Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlaarr ben bugün bitirdim.
7 + 3+5 bitti.
99 ile başladım. sıfır spor, hareketsiz bir yaşam. bugün tartıda 95.9 geldim. topal ayak tutuk belle hiç hareket edemeyen ben vermişsem hepiniz verirsiniz.
hızlı kilo verildiği zaman bir süre verilen kilo sabitleninceye kadar verme duruyor. benim daha önce tam iki ay durdu. yoğurt diyetiyle vücudu şaşırttım tekrar vermeye başladı. sakın moralinizi bozmayın. kilolara savaaaaşşş.

ben bu diyete pazartesi baslama niyetindeyim bana bi yardimci olurmusunuz bi yazarmisiniz sporcsartmi su okayi bitki cayi kahve serbestmi baharat tuz ve yag kullanabiliyormuyuz ve pazartesi baslicak biri varmi aranizda ben 67.7 ile basladim bu sabah 59dum herseyden yedim saglikli beskenerek yani...ama simdi bu hafta bu diyeti yapip 56 57falan olmayi cok ama cok istiyorum bennn bana arkadas olmak usteyen varmi burdan motive edelim burbirimizi bir haftacikkk
1.Arkadaşlar her gün twist yapıyorlar, ben ilk günler spor yapmadım ama yine de kilo verdim sonra direnç gelişmesin diye evde egzersizlere başladım. Spor yapsan daha iyi ama yapmasan da daha az olsa da kilo verirsin kısacası. 2.Bitki çayı serbest, şekersiz ve kremasız kahve serbest ama mide ağrısı yapabilirmiş dikkatli ol, bende yapmadı. 3. Haşlanmış tavuklu salatanın içine yağ, her tür baharat ve tuz koyabilirsin.4.Ben salı günü başladım bu diyete, başlamamış olsam sana seve seve eşlik ederdim. Ama yalnız da yapsan yaz buraya, inan çok motive ediyor. Ben bildiğim kadarıyla seni yanıtlarım, zaten egeada da tüm sorularımızı cevaplıyor. Bu arada çok iyi kilo vermişssin senin adına çok sevindim, umarım devamı da gelir.

ben bu diyete pazartesi baslama niyetindeyim bana bi yardimci olurmusunuz bi yazarmisiniz sporcsartmi su okayi bitki cayi kahve serbestmi baharat tuz ve yag kullanabiliyormuyuz ve pazartesi baslicak biri varmi aranizda ben 67.7 ile basladim bu sabah 59dum herseyden yedim saglikli beskenerek yani...ama simdi bu hafta bu diyeti yapip 56 57falan olmayi cok ama cok istiyorum bennn bana arkadas olmak usteyen varmi burdan motive edelim burbirimizi bir haftacikkk

ben de pazartesi başlamayı düşünüyorum canım :KK49: 2 gündür callanetics egzersizlerini yapmaya çalışıyorum onun dışında spor yapmıyorum.

ben de pazartesi başlamayı düşünüyorum canım :KK49: 2 gündür callanetics egzersizlerini yapmaya çalışıyorum onun dışında spor yapmıyorum.
ok pazartesi basliyoruz beni unutma ve burya hep yaz tamammii
1.Arkadaşlar her gün twist yapıyorlar, ben ilk günler spor yapmadım ama yine de kilo verdim sonra direnç gelişmesin diye evde egzersizlere başladım. Spor yapsan daha iyi ama yapmasan da daha az olsa da kilo verirsin kısacası. 2.Bitki çayı serbest, şekersiz ve kremasız kahve serbest ama mide ağrısı yapabilirmiş dikkatli ol, bende yapmadı. 3. Haşlanmış tavuklu salatanın içine yağ, her tür baharat ve tuz koyabilirsin.4.Ben salı günü başladım bu diyete, başlamamış olsam sana seve seve eşlik ederdim. Ama yalnız da yapsan yaz buraya, inan çok motive ediyor. Ben bildiğim kadarıyla seni yanıtlarım, zaten egeada da tüm sorularımızı cevaplıyor. Bu arada çok iyi kilo vermişssin senin adına çok sevindim, umarım devamı da gelir.
ozdendenizci cok tesekkurederim canim bilgilendirdigin icin bir hafta sporda yapcam bu diyetide gercekten merak ediyorum neler olacak ve hic tartilmicam buraya gun gun herseyi yazacagim..arkadas buldum bileee theravennnn sende ol bura ozdendenizolurmu..takildigim noktalarda yardimci olursan minettar kalirim sana...

ozdendenizci cok tesekkurederim canim bilgilendirdigin icin bir hafta sporda yapcam bu diyetide gercekten merak ediyorum neler olacak ve hic tartilmicam buraya gun gun herseyi yazacagim..arkadas buldum bileee theravennnn sende ol bura ozdendenizolurmu..takildigim noktalarda yardimci olursan minettar kalirim sana...

tabi kii her gün yazarım ne yedim ne yaptım :13: zaten buraya yazmasam yazanları okumasam filan ilk günden vazgeçerim heralde moral oluyor burası

Hayırlı olsun o zaman ikinize de :) Ben uyanıkken hep burdayım zaten severek yardımcı olurum.

selam kızlar ben twister alıcam bana fikir verirmisiniz.hangi marka vs.diye hepsiburadaya baktım tam fikir olmadı bende..bir sorum daha bu yoğurt diyeti nasıl yapılacak illa diyetlemi yapılacak yoksa her ne yersek yemekten önce yiyebilirmiyiz?

ben açama dım nasıl yapılacak

herkese kolay gelsinn...ben linki indirmeye çalışıyorum ama başaramadım.siz nasıl başardınız

arkadaşlar kusurabakmayın bilgisayara giremedim o yüzden de geç gördüm ama indirdiniz sanırım , sitenin yoğunluğundan kaynaklanıyo bendeuğraştım baya ama pes etmeyindeneyin sürekli sonra iniyo:KK34:
bugünde diyete sadık kaldım anneannem mantı yaptı yanımda yediler ben tavuğumu yedim ve işin ilginci hiç de canım istemedi :KK52: bugn4. günümdü bakalım kaç kilo verebilecem çokfazla spor da yapamıyorum iki gündür anneannemdeydim ama spor şart tekrardevam edecem bakalım :KK36::KK16:

diyetim devam ediyor 2. 15 günümdeyim bugün 6.günüm bitti ama gerçekten zorlandım halsizlik fazla geceleride uyumadığım için çok kötü oldum ama bırakmayacağım bugun düğün için kıyafet baktım karar veremedım ama hepsi çok güzel oldu pantolonlarımın hepsi büyük kendime yenı pantolonlar almam lazım kaç kilo olduğumu bilmıyorum surpriz olsun istiyorum

hoşgeldın sadece tavuk salata tavuğun yağsız kısmı göğsü ayran tuz yok yağ yok baharat serbest bırde su var tabı baska bırsey yok benımde9 gunum kaldı güzel kılo vermeler dılıyorum

7 + 3+5 bitti.
99 ile başladım. sıfır spor, hareketsiz bir yaşam. bugün tartıda 95.9 geldim. topal ayak tutuk belle hiç hareket edemeyen ben vermişsem hepiniz verirsiniz.
hızlı kilo verildiği zaman bir süre verilen kilo sabitleninceye kadar verme duruyor. benim daha önce tam iki ay durdu. yoğurt diyetiyle vücudu şaşırttım tekrar vermeye başladı. sakın moralinizi bozmayın. kilolara savaaaaşşş.

Canım, benim de felaket durdu, ne yapsam veremiyorum şu an. Yoğurt diyetinden biraz bahseder misin?

kızlar hayatımda hiç bu kadar hırslı ve iradeli olduğumu hatırlamıyorum bu sefer yapıyorum kendıme ınanamıyorum balıketı halımden kurtuldum şuan gayet ince oldum ama hedefıme cok var gecelerı ders calısıyorum sabah yatıyorum sabahta oglum uyanıyor pek uyuyamıyorum tabı dıyette var ama sınava bır ayım var ve ıstedıgım kıloya inmek içinde kendıme 1 ay verdım bir ay sonra hersey cok güzel olacak hepimiz için aynı güzellikleri diliyorum

Son düzenleme:
kızlar hayatımda hiç bu kadar hırslı ve iradeli olduğumu hatırlamıyorum bu sefer yapıyorum kendıme ınanamıyorum balıketı halımden kurtuldum şuan gayet ince oldum ama hedefıme cok var gecelerı ders calısıyorum sabah yatıyorum sabahta oglum uyanıyor pek uyuyamıyorum tabı dıyette var ama sınava bır ayım var ve ıstedıgım kıloya inmek içinde kendıme 1 ay verdım bir ay sonra hersey cok güzel olacak hepimiz için aynı güzellikleri diliyorum

Allahım darısı başıma 3 kilo gitti bir kabızlık söz konusu bunu atlatırsam çok süper olucak hedefim 65 yalnız kilo 87 :)))))))))))))):KK53: bişey yok 22 kilo fazlam kaldı:KK9:

7 + 3+5 bitti.

diyetim devam ediyor 2. 15 günümdeyim bugün 6.günüm bitti ama gerçekten zorlandım halsizlik fazla geceleride uyumadığım için çok kötü oldum ama bırakmayacağım bugun düğün için kıyafet baktım karar veremedım ama hepsi çok güzel oldu pantolonlarımın hepsi büyük kendime yenı pantolonlar almam lazım kaç kilo olduğumu bilmıyorum surpriz olsun istiyorum

tebrikler kızlar..:KK55:

Allahım darısı başıma 3 kilo gitti bir kabızlık söz konusu bunu atlatırsam çok süper olucak hedefim 65 yalnız kilo 87 :)))))))))))))):KK53: bişey yok 22 kilo fazlam kaldı:KK9:

sabah aç karnına kuru kayısı yada normal kayısı ye üstüne bol su iç.kayısı yoksa ılık su iç ama kayısı super çözüm .bu diyette bu sıkntıyı yaşıcaz

Show tv de yayınlanan show klupde ki bir zayıflama çayını kopyayım dedim Bu çayı her gun içerek 5 ayda 36 kilo verilmiş

Zayıflatan bu çayın içerisindeki bitkiler :

Mate çayı – iştah kesici
Çoban çökerten – Diyet yapanlarda görülen halsizlik ve siniri yok ediyor..
Kekik – Beyaz toz kekik olacak bilye kekik olacak
Barut ağacı kabuğu
Yeşil çay – ödem attırır
Sinirli ot – Bağırsakları rahatlatır
Biberiye – yağ yakıcı özelligi var
Funda yaprağı
Cinnema bitkisi – Hindistandan özel bir sarmaşık bu

Önemli notlar : Asla kaynatmayacaksın Aç karnına içeceksin kaynamış suyun içine atıp demlendir

Hazırlanışı :

Bir su bardağının içine parmak ucu ile bir tutam koyacaksın Yeşil çayı diğerlerine göre 2 kat fazla koyacaksın Cinnema bitkisinden de sadece 2 yaprak koyacaksın … Daha sonra bardak içerisindeki bu karışımın üstüne sıcak suyu ekle 6 – 7 dakika bırak demlensin ve içilecek duruma gelsi

denesem mi acaba

7 + 3+5 bitti.

muhteşemsin canım çok çok iyi bir destek oldu saol canım

sabah aç karnına kuru kayısı yada normal kayısı ye üstüne bol su iç.kayısı yoksa ılık su iç ama kayısı super çözüm .bu diyette bu sıkntıyı yaşıcaz

evet canım çok doğrusun zeytinyağlı kuru incir yer eşim onun incirlerinden 2 tane yedim 1 saat aralarla sorun devam etmekde :KK14:

Canım, benim de felaket durdu, ne yapsam veremiyorum şu an. Yoğurt diyetinden biraz bahseder misin?
canım ben yoğurt diyetini birazcık kafama göre yaptım.sadece vücutu şaşırtmak istedim.
sabah kahvaltı yerine bir küçük dilim tam tahıllı buğday veya çavdar ekmeğini doğrayıp üzerine yiyebileceğim kadar yoğurt koyup yedim.
ara öğün birgün bir avuç fındık, birgün ceviz yedim.
öğlen bir kase yoğurt yanında ya bir küçük kase çorba ya salata yedim.
ara öğün bir tabak yoğurdun içine meyve koyup, bir kaşıkta bal ekledim blendırdan geçirip yedim.
akşam yemeğim balık ve salataydı. hergün bir balık yedim. 5 gün boyunca bunları yaptım hemde beş günde iki kilo verdim.

X