Manevi olarak desteğe ihtiyacım var kızlar...

Ben senelerrrceeee uğraştım çok kereler tedaviler yaptırdım tüp bebekler yaptırdım 4 kaybım oldu en son ikizlere hamile kaldım birini kaybettim. Allah’a binlerce şükür olsun rabbim ömür versin şimdi 4 aylık kızım var.
Bu saatte de onu beslemeye kalktım o arada gördüm mesajı yazmak istedim,

Güzel arkadaşım güzel arkadaşlarım hepinize bu anne dua ediyor rabbim boş bırakmasın kucaklarımızı hiç birimizin amin 🥰 uykusuz geceler aşılar minik kıyafetler bebek bezleri memelerden taşan sütler ay tekme attı heyecanı dilerim anneliğin hakkını verecek herkese nasip olsun yüreğimden dua ediyorum herkese 🥲🧿 yalnız sonradan demedi demeyin biraz zor bir süreç bana kimse dememişti korkutmak istemedik dediler sonradan. Çok kızmıştım ondan baştan söyleyim sonra suçlamayın 🥰
Canim Allah razı olsun.. rabbim sağlıkla hep beraber mutlu huzurlu yaşamanızı nasip etsin allah bagislasin 🫶🏻 amin inşallah bizimde kucaklarımız dolar 🙏🏻

Kızlar araba gözümün önünde uyandığımda beri test yaparsam ilk idrarla yapayim diye wc bile girmedim 😮‍💨🫠🙈 ama test almaya cesaretim yok.... 😔😔😔

Canım yaptın mı test ? S simsim507
Eczaneden awox diye bir markanin erken gebeligi vardi onu aldim , ikinci idrar ama en az 3 saattir tuvalete cikmamistim. Bat 30 Eylül suanda negatif görünüyor muhtemelen yine gebelik olmadi....

Eklentiler

• IMG_20240927_161601.jpg
    IMG_20240927_161601.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 4
X