Düzenli kuran okumak isteyenler buraya

Selam kizlar

Topik cok guzel ve faydali olmus

Ben namazlarima elimden geldigi kadar dikkat eden biriydim yani hamilelikde bile doguma gidene kadar kildim.

Ama bebek oldugundan beri hayatimda hicbirseye yetisemez oldum

5 vakit namazimi kilinca kendimi cok buyuk bise yapmis gibi hissediyorum

Hep bir kosusturmaca icerisindeyim
Namazin farzlarini kilabiliyorum ancak
Suan arkadasimin babannesine 1 yasin ve 16. Cuz borcum var

Selam kizlar

Ben namazlarima elimden geldigi kadar dikkat eden biriydim yani hamilelikde bile doguma gidene kadar kildim.

Hoşgeldiniz 🌹

Evet çok da düzenli sayılmaz aslında ama 21 gün boyunca her gece yasin okumaya niyet ettim Allah’ın izniyle şu an 8.günümdeyim ☺️
Ayrıca hatimim var min haftada 1 okumaya gayet ediyorum(pazartesi günleri genelde). Bugün haftasınu evdeydim tüm gün, birazdan Rum suresi ve mealini okuyacağım 🌸
Ne kadar güzel 🌺🌺 Allah kabul etsin.
Selam kizlar

Hoş Geldiniz o halde sizin de düzenli bildirimlerinizi bekliyor olacağım birlikte düzene gireriz inşallah 🌺🌺💜

Neyiniz var çok üzüldüm
Mide bulantım geçmedi gitti hareket ettikçe midem bulanıyor. İçimden bi koku geliyor gibi hissediyorum 🤦🏼‍♀️
Emin olmasam hamileyim diyeceğim ama o da değil anlamadım gitti. Kvm daha hasta birde o var 🤷🏻‍♀️
Yemeği benim üstümde yapıp gönderiyorum derken zaman nasıl geçiyor anlamadım gitti. Yorgunluktan ne Kuran ne namaz 😥😔

Mide bulantım geçmedi gitti hareket ettikçe midem bulanıyor. İçimden bi koku geliyor gibi hissediyorum 🤦🏼‍♀️
Emin olmasam hamileyim diyeceğim ama o da değil anlamadım gitti. Kvm daha hasta birde o var 🤷🏻‍♀️
Yemeği benim üstümde yapıp gönderiyorum derken zaman nasıl geçiyor anlamadım gitti. Yorgunluktan ne Kuran ne namaz 😥😔
Bir doktora göründünüz mü? Kulak kristallerinizde oynama vardır belki. Çok geçmiş olsun. Siz iyileşince başlarsınız o zaman.

Bir doktora göründünüz mü? Kulak kristallerinizde oynama vardır belki. Çok geçmiş olsun. Siz iyileşince başlarsınız o zaman.
Geçtiğimiz günlerde acile gitmiştim ondan sonra da tekrar gitmedim doktora. Ha bugün geçti ha yarın geçti derken iyice etkiledi beni 😔 Aslında dediğiniz gibi tekrar bi doktora gitsem iyi olur. Çok teşekkür ederim

Ne kadar güzel 🌺🌺 Allah kabul etsin.

Hoş Geldiniz o halde sizin de düzenli bildirimlerinizi bekliyor olacağım birlikte düzene gireriz inşallah 🌺🌺💜
Amin 🤲🏻 Cümlemizinkini
Geçtiğimiz günlerde acile gitmiştim ondan sonra da tekrar gitmedim doktora. Ha bugün geçti ha yarın geçti derken iyice etkiledi beni 😔 Aslında dediğiniz gibi tekrar bi doktora gitsem iyi olur. Çok teşekkür ederim
çok geçmiş olsun 💐

Selamlar bu arada geçmiş olsun _Elferay_ _Elferay_ ☺dün okuyamadım ama dinledim bugün fetih el-hucurat kaf ve yasin sürelerini okudum Allah kabul etsin inşallah 🙏
Allah kabul etsin ben de bugün lokman suresi ve mealini okudum 🤲🏻
Hanımlar merhaba nasılsınız? Ne kadar mutlu oldum bilseniz bildirimlerinizi görünce rabbim kabul etsin ağzınıza sağlık. Hala regl olduğum için herhangi bi okuma yapamadım maalesef.
_Elferay_ _Elferay_ nasıl oldunuz? Doktora göründünüz mü?

quzuu quzuu Butimar- Butimar- bugün bir okuma planınız var mı?

Merhaba teşekkürler iyilik sağlık siz nasılsınız L LADY VEGA 💕
Şu an ofisteyim eve geçince (Yasin+vakıa ) secde suresini ve mealini okumayı düşünüyorum bu gece okuyamasam da bu hafta içinde bitirmek inş niyetim. ☺️

Merhaba teşekkürler iyilik sağlık siz nasılsınız L LADY VEGA 💕
Şu an ofisteyim eve geçince (Yasin+vakıa ) secde suresini ve mealini okumayı düşünüyorum bu gece okuyamasam da bu hafta içinde bitirmek inş niyetim. ☺️
Hanımlar merhaba nasılsınız? Ne kadar mutlu oldum bilseniz bildirimlerinizi görünce rabbim kabul etsin ağzınıza sağlık. Hala regl olduğum için herhangi bi okuma yapamadım maalesef.

Merhabalar iyiyim teşekkür ederim sizi sormalı 😊🌸Amin inşallah Allah kabul etsin 🤲bende günlük fetih ve vakıa okumayı planlıyorum extra okursam o da kısa günün kârı

X