Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

temmuzun 14 ünde tatile çıkıcakmışız selülit kilo yağ bol dizboyu

karpuz da bolca şeker var cnm.şeker = karbonhidrat :) tavsiye etmem ama yinede senin tercihin

merhaba arkadaşlar ben bu diyeti bol kaçamaklarla uygulayan biri olarak 24 günde 73.5 dan 68.5 a düştüm (ki bazen her istediğimi yedim...)

şimdi daha sıkı uygulamak istiyorum çünkü gerçekten işe yaradığına eminim...

ben tavuk salata ve yoğurt bazen sadece salata yoğurt bazen sadece yoğurt bazen sadece tavuk yoğurt yiyorum seçenek çok :)) ruh halime göre değişiyor

ama egzersiz ve yürüyüşü ihmal etmeyin bir haftadır 1 saat yürüyüş ve egzersiz yapıyorum çok etkili gerçekten...

egeadaya sonsuz teşekkürler...

kızlar callanetics i şiddetle tavsiye ediyorum.ben ara ara yaptım.bugün bel oyuntum varsa bunun tek nedeni call dır.video da ki eğitmene takılmayın.orda ki callan teyzem skolyoz hastasıymış.o yüzden hep belini güçlendirmek için çalışmış.diğer öğrencilerde en az 100 seans call yapan kişiler :)) siz istesenizde 200-300 kez call yapmadan üçgen ficudunuz olmaz

83 kiloda ki bel ve göbek ölçümü yazıyorum :) o zaman farkı anlarsınız :) hepsi call ın eseri

bel :92 şimdi 71
göbek:106 şimdi 82

sıkılsanız bile mutlaka ama mutlaka yapın.hatta yarın bende yeniden başlayayım :))

harika sonuç tebrik ederimmm :129:

ah canım yaa çalışırken çok zor işte.bide eş faktörü var işin içinde.geç yemek yemeye takılma.bazen bende akşam 9 -10 gibi evde oluyorum ancak o zaman yemek yiyebiliyorum.tabi mecburen daha az yiyorum yemek akşamları hazırlamak zor oluyorsa 2 günlük tavugunu haşla dolaba at.salata yapmak kolay zaten.eşine yemek hazırlarken hemen kendi salatanıda hazırlarsın hatta yersin bile.yada salata zor oluyor diyorsan tavuk+yogurt ta yapabilirsin.spor da yapıyomuşsun, merak etme mutlaka gidecek o hain kalleş kilolar

diyeti yaparken günde 3 fincan yeşil çay da tüketin bunu da bir haftadır yapıyorum spor+yeşil+çay+bu diyet+ bir ayda 8-9 kg garanti diyorum...

gaye katılıyorum sana.kahve metabolizmayı hızlandırıyor.ayarında içilirse selüliti kırıyor.bende günde 3-4 kupa şekersiz yarım yaglı yada yagsız sütle kahve içerim.90 kilodayken bile selülitim yoktu.birde türk kahvesi limon kürü var onuda yapabilirsiniz hanımlar. 1-2 yemek kaşıgı kuru türk kahvesi,içine limon suyu ( kahveyi sulandıracak kadar, 1 büyük limon yetiyor) iyice karıştırıp bacaklara kese yardımıyla masaj yapıyoruz 5-10 dk kadar.1 aya kalmaz gider selülitleriniz evelallah bu maskeden sonra cildiniz yumuşacık oluyor.nefis bir maske .mis gibi de kokuyor :)))

sade tavuk göğsü benim midemi kaldırıyor açıkcası bu yüzden baharat kullanmayı ihmal etmeyin özellikle köri tavuğa çok yakışıyor !

bir de tavuk pişirken sarımsakda ekleyebilirsiniz hoş bir lezzet katıyor

tavukla kafayı bozdum

tavuk haşlama yada ızgara+ salata+yogurt yada ayran.meyve yok maalesef :) sabah tavuk yiyemem diyorsan kızlarla alternatifler ürettik lakin artık tavuktan hafif bıktık sabah yumurta yada yogurt yiyebilirsin.peynirde olabilir ama az yaglı olur. bizlerde zor kilo veriyoruz canım.sporla dietle yavaşta olsa hallediyoruz.ne kadar kilo vereceğin senin meto na baglı,birde ne kadar spor yapacagına baglı.kimimiz 5 verdi kimimiz 3 kimisi de 1 :) değişiyor işte :) ama 1 de olsa 5 de olsa mutlaka veriyorsun.sen ilk önce kararını ver , biraz sakinleş diet işi sabır işi.hep birlikte hallederiz inş

ya arkadaşlar bu türk kahvesi olyı gerçek mi selültler inanılmaz arttı bir ay önce de doğm yaptım iyice fena olmşlar nefret edyrum artk bacaklarımdan yardım lütfen yaaa..........

gelelim banaaa tartılmıyorum walla bende şaştım kendime tartılsam moralim çökecek biliyorum.benim tipim elma.yani üst tarafım alt tarafıma göre daha kilolu.yani önceden öyleydi alt bedenim 34-36 üst bedenim 36-38 arası. üstte kalan yaglarda yavaşça gidiyor.kaburga kemiğimi gördüm dün aynada insan böyle delice bişey nasıl sevinir bilmiyorumda yaglar gidior die sevindim :)) ben önüme 20 gün aldım kızlar.20 haziranda kaç kiloda olursam olayım bırakıcam diet olayını.eğer hala kilo vermeye ihtiyacım olursa spor ile devam edicem.2.5 yıldır sürekli bir diet-spor.çok sıkıldım artık.son 5-6 kiloda gider sanırım.20 gün sonra umarım onada ihtiyacım kalmaz.tartılmayacağım ama sizi asla yalnız bırakmam
gelir burda menülerimi yazarım, çen çen sayfalarca yazarım yine

ya arkadaşlar bu türk kahvesi olyı gerçek mi selültler inanılmaz arttı bir ay önce de doğm yaptım iyice fena olmşlar nefret edyrum artk bacaklarımdan yardım lütfen yaaa..........

sporsuz olmaz canımcım yaa.sen maskeni yap bolca ama sporunu suyunu da ihmal etme ok.eminim sonuç alırsın.selülite en iyi spor yürüyüş,yüzme ve plates diyorlar

Günaydınlar herkese
Diyete geçen hafta başladım ertesi gün regl oldum ve 6 gün boyunca kaçamaklıda olsa diyete devam ettim hiç kilo veremedim fakat kiloda almadım. Dün itibari ile artık rahatça diyete devam edebilirim , sabah tartıldım 900 gr gitmiş çok mutluyum ilk günler migrenden dolayı zorlanmıştım ama şimdi çok rahatım, hedefim bu hafta 5kilo vermek. İstediğin ölçüde zayıf olunca , insanın kendine özgüveni bile farklı oluyor, biraz sabır biraz gayretle bu diyetin çok işe yarayacağını hisssediyorum. Teşekkürler edeada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…