Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Dengesiz misin nesin sen??????terbiyesizliğe bak duruma bozmakmış???hasta mısın sen hastaysan tedavi ol kadın!!! karşında çocuk yok senin ben nasıl tüm iyi yönleri paylaştıysam yaşadığım olumsuzlukları da paylaştım dengesiz haddini bil!!!!!!!!!!!!!!!

...........................................................................................................................

nur35nur mesajı bu...bu saatten sonra yorumsuz....bana mesleğime laf söyleyenler....bu mesajı okusunlar vicdanlarına sorsunlar..biri, resmen biz olmazsak bu topik olmaz lafına getirmiş meseleyi..ben bu topikten reklam parası almıyorum ki..reytinge ihtiyacım da yok..ben istedim ki herkes zayıflasın..bi kadını zarefet mutlu eder...bu konu burada kapanmıştır benim tavrım net..bilginize..

Sizin mesleğinize laf edilmiyor, "ben öğretmenin bana yalan yakışmaz" diyerek mesleğinizi öne atan sizsiniz. Biz de yalanın yanı sıra bu üyeye karşı tutumunuzun da size yakışmadığını söylüyoruz. Bu kadar net.

Yukarıda alıntıladığın cevapta da Nur35nur'un kelimeyi yanlış anladığını görüyorum.
"anlamadım ben bu durumu bozma moralini "cümlesini
duruma bozmak olarak anlamış ve sinirlenip cevap yazmış.
Tamamen noktalama işaretlerinin yetersizliğinden kaynaklanmış.

beni eklemeyi de unutmayın:)kızlar bu arada evde spor alet olmayanlar veya yürüyüşe çıkamayanlar spor olarak neler yapıorsunuz evde? biz eşimle bir köyde yaşıoruz öğretmeniz 1+1 bir lojmanda kalıoruz yürüyüş bandı alacaktık yerimiz yok:KK43: birkaç video indirdim leslie ve brazil butt yapmayı düşünüorum onun dıında ne öneririsiniz göbek ve simidi eritmek için:KK9:

mekik gobek icin en etkili yontem yarim mekik nefesleri dogru alirsan bir haftada bu diyetle birlikte etkisini gorursun 20 defa normal mekik cek gobek icin simit icinde yine yari mekigi saga ve sola olmak uzere yirmiser defa cek zaten insan kilo kaybetmeye baslayinca ilk once bu gobek yaglari gidiyo simit kuculuyo sporlada desteklersen baya farkediliyo
benim basenlerde oldugu icin ayakta sag kolumu acip bi duvara tutunup sol bacagimi sola dogru acip kapama hareketi yapiyorum sonra diger tarafa ddonup yapiyorum etkisi cok var bu hareketi cok insan bilmiyo bi uzman soylemisti tek basen eritme hareketi budur diye
onun disinda birde basenler icin sag tarafa yan yatip sag el basin altina koyup dum duz durup sol bacagi once karina cekip birakip sonra yukari kaldirip indirerek de hareketler yapiyorum bunlarin aslinda isimleri vardi hatirlayamadim boyle anlattim

Arkadaşlar 19 mayısta sadece diyete akşam yemeğim ile başlamıştım o gün yarım saatte spor yapmıştım fakat o gün tartılmadığım için o günü yok saymıştım. Dün buraya 75 kg. ile bende katılıyorum yazmıştım günde yarım saat koşu bandı, bu diyet ve 2.5 lt. su ile devam eden diyetim neticesi bugün tartıda 74 kg. görmemi sağladı yani bir buçuk günde 1 kg. :KK55:

mekik gobek icin en etkili yontem yarim mekik nefesleri dogru alirsan bir haftada bu diyetle birlikte etkisini gorursun 20 defa normal mekik cek gobek icin simit icinde yine yari mekigi saga ve sola olmak uzere yirmiser defa cek zaten insan kilo kaybetmeye baslayinca ilk once bu gobek yaglari gidiyo simit kuculuyo sporlada desteklersen baya farkediliyo
benim basenlerde oldugu icin ayakta sag kolumu acip bi duvara tutunup sol bacagimi sola dogru acip kapama hareketi yapiyorum sonra diger tarafa ddonup yapiyorum etkisi cok var bu hareketi cok insan bilmiyo bi uzman soylemisti tek basen eritme hareketi budur diye
onun disinda birde basenler icin sag tarafa yan yatip sag el basin altina koyup dum duz durup sol bacagi once karina cekip birakip sonra yukari kaldirip indirerek de hareketler yapiyorum bunlarin aslinda isimleri vardi hatirlayamadim boyle anlattim

canım bu gıdı için ne yapmamızı önerirsin eritemedim şu gıdığı :)))

Arkadaşlar 19 mayısta sadece diyete akşam yemeğim ile başlamıştım o gün yarım saatte spor yapmıştım fakat o gün tartılmadığım için o günü yok saymıştım. Dün buraya 75 kg. ile bende katılıyorum yazmıştım günde yarım saat koşu bandı, bu diyet ve 2.5 lt. su ile devam eden diyetim neticesi bugün tartıda 74 kg. görmemi sağladı yani bir buçuk günde 1 kg. :KK55:

Evet canım ilk gün 1 kilo gitmiş çoğu arkadaşta.
Ben de ilk gün 1 kilo vermiş,inanamıştım.Hatta tartının
bozuk olduğunu bile düşünmüştüm.
Diğer günler biraz daha yavaşlıyor ama gidiyor yine gram gram.

Açıkçası pztesi günü sayfayı daha şen şakrak bulmayı ümit ediyordum.yazılanları okuyunca üzüldüm.ben birbirine bu kadar yardım eden ,destekleyen başka bir topic daha görmemiştim.neyse bizim olumuz kilo vermek.o amaçla buradayız.kilo vermenin ne kadar üzücü,sıkıntılı ve zahmetli bir durum olduğunu çok iyi bilirim.moral bozmadan yolumuza devam ediyoruz kızlar.

Bugün regl oldum.tartıya çıkmadım.çıksam birde ona moralimi bozacaktım.hafta sonu reglin yaklaşmasından dolayı ufak tefek kaçamaklarım oldu.tatlı krizimi tarçınlı süt ile filan bastırmaya çalıştım.ama genel olarak diete sadıktım.

Uzun yürüyüşler yaptım fakat bugün regl dolayısıyla spora ara verdim.sancıdan hiç birşey yapamam zaten.

Bu diete kuzenim 1 haftadır devam ediyor(erkek) bir haftada günde 1 saat koşu ile 6 kg verdi.kilosu 88 idi şimdi 82.erkek olması ve bol spor ile kilo vermesi daha kolay oldu.bende kilo çok az gidiyor.çok normal artık son 6-7 kilomdayım.eger sporda yapmazsam daha az gider.

Günaydın arkadaşlar.:)

Dünden beri 400 gr daha gitti tavuk diyetiyle.:) 3 günde 2300 gr oldu çok sevinçliyim ancak soruma yanıt alamıyoırum.

Diet kola veta sekersiz nesacafe yasak mı bu diyette?

ben cevap vereyim yani kendi yaptigimi yazayim ben diet kola icmedim hic ama cay kasiginin ucuyla seker katip turk kahvesi yapip iciyorum kahvaltidan sonra napayim vazgecemiyorum ben kahveden. nescafede ictim bi defa dun yazamayi unutmusum kahve ictigimi.
ama gunde bir defayi gecmese iyi olur cunku kahve vucutda su toplamaya neden oluyo
aslinda bu diyetde sadece tavuk ve salata var diye biliyorum ama ben kendime gore ayarliyorum yoksa cabuk bozmaya musait bi iradem var benim o yuzden kendimi sIkmadan yapiyorum dietimi

Evet canım ilk gün 1 kilo gitmiş çoğu arkadaşta.
Ben de ilk gün 1 kilo vermiş,inanamıştım.Hatta tartının
bozuk olduğunu bile düşünmüştüm.
Diğer günler biraz daha yavaşlıyor ama gidiyor yine gram gram.

Bu arada ben sabah kahvaltısında kibrit kutusu kadar peynir, domates, salatalık ve 4 adet zeytin yiyorum. Unonun light ekmeğini kullanıyorum hem kalorisi düşük hemde çok tok tutuyor her öğünde iki dilimde ondan yiyorum. Bugünden itibaren menüme 4 kaşıkta sebze yemeği ekleyeceğim. Geçen yıl bu yöntemle 1 ayda altı kg. vermiştim ve bir yıldır hiç o kilolarıda geri almadım.

canım bu gıdı için ne yapmamızı önerirsin eritemedim şu gıdığı :)))

ben bu diyetle tahminim 4 kilo kaybettim ve gidim epeyce eridi
onun disinda ben her dusda sert sekilde keselerim kandolasimi olmasi icin ve hemen her aklima gelisinde boynumu hareket ettirecek seyler yaparim
basimi saga sola yatirarak gerdirmek gibi yada cenemi disari cikartip basimi yukari kaldirmak gibi seyler yaparim dene faydasi olur ama en guzel kilo vererek yok oluyo gidi

slm kızlar banada yer varmı
Bugün sabah 58 kilo ile diyete başladım
Sabah tavuk yoktu salata yedim birde yağsız hindi salam 2 incecik dilim

Kahvaltı altarnetifimiz varmı
Yumurta gibi mesela:KK31:

Kızlar size bir sorum olacak ben geçen yıl bir ayda 6kg. vermiştim zayıflamıştım ama yüzüm çok çökmüştü,yanaklarım aşşağıya doğru sarkmıştı sanki beş yaş yaşlanmış gibi görünüyordum. Bunun nedenini araştırdım diyet yaparken yeteri miktarda protein alınmadığındanmış. Bende yine böyle olmamak için diyette peynire, yumurtaya ve süte yer vereceğim.Ayrıca portakal yağının sıkıştırıcı etkisi nedeniyle hergün yüzüme masaj yapıyorum. Zayıflarken bu sorunu yaşayanlar varmı aranızda varsa siz neler yapıyorsunuz fit ama genç görünmek istiyorum:KK8:

Kızlar size bir sorum olacak ben geçen yıl bir ayda 6kg. vermiştim zayıflamıştım ama yüzüm çok çökmüştü,yanaklarım aşşağıya doğru sarkmıştı sanki beş yaş yaşlanmış gibi görünüyordum. Bunun nedenini araştırdım diyet yaparken yeteri miktarda protein alınmadığındanmış. Bende yine böyle olmamak için diyette peynire, yumurtaya ve süte yer vereceğim.Ayrıca portakal yağının sıkıştırıcı etkisi nedeniyle hergün yüzüme masaj yapıyorum. Zayıflarken bu sorunu yaşayanlar varmı aranızda varsa siz neler yapıyorsunuz fit ama genç görünmek istiyorum:KK8:

bende kilo verdiğim zaman yüzüm çöküyor o halimi hiç beğenmiyorum kimse beğenmiyor
Kilo alınca güzelleşiyorum ama vücut kötü oluyor bu kez :)
ortası yok bende sanırım çözüm ne olabilir bilemiyorum ama şok diyetler sebeb olabiliyor bazen

20 kiloyu nasıl verdin kızzzz :)))
sağlıklı beslenerek canım 11 ayda tam 20 kilo verdim 2011in 10.ayında 59.8le 20 kilom gitmişti,bi 3-4ay 60-61lerde süründüm sabit kaldım yesemde almadım dikkat etsemde veremedim sonra nesfite başladım 56ya kadar düştüm,son bir aydırda deli gibi yiyorum 59 olmuşum reglimde başladı oldum 60 neyseki tekrardan dikkatli beslenmeye başladım,gerçi tam uyamıycam ben ama olsun bi moral oluyo yinedee:KK16::KK16:

son listee

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50........ . ...................58.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .......................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53.......... ........................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58......... ........................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.... .........................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................57.1...3.gün

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................86 (7.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................68.8 ............................66.9

dafi.......................................99..... ...........................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64........ .........................

zeynep_zeliha..........................75......... .......................

laparaa...................................73.8.... ..........................73.3.........1.gün

triendy...................................60.7..............................59.4..........(1.gün)...............hedef:55

balıkesir.......................

nazlma..................56.4...................... 55.3....................hedef 50..............

basiyazmalikiz...........52........................... .............

retbutterfly...............75.............

hasgul......................99....

cadycady...................88........

sude cisem.................90...............

beyazlim...........................

rapunzel77..................71........

forever1212.................68........

pataloji......................82.800

azraserra.................104.................?...............70

deryacık.................58.................?........................50

son liste buu :KK42::KK42:

ben bunları tablo yaparım bugün daha net görürüz onun üzerinden düzenleme yaparız olurmu şekerlerr:KK12::KK12:

Son düzenleme:
Maşallah canım :)))
kaçıncı günün ve spor yapıyormusun ???

Tesekkurederim canim dun bir haftayi bitirdim bugun ve yarin icin ara verdim ama hic spor yapmadim 15 gun sonra sinavlarim var onlara calisiyorum ayni zamanda ev hanimiyim spora pek vakit bulamiyorum hic spor yapmadim bu kilo sporsuz olarak gitti :))

X