Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

denemek lazim..sade yesil cayi begenmiyorum ben vanilyali yesil cay güzel bi tadi var..bazende bitki cayinin tadini sevmezsem toz tarcin eklioyrum müthis oluo kislar
Ben de yeşil çayı hiç sevmemiştim ama naneli berrak yeşil var liptonundu sanırım o biraz daha içilebilir geldi. Bir de doğal yeşil çayların tadı poşetlere göre daha güzel oluyor. Çubuk tarçınla tatlandırıyorum ben de bazen tatlandırıcı kullanmamak için fena olmuyor. Vanilyalı yeşil çayı hiç görmedim hangi marketten aldın? Güzel olur sanki.

canım bu diyet yağ eritiyor..

2inci tavuk salatamıda yedim ayranımıda içtim şeftalimi yemedim onun yerine kocama yemeğini yaptım salatasını yaptım tapırıma koydum öf iş bitmiyoo yani şeftaliye fırsat olmadı ama kahve yasakmış bunda :26: oooooo you ama bayağı kişi çok iyi sonuçlar alan çok 3 günlük arada tekrar salatalık diyeti yapsammı yoksa bıraksammı tavsiyen varmı

ben 61.5 ile başladım 19 günde 4.5 kg verdim.ilk günler 1 kilo filan gidiyor.ilk 3 gün sonra metabolizma hızına sporuna baglı olarak düşüyor kilo vermen.ben 33 kilo verdim vücudumda tek bir çatlak bile yok.o da biraz kişiye baglı canım

mehay bende 65.3 ten 59.7 ye düştüm 15 günde hala devam ediyorum 2. 25 günümdeyim 12 günüm kaldı buı seferde 5 gitse harika olur

Son düzenleme:
kahvenin yasak olduğunu bilmiyordum günde en az 3 kupa içiyorum şekersiz sade filtre kahve kılo vermemi hiç etkilemedi

2inci tavuk salatamıda yedim ayranımıda içtim şeftalimi yemedim onun yerine kocama yemeğini yaptım salatasını yaptım tapırıma koydum öf iş bitmiyoo yani şeftaliye fırsat olmadı ama kahve yasakmış bunda :26: oooooo you ama bayağı kişi çok iyi sonuçlar alan çok 3 günlük arada tekrar salatalık diyeti yapsammı yoksa bıraksammı tavsiyen varmı

3 günlük arada güzel beslen ama fazla kaçırma..

Kahve ne alaka ya:2::2: şekersiz sade kahve metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca selilütlere birebir
valla ben çook faydasını gördüm tokda tutuyor çok sağlıklı olmayabilir ama abartmamak lazım yinede
bende 3 4 fincan içerek selilütlerimden kurtuldum öelliklede filitre kahve onun için evime makinesini aldım:KK52::KK52:

Kahve ne alaka ya:2::2: şekersiz sade kahve metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca selilütlere birebir
valla ben çook faydasını gördüm tokda tutuyor çok sağlıklı olmayabilir ama abartmamak lazım yinede
bende 3 4 fincan içerek selilütlerimden kurtuldum öelliklede filitre kahve onun için evime makinesini aldım:KK52::KK52:

benimde pacaklarımda parmak parmak çöküntü bide dalga dalga duruyo nasıl gecer bilmem biileniniz varmı

Benim de selülitlerim artık heryerimde nerdeyse. Kahve de severim içeyim o zaman, midem ağrırsa içmem. Tatlandırıcı için ne diyorsunuz kızlar?

selam kizlar bende varim yarin sabah basliyorum sabah gec kalktigin icin saat 12 de yiyorum yemegimi kalkar kalkmaz kahvemi içerim ama tatlandirici kullaniyorum seker yerine

tavuk olarakta ben ince,kekikli tavuk gogsu dilimleri satiliyor burada ondan aldim dilimi 30 kalori yaziyor 2 dilim atmayi dusunuyorum salatanin içine

baslangic kilom 87.1

Benim de selülitlerim artık heryerimde nerdeyse. Kahve de severim içeyim o zaman, midem ağrırsa içmem. Tatlandırıcı için ne diyorsunuz kızlar?

tatlim ben 87 kilo biri olarak sana kahveyi tavsiye ederim bacaklarimda cok az selulitim var 50 kilo olan taniklarimdan daha az ben gunde en az 3 buyuk fincan içiyorum

tatlandiciya gelince benim kullandigim tatlandirici sayilmaz bir kupunde sadece 6 kalori var diyo ben 2 yildir ondan kullaniyorum turkiyede varmi bilmiyorum

tatlim ben 87 kilo biri olarak sana kahveyi tavsiye ederim bacaklarimda cok az selulitim var 50 kilo olan taniklarimdan daha az ben gunde en az 3 buyuk fincan içiyorum

tatlandiciya gelince benim kullandigim tatlandirici sayilmaz bir kupunde sadece 6 kalori var diyo ben 2 yildir ondan kullaniyorum turkiyede varmi bilmiyorum
Ben de çok kahve içerdim ama kremalı şekerli :) Bu akşam çok acıktım, havuç ve salatalık yedim. Günde bir tavuk göğsü mü yiyorsunuz ? Ben bugün 2 ye yakın yediğim halde açlıktan ölüyorum. Her öğün bir göğüs yesem abartmış mı olurum acaba :KK70:. Bu arada şu kilo çizelgesi nasıl eklenir ?

Son düzenleme:
selam kizlar bende varim yarin sabah basliyorum sabah gec kalktigin icin saat 12 de yiyorum yemegimi kalkar kalkmaz kahvemi içerim ama tatlandirici kullaniyorum seker yerine

tavuk olarakta ben ince,kekikli tavuk gogsu dilimleri satiliyor burada ondan aldim dilimi 30 kalori yaziyor 2 dilim atmayi dusunuyorum salatanin içine

baslangic kilom 87.1

ben de geç kalkan gruptanım maalesef :KK53:

benimde pacaklarımda parmak parmak çöküntü bide dalga dalga duruyo nasıl gecer bilmem biileniniz varmı

wist iyi geliyor bir de kk da bi topic vardı elektrik süpürgesiyle 1 haftada selülitlerini yok eden bi grup vardı,galiba selülit tedavisinde de vakum kullanıyorlarmış elektrik süpürgesi de vakum ..

Kızlar ben bu kahve olayını gerçekten denedim kilolu olmama rağmen:KK53::KK53: selilüt yok denecek kadar az
işyerindeki arkadaşlar denedi onlarda 1 ay içinde kendilerine inanamadılar ben yıllar önce kremler masaj aletleri denedim ama
malesef fayda görmedim bence deneyin ama krema şeker hiç yok dua edeceksiniz bana emin olun:KK3:

selam kizlar benimde acil kilo vermem lazim 7 haftam var ve 6 kilo vermem lazim :KK43: 68 kiloyum 62 olsamda yeter

sizce bu diyeti yapsam verirmiyim? bana biraz yardimci olurmusunuz? mesela ne yiyorsunuz?

sadece ha$lama tavuk gögüsü ve kari$ik salatami? hiç yogurt meyve falan yokmu?

birde çok merak ediyorum ben biraz umutsuzumda sizce ilk hafta ne kadar veririm, bu arada çok ama çok zor kilo veren biriyim malesef

X