan kahve dışardaydım sabahtan da tavuk salatamı yedim ayranımı içtim.

1.gü hadi gecer ama 4.5 gün nasil gececek veya 1 hafta tavuk ve salata.yedikten sonra yatmak lazimki mide bulanmasin gecsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…