Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben de devam ediyorum diyete ancak hala regl olmadim gecen hafta hic kilo vermemisim. Motivasyonu dusurmemek icin yazmadim buraya hic ama benim moraller bozuldu :) havalar bi soguk bi sicak dengesiz ya o yuzden gelemiyor sanirim. Bu ay regli geciken var mi arkadaslar? Tarti da hala 73 cikiyorum, 2.5 kilo ilk hafta verdim ve kaldim boyle ilk gunden beri cok cok kucuk kacamak yaptim ama hic bozmadim diyeti. Regl olup bitince farki gorur muyum sizce?

bendede aynı durum canım .hiç kaçamak yapmadım.15 gün oldu neredeyse belkide daha fazla ama.2.5 kilo verdim durdu şimdi((((((((

bendede aynı durum canım .hiç kaçamak yapmadım.15 gün oldu neredeyse belkide daha fazla ama.2.5 kilo verdim durdu şimdi((((((((

minecim sen tavuk diyetine devam ediyor musun? Ben sebze ve meyve de yiyorum, dayanamamistim cunku. Cok dikkatli yapiyorum ama kalori bile hesapliyorum. Tavuk yiyorsam aksamlari salatayla yemeyi seciyorum daha hafif oluyor. Gitmiyor ama kilolar sporda yapiyorum ilk gunden beri. Regl olmak istiyorum artik davul gibi gerildim resmen!

merhabalar bugün okudum bu sayfayı ve bu diyete başlamaya karar verdim .hatta şimdi yürüyüşe gidecem ve gelrken de marketten tavuk göğsü alacam yarın sabahtan itibaren de başlıyorum benim kilom en son 65 ti ama yarın sabah tartılıp tekrar yazarım.boyum da 165 ,21 yaşındayım temmuzun 7 sinde en yakın arkadaşım evleniyo ve o zamana kadar zayıflayıp kıyafet almam lazım hedefim de 59-60 kg olmak.bakalım inşallah verebilirim çok sayfa vardı hepsini okuyamadım ama okuduğum kadarıyla herkes güzel kilolar vermiş birbirimzi de kamçılarız burdan iyi olur paylaşım yapmak herkese bol sağlıklı ama az kilolu günler diliyorum

merhabalar,o kadar yoğun ve bitkinim ki..Topiği elimde olmadan ihmal ediyorum galiba..bu diyet bende 1 hafta adet gecikmesi yaptı..

evet canım devam ediyorum .sebze olarak yediklerim sadece aklına gelen salata malzemeleri onun haricinde birebir uyuyorum diyete .sadece yasak olmasına rağmen türk kahvesi içiyorum biraz fazlaca:)))))))

evet canım devam ediyorum .sebze olarak yediklerim sadece aklına gelen salata malzemeleri onun haricinde birebir uyuyorum diyete .sadece yasak olmasına rağmen türk kahvesi içiyorum biraz fazlaca:)))))))
bu aralar benimde olmam gerek regl.geçen ayın 2.de olmuştum.bende çok şişerim .2 kilo farkeder baskülde.

hoşgeldin canım aramıza bol şans:)))))))

Çok sağol canım, darısı başıma diycem ama ben çok zorlanıyorum ya, bebiş emzirdiğimden sanırım, bugün ilk günüm ama pek iyi olmadı sanki yazıyım

sabah haşlanmış yumurta beyaz peynir

arada 2 hurma

öğlen bir adet haşlanmış göğüs ve salata(zeytinyağı, limon ve tuz koydum)

arada 4 hurma

arada yoğurt

akşam tavuk suyu çorba içiyim dedim, eşime yapmıştım ama içinde un ve şehriye vardı onu unuttum, sanırım diyeti bozdum

bende regl oldum arkadaşlar diyete tam uyamıyorum bu ara 1 kilo kadar fazla çıkıyorum sanıyorum ödem var.yakında dönerim inş.diyete:)

kızlar ya bşr soru sormuştum bilgisi olan varsa sevinirim arada karpuz yesek nasıl olur kaloriside çok azmış ne dersiniz?birde tatlı krizinde ne yapıyorsunuz?adetliyim valla şerbetli tatlı olsa komple ağzıma sokacam:)) (bu arada çok sevmem ama canım istiyor

merhaba arkadaşlar bende 1-2 haftadır bu diyeti yapıyordum ama kendimce değiştirmiştim sadece akşamları tavuk salata yiyordum faydasınıda gördüm artık karatay diyetine geçiyorum hepinize bol eksili günler diliyorum:)

bu diyetin içeriği belli..ben taviz vermemiştim ama deneyin..bakarsınız kilo vermenize yardımcı oluyor yersiniz..bi şey diyemem.tatlı krizine:tarçın dal olacak,zencefil 1 tatlı kaşığı 1 kahve fincanı sıcak suya atılınca iyi geliyormuş..

akşam yemeğinin erken veya geç olması yatış saatine bağlı.
5.30 da yiyip 9 da yatıyorsa bir insan 5.30 bile yemek için geç sayılır.
ama gece 12 veya 1 lere kadar oturuyorsa 7.30 hiçte geç sayılmaz.

Canım, benim bildiğim vücut akşam-gece yağ yakıcı hormon salgılıyor.10 gibi başlıyor, sabah 5'e kadar çok yüksek düzeylerde salgılıyor. Daha sonra azalıyor.

Bu hormonun salgılanabilmesi de insülin hormonunun düşmesinden sonra oluyor. Onun için de en son yediğin şeyden tahminen 4 saat falan geçmesi lazım.

Bu nedenle kaçta yattığından biraz bağımsız, erken yemen lazım ve zaten çok fark ediyor Burcu'nun da dediği gibi. Bunu yapıp üzerine bir de erken yatarsan (o saatleri yakalarsan) kilo vermen çok rahat oluyor...

Bununla ilgili bir kitap okumuştum.İngilizce ama kolay anlaşılır ve eğlenceli. Eric Berg yazarı, nette de bulabilirsin sanırım.

4. günüm bitiyor bugün. Ben sabah ve akşama doğru 2 öğün olmak üzere haşlanmış tavuk-salata -ayran ile gidiyorum ama dün akşam bir kefir, bugün de bir bardak süt içtim.Umarım kötü etkilemez bunlar...

1 hafta yapip 1 hafta ara vermistim ben yaptigim hafta 3 kilom gitmisti..1 hafta arada kilolari geri aldinmi diye soran arkadaslar oleyyy kilo almamisim bugün tarildim yine 68 im ama bu haftada ara versem kesin kilolar geri gelirdi bu hafta diet haftasi :) hadi hayirlisi..haziran sonuna kadar 62 falan olsam ne ala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…