Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende meyveye hiç dayanamam ama sonuçta kısa bir süre ve hedef çok yakın bu şekilde teselli buluyorum acayip gaza geldim onunda etkisi var galiba

azimle devam ediyorsun ne guzel 11. gunun olmus:) tatli krizlerime engel olamadim kuru meyve de fayda etmedi bana. Tavuklu ya da meyveli gitsin de kilolar daha iyi hissedelim kendimizi:)

Kizlaaoyrr burada bikac arkadas twist diye birseyden bahsetmisti faydasini gorduklerini yazmistilar. almak isteyen arkadaslar varsa ben bugun bim den 9 liraya aldim billerinize arz ederim efenim :)))

pegasu cook sagol ya ben de almak icin arastiriyordum internetten :) super oldu bu haberin:) denedin mi peki?

azimle devam ediyorsun ne guzel 11. gunun olmus:) tatli krizlerime engel olamadim kuru meyve de fayda etmedi bana. Tavuklu ya da meyveli gitsin de kilolar daha iyi hissedelim kendimizi:)
çaya tatlandırıcı atıyorum o biraz iyi hissettiriyor kendımı bugun doktora gıttım doktora sordum dıyet yapabilirmiyim diye yapabilirsin ama hiç fazlalığın yok gerekli değil dedi çok mutlu oldum spor yapmam yasakmıs sadece tempolu yürüyebilirmişim süpürge yapmak cam silmekte yasakmıs iyiki spor yapmamışım

Arkadaşlar 2 gün ara verilen günlerde neler yediniz yazarmısınız rica etsem?Abartmak istemiyorum,karbonhidrata saldırıcam diye korkuyorum.:)

çaya tatlandırıcı atıyorum o biraz iyi hissettiriyor kendımı bugun doktora gıttım doktora sordum dıyet yapabilirmiyim diye yapabilirsin ama hiç fazlalığın yok gerekli değil dedi çok mutlu oldum spor yapmam yasakmıs sadece tempolu yürüyebilirmişim süpürge yapmak cam silmekte yasakmıs iyiki spor yapmamışım

gecmis olsun:/ aman dikkat et kendine. Doktorun da oyle demesi cok guzel. Cogumuz sadece tuketim toplumunun dayatmasi ile kilo vermeye calisiyoruz ama en onemlisi saglikli kiloda olabilmek. Benim boyum 170 kilom 60 olsun benim icin en ideali. 13 kilo fazlam var ya:/

tam olarak şuanda kaç kilosun canım? inşallah eritecez bu kiloları canını sıkma 80 leride görürüz 70 leride inşallah yeterki irademize tam sahip olalım.

inşallah canım tam 99 kiloyum yani yüzlülerin sınırındayım . nete sık sık giremiyorum cevabım geç oldu kusura bakma .yeni hedefim yetmişler. birbirimize tam gaz :))

gecmis olsun:/ aman dikkat et kendine. Doktorun da oyle demesi cok guzel. Cogumuz sadece tuketim toplumunun dayatmasi ile kilo vermeye calisiyoruz ama en onemlisi saglikli kiloda olabilmek. Benim boyum 170 kilom 60 olsun benim icin en ideali. 13 kilo fazlam var ya:/
sağolasın canım benimboyum da 163 hedefim 50 .
3 ay önce kalp krizi geçirdim stres nedeniyle hayatımda yeni bi sayfa açtım yeni hayatıımda kilolara yer yok aman kızlar kafanıza kimseyi takmayın ben taktım hasta oldum

sağlıklı beslenerek canım 11 ayda tam 20 kilo verdim 2011in 10.ayında 59.8le 20 kilom gitmişti,bi 3-4ay 60-61lerde süründüm sabit kaldım yesemde almadım dikkat etsemde veremedim sonra nesfite başladım 56ya kadar düştüm,son bir aydırda deli gibi yiyorum 59 olmuşum reglimde başladı oldum 60 neyseki tekrardan dikkatli beslenmeye başladım,gerçi tam uyamıycam ben ama olsun bi moral oluyo yinedee:KK16::KK16:

son listee

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50........ . ...................58.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .......................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53.......... ........................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58......... ........................57

Xeyrocan..............................86........ ......................80.500(10 günde)

Lara.....................................70.60.... .........................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................57.1...3.gün

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................86 (7.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................68.8 ............................66.9

dafi.......................................99..... ...........................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64........ .........................

zeynep_zeliha..........................75......... .......................

laparaa...................................73.8.... ..........................73.3.........1.gün

triendy...................................60.7..............................59.4..........(1.gün)...............hedef:55

balıkesir.......................

nazlma..................56.4...................... 55.3....................hedef 50..............

basiyazmalikiz...........52........................... .............

retbutterfly...............75.............

hasgul......................99....

cadycady...................88........

sude cisem.................90...............

beyazlim...........................

rapunzel77..................71........

forever1212.................68........

pataloji......................82.800

azraserra.................104.................?...............70

deryacık.................58.................?........................50

son liste buu :KK42::KK42:

ben bunları tablo yaparım bugün daha net görürüz onun üzerinden düzenleme yaparız olurmu şekerlerr:KK12::KK12:

kilomu düzeltim.........................

3 ay önce kalp krizi geçirdim stres nedeniyle hayatımda yeni bi sayfa açtım yeni hayatıımda kilolara yer yok aman kızlar kafanıza kimseyi takmayın ben taktım hasta oldum

alpim kendine dikkat et canım aman haa :)))

bu arada arkadaşlar benim ideal kilom nedir boy 1,84 kilo 100

evet evet her seyden once en onemli sey saglikli olabilmek. Ben de o nedenle ideal kilom diye yazdim. Bu siteyi ben yillardir okuyorum insanlar dis goruntuleriyle ilgili oyle seyleri dert ediyorlar ki bunun akabinde ivir zivir bi suru bilincsiz hareket. Yeniden cok gecmis olsun alpim. Umarim en saglikli sekilde diledigin kiloya ulasabilirsin:)

alpim kendine dikkat et canım aman haa :)))

bu arada arkadaşlar benim ideal kilom nedir boy 1,84 kilo 100

hasbekcim cogu saglik sitesinde ve yazilarda boyundan 10 eksik ideal kilo deniliyor. Yani bu durumda senin ideal kilonda 74 oluyor. Cok iyi biliyormus gibi yorum yapmak istemem ama yazilanlar ve benim icinde mantikli gelen bu canim

hasbekcim cogu saglik sitesinde ve yazilarda boyundan 10 eksik ideal kilo deniliyor. Yani bu durumda senin ideal kilonda 74 oluyor. Cok iyi biliyormus gibi yorum yapmak istemem ama yazilanlar ve benim icinde mantikli gelen bu canim

canım ben 25 kiloyu nasıl vericem yaa :KK43:((

çok geçmiş olsun canım sağlıklı uzun ömürler diliyorum........

isim Başlangıç kilo Şu an kilo hedef gün
triendy 60.7 59.4 55 1.
Mine39 68.8 66.6 60 8.

arkadaşlar herkes bilgilerini bu şekilde güncellerse güncel tabloyu yapabiliriz

çok çok geçmiş olsun canım RABBİM şifa versin bir daha yaşatmasın inş.

geçmiş olsun..Allah bi daha yaşatmasın..

Son düzenleme:
selam arkadaslar..
büyük bir sevincle aciklamak isterdim kilomu. ama aksamdan beri olanlar beni cok üzdü ben 4 yildir kk dayim böyle birsey görmedim yada benim oldugum yerlerde böyle olay yasamadim cok üzüldüm.
cok normal bir sorunun cevabi hakaret olmamaliydi. kaldiki cogumuz nuru kendimize örnek almistik. onun bu kiloda basardigini ben kendi adima cok daha fazla olan kilomda basarmaya sartlamistim kendimi .tek kacamak yapmadim yedi günde ve basarmak üzereydim gercekten
cok üzgünüm nur hakkini helal et. senin sayende diyerek baslayip merak eden arkadaslar icin yinede söyliyeyim. 90,4 ile basladim bu sabah yani 7 günün sonunda 84,8 kiloyum.. eminim son etapin sonunda bende 9 kilomdan en az kurtulmus olacaktim.. ne yapacagimida bilmiyorum su an
arkadaslar ben heraksam iki saat spor salonuna gittim ve diyete bire bir uydum birtek ayricalikla. birgün tavuk birgün balik yiyerek bol salatayla...
egeada topigi kapatacagim diyorsun kapat istiyorsan zaten tadi tuzu kalmadi..
insan surada söyledigi herseyden korkacakmi yanlis anlasilma korkusuyla. neyse ya

ablam seni tebrik ederim.devam mı diyete.

X