Düzenli kuran okumak isteyenler buraya

Sizi de beklerizzz gelmek isterseniz.

_Elferay_ bu akşam başlayalım mı düzenli okumalarımıza? Nasıl oldunuz?

Çok teşekkür ederimmm. Dün gece acile gittik eşimle bi parça oldum umarım daha da toparlarım.
Akşam başlayalım o zaman. Namaza da başlamadım daha
Siz nasıl oldunuz ? Daha iyisinizdir inşallah

Çok teşekkür ederimmm. Dün gece acile gittik eşimle bi parça oldum umarım daha da toparlarım.
Akşam başlayalım o zaman. Namaza da başlamadım daha
Siz nasıl oldunuz ? Daha iyisinizdir inşallah
Peki sebebi neymiş rahatsızlığınızın? Evet evet ben iyiyim şükür şeker ilacına ara vermiştim ama yok ilaçsız devam edemiyorum. Başladım ilaca kesildi yine şikayetler.

Peki sebebi neymiş rahatsızlığınızın? Evet evet ben iyiyim şükür şeker ilacına ara vermiştim ama yok ilaçsız devam edemiyorum. Başladım ilaca kesildi yine şikayetler.
Allah iyilikten sağlıktan geri koymasın kimseyi.
Size de çok geçmiş olsun.
Rahatsızlığım için şöyle diye bi şey söylemedi doktor serum takıp gönderdi işte. Aman o bile baya iyi geldi çok şükür

Çok şükür çok şükür. Peki bu akşam kurani kerim okuyabilecek misiniz?

02.12.2021
Çok şükür hedefime ulaştım.
9.cüze kadar geldim. Yarınki hedefim 5 sayfa okumak.

Çok şükür çok şükür. Peki bu akşam kurani kerim okuyabilecek misiniz?
Selammmmm..
Gündüz kvme gitmem gerekti daha yeni gelebildim eve. Kvm hasta 2 mutfağını temizledim. Çift daire kullanıyorlar. Öldüm yaaa. Eve geldim çocukları yatırdım daha üstümü değişmedim. Bilmiyorum ne yapsam. Yatıp uyusam mı, okusam mı bilmiyorum.

Konunuzu çok beğendim L LADY VEGA hayırlı olsun
Ben de kendimce haftada bir sure okuma programı yapıyorum hem iş hem sınavlardan dolayı yavaş ilerliyorum ama şükür 2 senedir rutine bindi yavaş da olsa

naptınız okudunuz mu? Bugün işleriniz yoksa 1 sayfa bile olsa okuyun derim.
sizi de sayfamızda bekleriz ama okumalarınızla bize mmotivasyon verirsiniz hem

03.12.2021
Bugün çok yorgun olduğum için kurani kerim okumayı yarına erteleyip inşallah 10 sayfa okuyacağım sabah ve akşam olmak üzere 5er sayfadan.

04.12.2021
Bugün regl olduğum için okumalarımı regl bitimine kadar ertelemek mecburiyetinde kaldım.

Konunuz hayırlı olsun bende katılmak isterim arapça bilmiyorum ama az da olsa günlük kuran okuma rutini oluşturmak isterim ☺

Konunuz hayırlı olsun bende katılmak isterim arapça bilmiyorum ama az da olsa günlük kuran okuma rutini oluşturmak isterim ☺
Hoş Geldinizzz okumalarınızı burda bizimle paylaşırsanız çok seviniriz hem birbirimize motivasyon verir güzel şeylere vesile oluruz

Çok iyiyim teşekkür ederim tam hevesli bir şekilde başladım ki regl oldum okumalar ve namaza ara verdim tabii ki mecburen. Sizde durumlar nasıl düzenli okuyorum demiştiniz sanırım öyle hatırlıyorum
Evet çok da düzenli sayılmaz aslında ama 21 gün boyunca her gece yasin okumaya niyet ettim Allah’ın izniyle şu an 8.günümdeyim
Ayrıca hatimim var min haftada 1 okumaya gayet ediyorum(pazartesi günleri genelde). Bugün haftasınu evdeydim tüm gün, birazdan Rum suresi ve mealini okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…