Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

rica ederim..yemek yemeyi fazla abartmadığın sürece almassın..

Desteğin için teşekkür ederim.Söylediklerin sayesinde içim umutla doldu. İnsanın kendine güvenmesi tabi ki kilosuyla alakalı olmamalı ama beni çok etkiledi elimde değil. Yoksa benden kilolu insanlara bakarken asla kötü göründüklerini düşünmem ama ben çok yağlı duruyorum.

selam ,
canim zaten yapamadim..Sabahin 7 sinde evden cikiyorum aksam 7 de eve geliyorum..1-2 gun guzelce gitti..Ama malesef yasadigim yerin kosullarina da bagli olarak duzenli gitmem mumkun olamadi..Sabah esimle kalkiyoruz,kahvaltisiz evden cikmiyor...Hos son gunlerde onu bile hazirlayamiyorum..Uzerimde gereksiz bir yorgunluk ve uyku hali var
Aksamlari 7 de ofisten cikiyoruz...oglenleride disari cikip izgara tavuk-salata seklinde menum oluyor..Eve gidisimiz 7.30-8.00..ee sadece kendime salata yapip oturamiyorum koseye..Ona da yemek hazirlamak lazim..Yemekleri hizlica hazirlamak 9.00 oluyor..Zaten benim diyet seruvenlerim yuzunden ac kaldi..Arada sikayet etmeye basladi...Eskiden 3 cesit hazirlardin,sofran zengin olurdu diye ...belki sakasina soyluyor ama aliniyorum da icten ice..Bide biz yani evliyiz..Hatta dugunumuz bile olmadi henuz (sadece nikahlar)...
Simdilerde hirsla baska diyete basladim..Ne zamandir tartida hep ayni rakami goruyordum. bir gun 64.6 birgun 65.2 sonra yine 64.6 ya geri geliyordum..Bu sabah ilk defa 62.6 yi gordum..sporda yapiyorum..Bakalim..
Benim durumum biraz vahim bu aralar..dugunume 3 ,TR ye gelmeme 2 hafta kaldi..Ve ben hala yerimde sekiyorum kilo konusunda((

merhabalar,o kadar yoğun ve bitkinim ki..Topiği elimde olmadan ihmal ediyorum galiba..bu diyet bende 1 hafta adet gecikmesi yaptı..

gecmis olsun..
Hem diyet hem gunun yorgunlugu..Dikkat et kendine..Haberlerden takip edebildigim kadariyla yagisli gunler geciriyormus Turkiye..(bizde bura sicaktan kavruluyoruz )

Ya ben soyle bir baktim da nerdeyse 15-20 gundur proteinden baska birsey yememisim..3 gun oncesine kadar da senin diyeti yapiyordum ..
bu aralar hamilelik durumundan da korkuyorum zaten..(keza dugunden 3 hafta once hamile kalmis olmak benim hic istemiyecegim birsey )
simdi ben regl olana kadar hem verdigin bu ayrintinin da korkusuyla hemde hamile kalmis olmanin korkusuyla eririm heralde egada...(
yada bosa heyacan yapiyorumdur ama en ufak bir gecikmede yuregim agzimda olcak ..(
Neyse verdigin detay icin cok sagol canim..

NOT :Hala ozelden mesaj atamiyorum..Ayni dusuncelere sahip oldugumuzu bilmeni isterim..Arayamiyorum ama TR'ye gelince arayip muhabbet etmek isterim :) dostca kal :))

cnm ben söle yaptim cokda sikmayin kendinizi o zaman diet cabuk bozuluo..ben sabah domates peynirle normal kahvalti, ara ögünler yaptim kuru incir 1 tane yada meyve yada cay icebilirsin..ögeln tavuklu salata yadeim aksamda yogurt..bazen böle yaptim bazende ton balikli salata..kendinizi kasmayin caninizin cektigini yiyin ama azcik inanin hayat felsefem bu oldu herseyden azcik yemek :)

Selam,

Callanetics'i kesinlikle tavsiye ederim..benim bugun 5/21 olcak..butun kaslarin calisiyor..ve kosu bandinda terlemedigin kadar efor harciyorsun..Ben her aksam yapiyorum..Ilk gunden itibaren hareketleri ezberledigim icin video izlemeden yapiyorum..
kalbinin nasil hizli attigini ve hic bilmedigin yerdeki yaglarinin nasil ezildigini ilk gun bile anlayabilirsin..
benim 5.gun olmasina ragmen gorenler bel hatlarimin daha belirginlestigini soyluyor..:))
Ama birebir yapmaya calis....Kolay gelsin...

Callanetics'i için hangi videodan hangi linkten yaralanıyorsun linki yazarsan daha faydalı olur

merhabaa , bi ara bende merak salmistim callaneticse hatta cok kararliydim bi arastirma yaptim ve bu hareketleri yapanlarin ücgen vücudu dikkatimi cekti..nasil dersen biraz omuzlar genislio alt taraf daralio yani vucüt erkekimsi oluo ..yorum yazinca herkes bana hak vermisti videodaki hocaya dikkat et alt tarafi kücücük kalmis :)) tabiki bu benim görüsüm olumsuz algilamani istemem..

suan günde 1 saat yürüyüsüm var..pilates yapmak istiyorum tavsiye edeceginiz güzel bi kaynak varmi?

Son düzenleme:

hım kadında ucgen vucud hıç hoş değil başlamadan vaz mı geceyim acaba.

Doğadan elma kromlu form çayın tadı çok güzel, aklınızda bulunsun. Ben günde 5-6 tane tatlandırıcı(aspartam) kullanıyorum yasak mıydı? Bir de deli gibi rocco sakız çiğniyorum umarım bozmaz diyetimi? Kafein yasak öyle okumuştum, zor tutuyorum kendimi kahveyi çok severim.

denemek lazim..sade yesil cayi begenmiyorum ben vanilyali yesil cay güzel bi tadi var..bazende bitki cayinin tadini sevmezsem toz tarcin eklioyrum müthis oluo kislar

çok teşekkür ederim canımm daha da heveslendim şimdi benim sorunum üst tarafta göğüslerim büyük,omuzlar geniş bide belim incelsin istiyorum bakalım 21 gün yapacam bakalım onunla ilgili gelişmeleri de paylaşalım burdan birlikte

canım bu diyet yağ eritiyor..

canım hya sen telaşlanma..3 hafta iyi bir süre hiç olmasan 58 olursun..yorgunluk normal hepimiz malesef uykusuz ve yorgunuz..galiba hayat insanlar yoruyor bizi..

selam kızlar bayaadır uğramamıştım topiğe. en son 60 ta takılı kalmıştım. o yüzden sabahları yediğim 1 dilim ekmeğide kestim sinir olup.4 gündür hiç ekmek yemiyorum. bayaadır tavuk yemiyorum ben bıkkınlık geldi. onun yerine köfte yada peynirli salata yedim yada yumurta. sabah tartıldım 59 çıktım sonunda 50 li rakamları gördüm. ama şöyle söyliyim kilo vermemiz yavaşlıyor bir süre sonra. yani şu son 4-5 gündür yediklerimle erimem lazım ama maalesef 1 kilo verebilmişim. göbek ve belimi ölçüyorum sürekli acayip incelmişim başladığım günden beri. inceltici jelimin ve yağlarında etkisi var sanıyorum. göbeğime inceltici jel ve biberiye yağı sürüyorum. yeşil çayımın içinede 2-3 damla biberiye yağı damlatıyorum. faydası var gerçekten. yılmak yok kilo vermem yavaşlasada asla durmayacağım bu sefer.hedefime ulaşıncaya kadar. inceldiğimi görmek beni motive ediyor.

durusunay canım bide ben internetten indirdim videoyu ama açılmıyo sen indirdiğin yeri söyleyebilirmisin yaa rica etsem

ebru şallı videolarını indirebilirsin

kafein yasak mıydı kızlar ya,ben onu atlamışım tatrsine kafein yağ yakımını hızlandırır diye biliyorum.cvp lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…