Düzenli kuran okumak isteyenler buraya

Merhaba teşekkürler iyilik sağlık siz nasılsınız L LADY VEGA 💕
Şu an ofisteyim eve geçince (Yasin+vakıa ) secde suresini ve mealini okumayı düşünüyorum bu gece okuyamasam da bu hafta içinde bitirmek inş niyetim. ☺️
Merhabalar iyiyim teşekkür ederim sizi sormalı 😊🌸Amin inşallah Allah kabul etsin 🤲bende günlük fetih ve vakıa okumayı planlıyorum extra okursam o da kısa günün kârı
Ağzınıza sağlık 💜🌺 Allah kabul etsin hanımlar.

Herkese merhabalar 🌺
Nasılsınız?
Çok şükür reglim bitti abdest aldım. Bu akşam hedefim 4 sayfa okumak.

Hayırlı akşamlar kizlar... Bende Kur'an'ı yavaş okuyorum ve bazı harfleri karıştırıyorum diye cüz'den başladım. YouTube'dan derslere katılıyorum ama hamileliğim çok zor geçiyor sürekli midem bulanıyor kendimi veremiyorum 😔 bana da dua edin şu bulantılarım bitsinde bende Kur'an'ı Kerim'e geçip okuyabileyim 😔 çok huzursuz oluyorum bu şekilde

Hayırlı akşamlar kizlar... Bende Kur'an'ı yavaş okuyorum ve bazı harfleri karıştırıyorum diye cüz'den başladım. YouTube'dan derslere katılıyorum ama hamileliğim çok zor geçiyor sürekli midem bulanıyor kendimi veremiyorum 😔 bana da dua edin şu bulantılarım bitsinde bende Kur'an'ı Kerim'e geçip okuyabileyim 😔 çok huzursuz oluyorum bu şekilde
Hayırlı akşamlar 💐
YouTubedan dinlemek isabetli bir karar olmuş kulak aşinalığıyla harfleri daha güzel telafuz edersiniz 21 gün boyunca ara vermemeye çalışın bir sayfa dahi olsa ☺️ Sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi 🙏🏼

Ben de hatim yapıyorum şu an 3. Cuzdeyim.
Burdan düzenli hale getireyim inşallah.
Herkes kendi hattını okuyor öyle değil mi?

Merhaba Hoş Geldiniz 🌺
Sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah tabii ki size de dua ederiz hem çok iyi etmişsiniz YouTube üzerinden dinleyerek.
Rabbim yardımcınız olsun çabucak kucağınıza alın, kurani kerime geçin inşallah.
Allah kabul etsin şimdiden 🌸
Ben de birazdan Yasin ve vakıa okuyacağım
Allah kabul etsin 🌺
Ben de hatim yapıyorum şu an 3. Cuzdeyim.
Burdan düzenli hale getireyim inşallah.
Herkes kendi hattını okuyor öyle değil mi?
Merhaba Hoş Geldiniz 🌺
Allah kabul etsin bende hatim için okuyorum 9.cüzdeyim şuan. Herkes nerden okumak isterse öyle okuyor. Maksat kurani kerimi düzenli hale getirmek.
Ben hatim okuyorum 21.cüzdeyim ama arkadaşlar karışık okuyor galiba ☺️
Maşallah siz bayağı ileridesiniz🌺
her namaz sonrası 4 sayfa okuyorum böylece günde bir cüz bitmiş oluyor.
rutin haline gelince çok çok keyifli.
Keşke düzenli namaz kılabilsem ama inşallah onu da düzenli hale getireceğim. Düzenli ibadetle gelen o iç huzur zaten insana yetiyor. Allah kabul etsin.
Yatsıdan sonra gün içinde işte oluyorum çünkü ☺️
Bende öyle şuan okuma imkanı bulabildim mesela. Ama önemi var mı tam bilemiyorum hangi saatte okuduğumuzun

Bende öyle şuan okuma imkanı bulabildim mesela. Ama önemi var mı tam bilemiyorum hangi saatte okuduğumuzun
Teşekkür ederim 💕 benim hatimime 2 yıl olacak sınav iş vs derken bitmedi 🙈
Ayrıca Türkçe mealiyle okuyorum ekstra uzuyor süre .
Bence de bi önemi yok ben geceleri fırsat bulabiliyorum sadece 🤗

Hayırlı akşamlar 💐
YouTubedan dinlemek isabetli bir karar olmuş kulak aşinalığıyla harfleri daha güzel telafuz edersiniz 21 gün boyunca ara vermemeye çalışın bir sayfa dahi olsa ☺️ Sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi 🙏🏼
Allah razı olsun. Ama malesef ki düzenli halde günlük yapamıyorum çünkü midem çok kötü ve düşük riski var oyuzden sürekli yatıyorum. Midem bulanmasa yine oturur okurum ama midem bu haldeyken odaklanamıyorum...

Selam..ben de birseyler yapmak istiyirum ama olmuyor. Bu konuda destek olabiliecek bi arkadas belki gorur vesile olmak ister. Whatsap grubu varsa o da olur. Her turlu destege acigim.

Allah razı olsun. Ama malesef ki düzenli halde günlük yapamıyorum çünkü midem çok kötü ve düşük riski var oyuzden sürekli yatıyorum. Midem bulanmasa yine oturur okurum ama midem bu haldeyken odaklanamıyorum...
İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Rabbim Şafi adıyla şifa versin sizlere.
Selam..ben de birseyler yapmak istiyirum ama olmuyor. Bu konuda destek olabiliecek bi arkadas belki gorur vesile olmak ister. Whatsap grubu varsa o da olur. Her turlu destege acigim.
Merhaba bizim WhatsApp grubumuz yok yani benim açtığım yok. Günlük okumalarınızı burada bildirim olarak bizimle paylaşabilirsiniz ama.

14 Aralık => 6 sayfa kurani kerim okudum
15 Aralık=> 6 sayfa okuma hedefim var

Selam hanımlar. Nasılsınız. 🥰
Topik çok güzell. Hergün ortalama 5 syf civarında bende okumaya çalışıyorum. Size katılmak isterim. Birbirimize destek olursak kaçamayız.Bazen günün telaşıyla kalabiliyor. :KK23:

Selam hanımlar. Nasılsınız. 🥰
Topik çok güzell. Hergün ortalama 5 syf civarında bende okumaya çalışıyorum. Size katılmak isterim. Birbirimize destek olursak kaçamayız.Bazen günün telaşıyla kalabiliyor. :KK23:
Merhaba Hoş Geldiniz 💜🌺
Bize katılmanızı çok isterim hep birlikte inşallah güzel okumalar yaparız.

X