Eeee konu neydi :D

Vay be kimse de yazmamis. Ilk ben yazayim o zaman hayirli olsun topigin :KK19:
Ben yazacaktım
xenforo-smilies-kk70.gif

Hayırlı olsuun topik
xenforo-smilies-kk50.gif

Ben yazacaktım
xenforo-smilies-kk70.gif

Hayırlı olsuun topik
xenforo-smilies-kk50.gif

Senden once davrandim :KK45:

Hoşgeldin bilgece. Seni ne zaman görsem aha şimdi bıyık bürkcen sanıyorum :)
Herkeşler şuan bdv de internet kabadayılığı yapan aplayla ilgileniyor :)
hosbuldum Sağol. :KK45:
Neler yapiyorsun? Yas kac anlat bakalim :KK53:
ben 25 yasindayim 1.5 yillik evliyim. Daha dogrusu 2ye yaklastim.boyle iiste :KK19:

Merhabalar gençler ve her daim genç kalanlar, ben de 22 yaşındayım, mühendis bir bayanım, mutluyum, aynı zamanda öğrenci olma yolundayım. Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz yaşlarınız kaç bakayım :KK70:

Senden once davrandim :KK45:

hosbuldum Sağol. :KK45:
Neler yapiyorsun? Yas kac anlat bakalim :KK53:
ben 25 yasindayim 1.5 yillik evliyim. Daha dogrusu 2ye yaklastim.boyle iiste :KK19:
Şimdi bulaşıkları makinaya dizdim dah bu saatte canavarlar anca rahat verdi :)
33 yaşındayım 13 yıllık evliyim 2 tane birbirinden canavar cadı kızım var :) ikiside kk da doğdu :KK70:
Çok karşılaştık seninle kk da da ben adımı değiştirdim yeni :)
Hımm birde kahve yaptım içer misin?

Merhabalar gençler ve her daim genç kalanlar, ben de 22 yaşındayım, mühendis bir bayanım, mutluyum, aynı zamanda öğrenci olma yolundayım. Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz yaşlarınız kaç bakayım :KK70:
Şimdi ben 33 olabilirim ama hissettiğim 25 yani :KK70: benim iş çok fonksiyonlu ya aşçılık var doktorluk var öğretmenlik var ooo daha neler neler var anlican 2 çocuklu ev hanımıyım :)

Seni sevmiuoooooommm :63::63::63: hic kiskanmiyoooruumm:63::63:

Şimdi bulaşıkları makinaya dizdim dah bu saatte canavarlar anca rahat verdi :)
33 yaşındayım 13 yıllık evliyim 2 tane birbirinden canavar cadı kızım var :) ikiside kk da doğdu :KK70:
Çok karşılaştık seninle kk da da ben adımı değiştirdim yeni :)
Hımm birde kahve yaptım içer misin?
vay masallah Rabbim.nice uzun huzurlu mutlulukla dolu omurler versin sevdklerinizle. Darisi basimiza. Oyy ben bulasiklari oylece mutfağa koydum sabah hallederim. Esim uyudu brn dr burdayim.
aa ayrica kahveye hic hayir demem carpinti yapiyo ama olsun :KK50:
Aa evet nick degistirdin di mi? Eski nickin neydi ya? Benim hafizam pek iyi degildir de :KK70::KK70:

Şimdi ben 33 olabilirim ama hissettiğim 25 yani :KK70: benim iş çok fonksiyonlu ya aşçılık var doktorluk var öğretmenlik var ooo daha neler neler var anlican 2 çocuklu ev hanımıyım :)
Oo maşallah, hem doktor hem öğretmen hem aşçı nasıl olunuyor derken sonra çaktım köfteyi :KK70: benim yaşımda 2 yıllık evliymişsin maşallah ya, gerçekten özendim:KK43:( :KK70:

vay masallah Rabbim.nice uzun huzurlu mutlulukla dolu omurler versin sevdklerinizle. Darisi basimiza. Oyy ben bulasiklari oylece mutfağa koydum sabah hallederim. Esim uyudu brn dr burdayim.
Aa evet nick degistirdin di mi? Eski nickin neydi ya? Benim hafizam pek iyi degildir de :KK70::KK70:
Sen benim kalın dudaklarımı mı kıskanıyorsun bakayım :KK70:

Teşekkür ederim :) erken evlendik çocuk işi geç oldu ama olsun vardır bir hayır dedik bekledik.
Amann ev işi hiç bitmiyor ya of sabahtan beri neler yaptım ama hiç olmamış gibi kızlar sağolsun bomba koyuyor eve :)
Anca bu saatlerde yapabiliyorum hem eşimi bekliyorum hemde vakit geçmiş oluyor daha 4 e çok var demi baya iş yaparım ben o gelene kadar :KK70:
Bu arada eski adım nazliedam dı bildin mi?

X