Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sorma sorma, havada kapip tamir etmişler sagolsunlar🤣🤣

Yaa hayırlı olsun canim simdiden, gonlunuze gore olur inşallah ❤️

Babasida boyleydi agshsh annem diyoki küçük emrah gibi bakiyor bu çocuk 🤣

Lunanin bebesi bu negos🤣 ciftlik kurdum gelip gezebilirsiniz ahsvsh
Anaaa lunanın eşi mi bu renkti😅

Tünaydın ve Hayırlı Cumalar 🥰💜
Kızlar bu arada ayakkabılık düzenleme için fikir isteyeceğim sizlerden ; eve taşındığımda gömme hazır bir portmanto vardı ancak ayakkabılar üst üste, eşimin vazgeçemedikleri yüzünden azaltamıyorum da. Ayakkabı kutusu almayı düşündüm ancak fiyatları uçuşuyor, düzenleme konusunda fikir verirseniz çok sevinirim :KK200:
Şeffaf kutular da çok yer kaplıyor diye ben ayakkabı rampası almıştım ve çok memnunum.

Zamanında bu şeffaf ayakkabı kutuları 15 tl falandı. Bir sürü aldım 😃
Bende de gömme portmanto var büyük, ben de o şekilde şeffaf kutular ve rampalarla kullanıyorum ayakkabılığı.
Sipariş vermişsin bile hadi hayırlı olsun.
Bugun sildim şöyle hepsini. Mis gibi oldu. Darısı başına Attraente 🤗
Allah razı olsun🙏 bende rampalarla düzenlemeye çalışacağım yarın inş

jungkook-jk.gif

Hepiniz böyle yatıyorsunuzz biliyorummmm:halay::halay::halay::uykucu::uykucu::uykucu:
Neyse hadii uyuyunnnn bende çay içiyorummmm:kahve:
Bu ben😂😂😂😂

Çok teşekkür ederim, kutulara bakmıştım ama rampa hiç düşünmemiştim, sipariş verdim şimdi 20 tane , çıktı mı şimdi hafta sonuna portmanto düzenleme temizleme işi, buyur şimdi :)))))))i
İnş ölçüsü uyar rahat edersin çok yer kazandırıyor kutudan daha pratik kapak yok

O kadar haklısın ki ama bu zihniyetin değişmesinden umudum yok
Eşim ki çok hakkaniyetlidir bu konularda, yardımcıdır, destektir seve seve yapar ama ondan bile bazen evde kadın olması başka bir şey lafını duyuyorum. Belki bizden sonraki nesilde biraz daha değişir durum. Hepimiz yaşadığımızı yeri düzenli, temiz tutmayı, evlerimize özenmeyi seviyoruz ama bazen bunu abarttığımızı da düşünmüyor değilim, eve ve ev işlerine aşırı anlam yüklüyoruz kendimizi ihmal ediyoruz. Zaman zaman böyle düşünüyorum ama yine de evin içine girince kendimi durduramıyorum nasıl kazımışsak içimize hep bir iş yapılacak, birazda biz değişmeliyiz sanki, evlerde sadeleşme, ihtiyaca göre düzenleme, işi azaltma yoluna gitmemiz lazım sanki
Bence de içimize kazınmış😅 Evi sadeleştirdim ben bayağ yinede çocuklu ev dağılıyor her sabah darmadağın bi şekilde uyanıyorum ev halkında sorun var bence.😅
Mesela bizim ev müstakil merdiven işi geline kalıyor yapıyorum ama çok gelip giden var.Benim değil kv nin misafiri çok fazla.Sürekli toz toprak nasıl sinirim zıplıyor yapmayınca da gelin yapmıyor oluyor.Okul başladı pek uğraşmıyorum basıp gidiyorum bende.😂

Neden bu kadar küçük yapılıyor ben de anlayamadım. Benim olduğum yerde şehrin merkezi yapılacak yer. Yağmur sularının toplandığı derin bi alan yapılmıştı baraj gibi ama boş.Alt yapı kötü olduğundan burada sağanak başlayınca durmazdı.Yağmur suları oraya dolardı 3 yıl önce çook yağdı ve evleri su bastı çok insanın evi eşyası mahvoldu diyebiliriz.Burada yapılacak olan arsa ev karşılığı olan çok fazla zaten öncelik onlar sanırım parasını alıp gitmiş olanlar da var bizde şansımızı deneyelim mı dedik ama 3000 galiba taksitler.
Arsa konusu daha cazip geldi. umarım arsa çıkar inş. kararımı verdim bende.
Ucuza yapıyorlar işte. Yaptık mı yaptık küçük falan yani. Arsa bana da mantıklı geldi bahçe olarak kullanırız haftasonları falan gitmeye. Küçük bi ev falan

Ucuza yapıyorlar işte. Yaptık mı yaptık küçük falan yani. Arsa bana da mantıklı geldi bahçe olarak kullanırız haftasonları falan gitmeye. Küçük bi ev falan
İnsanları mecbur bırakıyorlar zaten kiracılık zor zaten kurtulmak için mecburen yazılıyor çoğu kişi zaten.☺
Biz çok uzak olmazsa eğer evi yaptırıp oturmayı planlıyoruz Rabbim nasip ederse.🙏

İnsanları mecbur bırakıyorlar zaten kiracılık zor zaten kurtulmak için mecburen yazılıyor çoğu kişi zaten.☺
Biz çok uzak olmazsa eğer evi yaptırıp oturmayı planlıyoruz Rabbim nasip ederse.🙏
İnşallah rabbim gönlünüzdekini nasip etsin

Bence de içimize kazınmış😅 Evi sadeleştirdim ben bayağ yinede çocuklu ev dağılıyor her sabah darmadağın bi şekilde uyanıyorum ev halkında sorun var bence.😅
Mesela bizim ev müstakil merdiven işi geline kalıyor yapıyorum ama çok gelip giden var.Benim değil kv nin misafiri çok fazla.Sürekli toz toprak nasıl sinirim zıplıyor yapmayınca da gelin yapmıyor oluyor.Okul başladı pek uğraşmıyorum basıp gidiyorum bende.😂

Çocuklu ev dağılır derler yalaaannn :))))
Ben,eşim ve kedim, her sabah kalkıyorum illa ki toparlanacak bir şeyler oluyor
Aldığımı yerine koymaya, işi anında yapmaya gayret etsem de hep dağınık hep dağınık, şöyle mum gibi evler ya her daim toplu, beyaz döşenmiş her yanı pırıl pırıl çok merak ediyorum nasıl oluyor. 6 yaşımdan beri köle gibi ev işi yapıyorum ama öyle bir eve sahip olamadım henüz. Retro dizayn edilmiş, kahveni kitabını alıp okumalık, dergi kapağından fırlamış gibi evlere bayılıyorum :))) Bazen diyorum ki dekorasyon konusunda mı sıkıntım var, pis miyim, düzensiz miyim neyim allahımmm:)))

X