Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben meyvesiz yapamam en azından bitane yerim günde,sabahları yumurta yiyebilirsin ama gün içinde ve akşam yumrta yemesen daha iyi olur,heleki akşamı muhakkak salata tavukla kapat

ben diyete tam uymuyorum arkadaşlar sbze yemeğide yiyorum meyvede.fakat yanında mutlaka yoğurt ayran ve tavuk tüketiyorum tata

genelde sabah :1 yumurta-1 salatalık-yeşillik
bolca peynir zeytin ve süt tüketiyorum
aralarda bolca ayran yoğurt

geç kalktıysamda sadece süt peynir

kızlar ben sabah salatamı iptal ettim çünkü tiksinmekten korktum

bu sabah diyet kahvaltımı yaptım şekersiz çayla

az öncede tavuklu salatamı yedim..tavuğumu didikledikten sonra kekik ektip daha güze oldu.

sizler kadar sıkı yapamasamda devam edicem inş bakalım sonuç alabilecek miyim?

canim zaten tavukda bi protein oyle bi sorun yasamazsin merak etme

beni de eklesenıze yhaa((( baslangc 69.6 su an 68

Spor yapmıyorum ancak hareketli bir insanım.Hadi hayırlı olsun arkadaşım senin de güzel haberlerini alalım inşallah.:)

Ben de spor yapmıyorum ancak yine de gidiyor kilolar,spora kilom takıldığı zaman başlamayı düşünüyorum.

Çok teşekkürler yanıtınız için.
Ben sürekli nescafe ve diet kola aşeriyorum resmen.:)
ikisinden birinden azıcık idare ederek içeceğim artık.:)

Hanimlar ben biraktim bu diyeti ya:/ meyvesiz ve sebzesiz dayanamiyorum ben ozellikle de meyve yemeden duramiyorum. Akdenizli olmaktan kaynaklaniyor sanirim:) Yine devam ediyorum diyetime ancak bi gun sebze bi gun tavuk olacak, ara ogun olarakta meyve yiyecegim. Deliler gibi tatli krizlerine giriyorum meyvesiz. Bi de tavugu cok sevmeme ragmen 3 gunde tiksindim. 1 haftadir diyet ve pilates yapiyorum 2.5 kilo verdim. Bu bir haftanin 3 gunu bu tavuklu diyeti yaptim 800 gr gitti. Yavas yavas vereyim ama tatli krizine girmeyeyim dedim:) moralim bozuluyor yoksa.

slm kızlar banada yer varmı
Bugün sabah 58 kilo ile diyete başladım
Sabah tavuk yoktu salata yedim birde yağsız hindi salam 2 incecik dilim

Kahvaltı altarnetifimiz varmı
Yumurta gibi mesela

var var olmazmı zayıflamak isteyen herkese yerimiz var hoş geldin canım .ben kahvaltıda tavuk yiyemiyorum protein için2yumurta yiyorum ve salatamın içine peynir karıştırıyorum bolbolda yeşil çay içiyorum. bidahada salam yeme bence canım.

valla canım benimde çerez aşkım var ve alıp yedim yani dayanamadım :)))

burayi takip edecegim yine birbirimize moral vermek icin. Guzel gunler dilerim herkese, gitsin kilolar :)

bugün 11.günüm yani 7+3 gün ara 5 günlük diyetimin 1.günü diyetimi hiç bozmadım ben salata yerine sürekli maydonoz domates yıyorum o da salata saylır heralde ben 7 günde 3 kılo verdımbakalım bu 5 gunde kac kılo vercegım
bu 15 gunluk sure bıtınce bı 15 gundaha yapmak ıstıyorum yıne 3 gun mu ara vermemıs gerekıyor bilen biri var mı?

afiyet bal seker olsun:) benim kisitlamaya pek katlanamayan bi yapim var bi de. Meyve yasak oldukca daha da istedi canim. O yuzden kendimi cok sikmadan yavas yavas vericem. Boyle cok zorlandim:)
bende meyveye hiç dayanamam ama sonuçta kısa bir süre ve hedef çok yakın bu şekilde teselli buluyorum acayip gaza geldim onunda etkisi var galiba

Kizlaaoyrr burada bikac arkadas twist diye birseyden bahsetmisti faydasini gorduklerini yazmistilar. almak isteyen arkadaslar varsa ben bugun bim den 9 liraya aldim billerinize arz ederim efenim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…