Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dediğin gibi gerçekten eşte bitiyor olay. Ama ı'm huzur bozmak olduktan sonra bir telefonla her şey oluveriyor. Yaklaşık bir saat önce yine bir konuşma yaptık. Artık o kadar dolu ve öfkeliyim ki eşime bağırmadan konuşamaz hale gelmiştim. Sakinliğimi korudum, bu evlilik benim için yükten başka bir şey değil artık dedim. Durdu, düşündü uzun uzun. Üzüldü de böyle hissettiğimi bilmiyormuş. Bür şeyleri değiştirmek için elimden geleni yapacağım dedi.

Kırılmasın diye eşime bir şey demek istemiyordum, anlatmıyordum yaşadıklarımı,duygularımı.anlatmadıkça birikip beni tüketiyor ve çözülmeden, karşı tarafın haberi bile olmadan ben kendi kendimi yiyip bitiriyorum.
iyi ki varsınız. Burada yazmak, paylaşmak o kadar iyi geliyor ki. Anlaşılmak, dıygularımı rahatça ifade edebilmek beni rahatlatıyor. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.
Estağfurullah canım yeter ki iyi ol. Biriktirip anlatmamak öfkelendiriyor insanı. Ahhh şu dıs kapının mandalları çifte telli oynasınlar

Çok teşekkür ederim nego.😍 Allah hayırlısını nasip etsin.
O zaman gelsin mi bir ütü fotoğrafı. 🤣🤣🙈

shocked-cat.gif

Ütü bizim kırmızı çizgimizdir değil mii negoşum🤣🤣🤣

Kizlar benimde yerler takintı.yerde az bi toz tuy olsun asla icim rahat etmez ve o ev bana göre cok.pistir.
Yurürken gözüm hep yerlerde
Bende robot istiyorum.akrabalarimda olmayan hemen hemen yok.cok rahat diyorlar.
Annemdede var valla biz kahve içerken o yerleri pirıl piril yapiyor.bi kac aya alirim insallah.o zaman bi sabah bi aksam calistiririm

Geçmiş olsun canım önemli bir durum değildir umarım.
Teşekkür ederim canım.Zehirli guatr ,doktor ameliyat dedi .Ama önce değerlerimi baskılanmadı gerek diye ilaç kullandırdı onbeş gün sonra tahlilleri yaptır gel dedi işte bu gün yaptırdım .Pazartesi bakacak belki atom tedavisi dener siye ümit ediyorum ben de bakalım belli olacak .

Merhabaalaaaar😍😍
Bugün kendimi görümceme attım 🤣🤣
Sabah bütün işi bitirdim kızı okula bıraktım hooop görümceme gittim
Yataklar toplandı nevresimler değişti
Ev süpürüldü
1 makine çamaşır yıkandı serildi büküldü yerleşti
Toz alındı
Bulaşık makinesi yerleşti
Mutfak toplandı
Ocak silindi
Banyo tuvalet yıkandı
Lavabolar ovuldu musluklar parladı
Kapıyı çektim çıktım😌

Teşekkür ederim canım.Zehirli guatr ,doktor ameliyat dedi .Ama önce değerlerimi baskılanmadı gerek diye ilaç kullandırdı onbeş gün sonra tahlilleri yaptır gel dedi işte bu gün yaptırdım .Pazartesi bakacak belki atom tedavisi dener siye ümit ediyorum ben de bakalım belli olacak .
Geçmiş olsun canım❤

Ilk is carsaf ve yastiklari mak
Attim yikandilar astim
Ipteki camasirlari toplayip katladim yerlerine yerlestirdim
Koltuk örtülerini çirpıp geri yaydım
Ön balkonu yikadim
Arka balkonu yikadim
Banyonun lavobosunu ve lavobosunun ustteki fayanslari bol köpükle yikadim aynasini sildim
Butun odalari duzelttim herseyi yerine koydum
Evi süpurdüm
Temizlik kovama şampuanli su yapip her yerin ve aynalarin tozunu aldim
Salon kapisinin ve çelik kapınin parmak izlerini sildim
Prizleri sildim(dis kapınin zilinide sildim)
Evi sildim
Sigara boregi sarip buzluga attim
Namaz kıldım
Kahvalti yaptik mutfagi topladim
Biraz dinlendim koltukta uyumusum
Sonra aksam yemegini yaptim yedik
Mutfak yine toplandı
Tava tepsiler elden yikandi
Mutfak masasını sildim ıyice
Birazdan kızı yikayacagim

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Gecmis olsun canim

X