Kendim için neler yapabilirim?

Konundan öyle anlaşılmıyor işte. Çalışmak psikolog hobi film. O yüzden sosyal hayat sıfır gibi anlaşılıyor. Hayatında sürekli hareket olduğu için ufacık boşluk bayıyor demek. Yada hayatta alacağın zevk kalmamış. Misal ben evlenmeden önceki yıllarımı deli gibi yaşadım tüm spor faaliyetleri gezmeler falan şimdi evliyim çalışıyorum çocuğum var. Bu yüzden evde yalnız olup oturmak keyfini çıkarmak bana ultra lüks gibi geliyor. Evimi pijemalarımı yatağımı hep özlüyorum. Çünkü başka şeyden tat almıyorum.
Haklısınız kendimle ilgili ayrıntı vermedim. Evlat kaybı sebebiyle psikolojik yardım almaya başladım. Psikolog da bunu tavsiye etti. Pek çok fikir yazılırsa okuyan başkaları da faydalanır diye düşündüm.

el becerin varsa evde yapmak için punch kanaviçe tarzı şeyler deneyebilirsin. bunların harıcınde kesinlikle yoga ve plates öneririm hatta yogayı çetin çetintaş başlangıç serisi insana çok iyi geliyor
Hiç yoga denemedim. Hemen youtube'dan bakacağım. Teşekkürler 🩵

Film izlemek benim için oldukça faydalı bir hobi. Farklı kültürlerden popüler şeyileri öğrenebiliyorum. Bu sayede İngilizce'yi iyi konuşabiliyorum. Hatta yabancı bir arkadaşım "Yurt dışında yaşayıp dönmüş gibi İngilizce konuşuyorsun." der. Tabii bunun için sadece izlemek yetmiyor. Yeni duyduğum her kelimeyi internetten araştırırım, farklı ülkelerde nasıl telaffuz edildiğini dinlerim. Deyimlerin nasıl türediğini araştırırım vb.
Aslında bir önerim var. Yappoz yapmayı seviyorsan alabilirsin. Baya büyük bir tablo almıştık. Minnacık parçalar . Akşam eş yada ben kimin canı sıkılıyorsa hergün bi kaç parça bulup takıyorduk baya zevkliydi. Bitirince tablo yapıp eve astık. Her bakıldığında insanın çok hoşuna gidiyor.

el becerin varsa evde yapmak için punch kanaviçe tarzı şeyler deneyebilirsin. bunların harıcınde kesinlikle yoga ve plates öneririm hatta yogayı çetin çetintaş başlangıç serisi insana çok iyi geliyor
Çok güzel videoları var. Kaygı için, kendini bulmak vb. konulu. Teşekkür ederim tavsiyeniz için 💖

Çok teşekkür ederim tavsiyeler için. Yağlı boya yapıp internetten satsam mı diye aklıma geldi aslında 😃

Ben hic satmayi denemedim. :) cevreden isteyenler oluyordu eşimin kardeslerinin, halamin vs evlerine begendiklerinden vermistim. Evde birikinti oluyor tabloyla calismak. 😄 Maddi kaygi olmayacksa evdekileri boşaltmak adina uygun fiyata satabilirsiniz belki.

X